SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Odpovědět
zaso

SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od zaso »

Vyzera to celkom v pohode, otazka je, ci si to objednat. Zda sa mi, ze sa potom strati ten apple lesk, asi viete na co narazam. :) Nema s tym niekto skusenosti?

http://www.speckproducts.com/products/s ... nibody/208

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od Martyn »

Já osobně bych si to nekoupil :) Sice to ochrání proti menšímu pádu nebo tak, ale stejnak by sis k tomu musel koupit batoh nebo tašku na přenášení. S MB se ti stejnak na 95% nic nestane (- můj MBP je rok starej a jediná vada na kráse je ošoupaný "tlačítko" na otvírání), pokud nemáš děravý ruce :D Spíš bych si koupil neoprévý pouzdro.

EDIT: A když tak koukam na tu fotku, kde je ten MB zavřenej, tak vypadá jako tlouštík :D ... a samozřejmě ztrácí to nádherný bílý provedení ;-)
MacBook Pro (2008)

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od mrzic »

Jaké zkušenosti máš na mysli? Mám Macally BookShell 2.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

zaso

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od zaso »

Skusenosti ako sa to chova, ako to posobi na Mac-a a celkovo pocit z nosenia adt. Ono asi nejde o to, aby ten kvazi ,,kryt,, ochranoval notas pred malym, ci vacsim padom, ale skor pred skrabancami atd. Kazdy ho chce mat stale ako novy.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od mrzic »

S pocitem Ti těžko poradím, ten si musíš vytvořit sám. Pro mě je to jen pouzdro, které mi chrání macbook proti škrábancům.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od mettzed »

iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od ygy »

ja osobne mám tento : http://www.istylecz.cz/webshop/prisluse ... imp-9.html

je to neoprén a dávam si ho len keď mac prenášam . mac doň padne ako uliaty takže spokojnosť. a keď sa dívam na ten tvoj čo si navrhoval tak v ňom nevidím moc význam lebo by si zakryl tú pogumovanú podložku, čím by sa mac začal "kĺzať " a taktiež by si zakryl to svietiace jabĺčko :D

zaso

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od zaso »

Dal som to sem predovsetkym preto, keby to niekoho zaujme, nech si to kupi. :) tiez mam radsej neoprenovy obal...a predsa viac ako musim, tu nadheru predsa nezakryvam :) bol by som blby :D a ktomu jablcku, ono svieti aj cez ten plast...len tak matnejsie...ale vyzera to zaujimavo...to treba nechat..pre niekoho mozno dobra volba.

ilijusin

Re: SeeThru Satin - kryt na MacBook White Unibody

Příspěvek od ilijusin »

Uz zhruba 2 mesice pouzivam Macally BookShell a nemuzu si ho vynachvalit. V zivote jsem si nekoupil lepsi prislusenstvi k notebooku. Ne jen ze vypada naprosto genialne, ale i pocit pri pouzivani/noseni je perfektni. A take dostatecne ochrani pred drobnymi nesvary (skrabance, spina...). Rozhodne doporucuji.

Odpovědět