latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Odpovědět
pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od pe.kova »

já si myslím, že jí tam stejně dají. Na co by tam v tom SDK byla položka Take photo(viz můj post výše)


PS: rony promin že jsem tě tam pouzil, ale tak naukázku že to zvládne vše(háčky a čárky) se mi to hodilo. Děkuji
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od rony »

no problem. myslim, ze bude ako adapter s kamerou. ja iba nepatrim medzi ludi, co maju radi skypovanie a videohovory :) to je vedlajsie. Hlavne je, ze to v stredu ukazali a moze sa konecne kazdy rozhodnut ci do toho ide alebo nie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od ygy »

som zvedavý kde v akých predajňach sa to bude predávať tu na slovensku/česku žeby sa to predávalo v datarde ? alebo normálne u operátorov ako sa to plánuje v Nemecku ? 8) Obrázek

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od JackieTran »

Myslim si ze se to bude prodavat ve vsech elektronickych prodejen i pobobcky operatoru jako vodafone ,t-mobile .

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od iphonik4 »

Myslím že v elektrech se bude prodávat jen Wi-Fi verze a 3G s GPS verze pouze u operátorů.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

mmhardky

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od mmhardky »

Do kelu, tymi EU cenami ma skkamali. Pri ipodoch ani macoch uz neplati ze usd = eur... Vzdy je to aspon o nieco menej ako 1:1.

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od murder »

rony píše:no problem. myslim, ze bude ako adapter s kamerou. ja iba nepatrim medzi ludi, co maju radi skypovanie a videohovory :) to je vedlajsie. Hlavne je, ze to v stredu ukazali a moze sa konecne kazdy rozhodnut ci do toho ide alebo nie.

Já jen doplním k tomu OT o Skype - funkční kamera na videohovory (reaguji i na předchozí zmínky o Skype...), nemusí to být jen o pubertálním tlachání, mám rodiče 400km daleko a videohovor je skvělá pomůcka k tomu aby viděli svá vnoučata několikrát za týden...
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od rony »

murder: to si jasne uvedomujem. Preto hovorim, ze by im nemalo vadit, ze sa ta kamera na cas videohororu :) pripaja. Viem si predstavit dizajn tej kamery. Dokonca tak, ze by bola na kabli, co je v istom zmysle operativnejsie. Ved 99% kameriek su na kabli.

Uzaver na temu kamera: ano. ako prislusenstvo. Ziadny problem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

poki
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 25, 2009 12:26 pm

Re: latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00

Příspěvek od poki »

Ja nechcem slot na SD karty chcem slot na CF. Profi fotaky ku ktorým sa iPad naramne hodí používajú práve tieto karty. :)

neviem čím to je ale verím tomu že keby Apple vyrobil Ipad aj s kamerou, USB, s SD slotom, strbinovou mechanikou... vždy sa nájde pár ľudí čo musia frflat. Fuuj tá cena potom, USB má len jedno, kamerka má malo px... A pritom to vôbec nepotrebujú len si to myslia...
ypsilonzone.sk

Odpovědět