Boot Camp

tor

Boot Camp

Příspěvek od tor »

Jelikoz me pomalost Paralles zacala nudit, zkusil jsem Boot Camp. Mam MacBook Alu a Vistu Ultimate SP2 32bit, vsechny dostupne ovladace z webu Apple. Ale hned pri prvnim pouziti jsem narazil na nekolik problemu..

1.Opravdu nefunguje HW prave tlacitko touchpadu?
2. Neexistuje utilita, nebo neco, co by mi vyplo nepouzivane WiFi a BT?

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

OT:

Mě by jenom zajímalo v čem ti přijde Parallels pomalé? Mě pod tím běží Visual Studio + Microsoft SQL server 2005. Mám to nainstalované v 32 sedmičkách (professional editce) a prakticky nepoznám rozdíl jestli to běží ve virtuálce nebo nativně..A to mám pro virtuální stroj přidělený "pouze" 1 GB paměti.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od ygy »

a prosím vás je znatelné nejaké spomalenie systému os x po nainštalovaní wina či už cez bootcamp alebo parallels ? lebo zatial používam jedine osx ale ten microsoft office by sa hodil ...

atirita
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 291
Registrován: pát srp 07, 2009 8:33 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od atirita »

ygy - Tak si kup MS office pre Mac-a ja ho mam a som spokojny :wink:
Obrázek iPhone 4 16GB iOS 5.1.1
Obrázek iPad 1 64GB+3G iOS 5.1.1

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

ygy:

Já žádné výrazné spomalení nepozoruji. Samozřejmě, že pokud nepotřebuji windows tak mám puštěné jenom OS X.

Určitě však doporučuju v případě, že windows zrovna nepotřebuješ mít parallels vypnuté..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

pajap
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 359
Registrován: pát dub 04, 2008 12:53 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od pajap »

bootcamp preci nemuze zpomalit OS X :wink:
Bud jses nabootovany v OS X nebo ve Win.

tor

Re: Boot Camp

Příspěvek od tor »

dekuji za odpovedi k tematu.. :-D

kazdopadne nevim jakou mate hw konfiguraci, ale me prijde ze 4 GB, je tak akorat pro ne moc sviznou praci s virtual machine, a to si jeste musim povypinat nektere ze spustenych apps.

pocitac moc nevypinam tak se to trosku brzdi, pokud neco obcas nezavru a neuvolni se pamet. ale rozdil mezi Boot Camp a virtual machine tady snad nema ani smysl resit, je to celkem jasne

hezky jste tu nakousli neco o MS Office, ano to je to jedine proc mam na macu Windows a resim to..

k office - MS Office for Mac je celkem skoda penez, neni to lokalizovane a kdyz ano tak za nehorazny priplatek, to uz bych radsi OpenOffice, kazdopadne ani iWork, ani NeoOffice, OpenOffice, CrossOver, Office for Mac atd. mi nebere vsechny sablony pro Word.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

Tak jestli přemýšlíš o boot campu jenom kvůli office, tak bych se na to vykašlal..Nevím co přesně děláš (zda nějaká makra v excelu či něco podobného..), ale office ve virtual machine musí běhat svižně - mě běhá naprosto v pohodě..Jak jsem již psal, používám daleko "žravější" aplikace a nepozoruju, že by mě to nějak omezovalo..

Mám MBP 15" 2.4GHz, 4GB RAM ("pouze" 1 GB pro virtual machine) a 7200 otáčkový disk..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

bohem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: čtv led 01, 2009 9:31 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od bohem »

je to sice trochu OT, ale pouzivám parallels 5 na stroji macbook pro 13" v nejvyssi konfiguraci (2,53 procesor, 4GB ram, atd.) - v parallels mam win 7 (kvuli jednomu programu a obcasne potrebe ie pro kontrolu rozdelaneho webu) a musim rict, ze to beha opravdu naprosto skvele: zadne zpomaleni, zadny hucici vetrak, neumerne zatizeni systemu atd., ale bezici aero, start par vterin, prace bez sekani -zadrhelu - kdyz to nekdo z cizich zkusi ve fullscreenu, tak ani netusi ze je na macintoshi. Naopak je vetsinou udiven jak svizne mi ty win kmitaji a na led displeji vypadaji .-) - navic to ma proti pc strojum vyhodu, ze muzu i ve win vyuzivat gesta trackpadu atd. V praci je dost lidi s pc booky a behaji jim win mnohdy pomaleji nez me ve virtualu coz je tak trochu "zere" .-) navic ja kliknu - win udelaji trada a papa (presne tak dlouho to trva-nez efektne zmizi) a jsem v jinem svete ve svete vyhod a vychytavek macku - coz s pc booky nejde. Takze se ve firme u lidi - ktere pocitace zajimaji vice nez jen pro napsani cehosi ve wordu, odeslani mailu a juknuti na web -blizi nejake objednavky novych macbook pro .-)

Kamos pouziva na novem iMac, office pres parallels 5 s win 7 a zadny pomalejsi beh oproti pc strojum opravdu nepozoruji, ma tam i nejake "vzacne" astro programy pro win 98 a beh naprosto bez problemu -( zkus misto visty win 7). Denne mi projde tech pc s office rukama dost, takze porovnani mam.

BootCamp jsem pouzival kdysi a prave tl. trackpadu opravdu normalne nefungovalo, fungovalo s nejakou pridanou klavesou nebo? - uz si nepamatuji, brzo jsem bootcamp zrusil a presel na virtual, ale pamatuji si, ze jsem to nejak rozchodil, takze to slo. Az bude officialni podpora v bootcampu pro win7 tak to asi pro zajimavost zkusim znova, ale realne to nepotrebuji - mel jsem parallels 4 a 5 tkova verze s win 7 je opravdu skok dopredu, takze u mne win ve virtualu bezproblemu.

Na webu apple by neco o pravem tlacitku win pres bootcamp melo byt, uz nevim kde jsem tenkrat ten tip na prave tl. nasel - mozna na tom webu apple.. Toz moc jsem ti nepomohl, ale "par slov" ke zkusenosti a spokojenosti s parallels jsem pridat musel.
v práci samé Windows - díky za ně .-) práce je a bude stále dost .-), doma samé Macintoshe: "díky za ně -pohodička, klid .-)"

tor

Re: Boot Camp

Příspěvek od tor »

tak vymenil jsem windows xp za windows 7 v parallels 5, nicmene, musim konstatovat, proste active memory ram je ani ne za den (zapnuti rano, 3krat uspani) na hodnote 40 MB, nastaveni pri instalaci mam standartni, tedy nic jsem nenastavoval.

na macbook mam zapojeny externi monitor a pouzivam jen tento monitor, mam 6 aktivnich ploch a pri prechodu do jednotlive plochy to uz trozku zasekava

hw macbook alu late 2008, 4GB ram, core 2 duo 2GHz, HDD Saegate 5400.6

programy safari, mail (i rss), itunes, skype, ichat, adium, sjphone, nekdy jdownloader, na windows word google chrome

asi dvakrat do tydne spustim v mainmenu nejake ty denni, tydenni,.. plus vycistim system a user cache.

windows pod spravou tuneup

milano
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 18, 2008 5:45 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od milano »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli se nedá nějak nastavit Parallels, aby když jej schovám do docku, aby zabíral co nejméně paměti a syst. prostředků. Mám MacBook air s 2 GB paměti. Problém je, že používám Microsoft Office celý den a potřebuji je mít pořád spuštěné. Mac je potom velmi pomalý a docela často točí kolečkem.
Dále se spuštěným Parallels docela podstatně snižuje výdrž na baterie. Žil jsem v domnění, že pokud je program shozen do docku, tak je to skoro jako by neběžel, ve skutečnosti to vypadá, jako by hlavně běžel Parallels a ostatní programy jsou odsunuty na čekání.
Děkuji za případnou radu.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

Nevím co myslíš tím schovat do docku. Když je aplikace puštěná, tak samozřejmě paměť spotřebovává. Proto je nejlepší, když nepotřebuješ windows, parallels vypnout.

Omezit paměť, která je přidělená pro virtuální stroj můžeš v předvolbách aplikace. To, že se macbook rychleji vybije, když běží parallels je celkem logické - když musí "pracovat" spotřebuje více energie. Pusť si handbrake a dej si zkonvertovat nějaké DVD a uvidíš, jak ti to vyšťaví baterku.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

phaeton_esc
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: úte srp 05, 2008 1:43 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od phaeton_esc »

zkusil bych spíš nainstalovat Office pomocí CrossOver, rozhodně to bude žrát méně systémových prostředků
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

Office přes crossover jsem taky zkoušel a šlo to pryč. Přišlo mi to nepoužitelné, pokud jsem měl otevřených víc dokumentů najednou tak se nešlo nějak jednoduše přepínat mezi němi (v expose se zobrazilo pouze okno aplikace), taky to dost lagovalo...
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

milano
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 18, 2008 5:45 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od milano »

Celkem chápu, že paměť zůstane zaplněná, ale když Parallels hodím do docku, tak jsem myslel, že nepracuje, že je nečinný v takovém nějakém polospánku a čeká na zavolání. Je jasné, že pokud využiji hardware na maximum, tak to vybije baterii rychleji. Tady ale baterie letí dolů i když Parallels nic nedělá. Někde jsem četl, že Parallels je velmi náročný na systém, máte někdo zkušenost s VirtualBoxem? Mám strach, že sice bude šetrnější k systému, ale zase nebude něco tak jak má být. Obyčejně to tak bývá, něco za něco.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od toncek »

Pokud tu aplikaci neukončíš, tak podle mě zůstává v paměti - aby jsi mohl ihned zase pracovat po jejím opětovném zavolání.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

milano
Host
Host
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 18, 2008 5:45 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od milano »

Tomu rozumím, a když je málo paměti, tak si systém odloží něco na disk, to je v pořádku. Znovu se vrátím ke spotřebě baterie, ta je dost velká na to, že Parallels jsou v docku. To ale nevyřešíme. Nastavil jsem pro Parallels 512 MB a jedou stejně rychle jako s 1 GB a MAC je o hodně rychlejší, už se nezasekává. Uvidím co bude.

Maikerock

Re: Boot Camp

Příspěvek od Maikerock »

Zkusil jsem si pres bootcamp ibstnout win 7, ale jak se prepnu mezi OSka? Ted mi furt najizdi jen windows

phaeton_esc
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: úte srp 05, 2008 1:43 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od phaeton_esc »

myslím že po zapnutí Macu musíš držet Alt..
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady

Maikerock

Re: Boot Camp

Příspěvek od Maikerock »

jo díky, je to tak :D

pajap
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 359
Registrován: pát dub 04, 2008 12:53 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od pajap »

nebo v ovladacich panelech Win - BooCamp, v preferencich OS X - startovaci disk

Maikerock

Re: Boot Camp

Příspěvek od Maikerock »

díky, ale myslím, že držení ALTu je jednodušší :)

tomminno90

Re: Boot Camp

Příspěvek od tomminno90 »

Pravý klik v boot campu--> tři prsty na trackpad a zmáčknout :)

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od bob123 »

pravy klik stejne jako v osx klik dvema prsty, ale musi byt nainstalovane ovladace z cd osx snow leopard!
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kosmonaut »

Skutečně je to tak. Alu Macbooky (NE Pro verze!) mají problémy s BootCampem. Verze 3.0 se mi nikdy nepodařila nainstalovat, pravý klik je i s nainstalovaným BC 2.X OPRAVDU 3 prsty... Tento problém Apple očividně neřeší, alespoň ne na ofiko fórech jsem nic nenašel...
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

jubei80
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pon srp 11, 2008 8:59 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od jubei80 »

ahoj, mám MB white, 4\10..mám problém..ve Win7 nemám wifi ( nenainstalovala se a ani neni kde jí zapnout) a zvuk jde hrozně potichu i když je hlasitost na max. v ovladacím panelu. Díky za každou radu. jinak BootCamp 3.1

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od Colpeas »

já mám na MacBooku Pro zase problém v tom, že za boha nemůžu nainstalovat ovladače k WinXP. Zkoušel jsem 32bit verze Home i Professional, ale instalace ovladačů k Bootcampu vždy "failuje". Mám tak kvůli tomu Win7, ale Xp bych radši. Nevíte někdo jak na to?

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od stZ »

jubei80: mam uplne stejnej problem...uz se morduju nekolik hodin a wifi porad nechodi jinak jsem tam uz nacpal vse. 3.2

EDIT 15.12.2010: Vyreseno.... je potreba hodit cele win7 do anglictiny vcetne jazyka a pak nainstalovat bootcamp. Opravdu uzasne ovladace....apple zase zabodoval :)

Je zvlastni, ze tenhle problem treba u MBPro z minuleho roku vubec neni.

Nedělej doubleposty. Sloučeno. ls8
12 Max

payin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: stř bře 23, 2011 8:16 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od payin »

Chci se zeptat jde když mám boot camp aby ve windows nebyl videt HD co mám pro Mac ?
iP5 64GB ● iP4 16GB ● iPad mini 64GB cellular ● MB Air 13' ● iMac 21' ● Apple TV 3 ● Time Capsule 2TB ● Airport Express

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od Colpeas »


2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kotelník »

zdravím po ránu a mám dotaz,
včera jsem si koupil Aira a potřebuji přes BootCamp nainstalovat windows 7. Můžete mi prosím poradit jak to udělat z instalačního dvd, pokud nemám externí mechaniku?
Jde nějak mechanika nasdílet z druhého macbook pro nebo něco podobného? Nebo mohu instalační soubor kopírovat na externí disk a nabootovat z něj?
Prosím poraďte.
Děkuji, příjemný den
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od Colpeas »

můžeš si udělat instalační USB s windows, nicméně mám dojem, že k tomu budeš potřebovat PC s Win (kvůli potřebě formátování cílového zařízení na NTFS)

Mechanika se z jiného macu nasdílet dá, ale obávám se, že instalace Win ti přes to nepojede.

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kotelník »

hej kdybych to nepotreboval, jde o jeden jediny program, ktery je vyvijen primo pro firmu a .dmg nam nikdo neudela, respektive nejsou motivovani to platit, kdyz drtiva vetsina lidi ma hnusne 17" notebooky s nejakym obstaroznim systemem..., tak to tam necpu. Zvazuji parallels, ale zde jsou problemy s tiskarnama mezi systemy, bohuzel. Sdilena se mi nikdy nepodarila.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od Colpeas »

Mno, jestli jsi z prahy a nutně bys to potřeboval, tak bych ti teoreticky mohl tu Applí mechaniku na den či dva půjčit...

P.S.: Má ten problém s tiskárnama i VMWare?

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kotelník »

no jsem ze Zlína, ale moc děkuji :beer:
VMWare? oč jde? toto jsem ještě neslyšel. Kluci v iTouch mi poradili crossOver, bohužel mnou požadovanou aplikaci nerozjede, takže toto neideálnější řešení neklaplo.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od SteveJSF »

Ja muzu priblizit ext. mechaniku - Brno nebo Olomouc. ;-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kotelník »

Díky moc, prozatím se pokusím ještě vyhnout instalaci windows, pořád ve firmě ještě máme možnost všech programů skrze citrix vzdálenou plochu a mě se tak strašně Air líbí, že jsem se rozhodl ho zatím nešpinit :-D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od Colpeas »

OK. VMWare Fusion je alternativa k Parallels.

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Boot Camp

Příspěvek od kotelník »

prosím Vás, chlapci, ještě bych se rád zeptal na jednu věc. Mám aira, tedy ssd disk. Pokud nainstaluji win přes boot camp, může něčemu v macu vadit když jej častěji budu restartovat? Možná i několikrát denně? Dík
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Boot Camp

Příspěvek od SteveJSF »

Z toho bych asi strach nemel. Taky zrovna uvazuju nad instalaci Win s vyuzitim Boot Camp, protoze Parallels mi dela problemy.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Odpovědět