Jak mi Radek zkazil radost ...

Zamčeno
Qwuiddo

Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od Qwuiddo »

Nemálo z Vás zná osobnost českeho webdesigenu Radka Hulana. I já jeho blogy čtu, někdy s jeho názory souhlasím, jindy ne, ale pro mě je to frajer. Dne 21.5. jsem si po dlouhých procházeních for objednal MacBook 13,3 v te zakladni konfiguraci jen na "omakání", když se mi s tím bude pracovat dobře (chci stříhat video), tak si pak koupím lepší a když ne, tak ho prodám. Dnes po dlouhé době mám čas surfovat a tak zavítám na myego a co nevidím??? TENTO ČLÁNEK: http://myego.cz/item/10-duvodu-proc-je- ... polecnosti

řeknu zcela popravdě, jsem člověk, který se nechá velmi ovlivnit a kdyz nekdo rekne ze ty originalni zelene kalhoty co jsem si koupil jsou do modra a uz je videl tamhle na tom klukovi, tak z jejich noseni nebudu mit takovou radost :D. Vim zni to hloupe ale proste chci znat Vas nazor na tento clanek, ovsem z nezaujateho pohledu. Díky.

Přesto doufám, až mi MacBook dorazí, měl tu být už dneska, tak se s ním sžiju, přesto, že celý zivot pouzivam widle.

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: Jak mi Radej zkazil radost ...

Příspěvek od zdcerny »

Ahoj, já jsem používal celej život taky Wokna od 3.1 až po Visty. Když jsou okna čistý a nejsou dlouho nainstalovaný tak to jede, ale jinak je to hrůza. Mám už půl roku Macbook a jsem moc spokojen, protože kdybych si dovolil k woknům to co k Leopardovi už bych minimálně 3x instaloval systém. Za sebe mohu říci, že jsem chybu neudělal a věř, že ani ty. Chvíli mi trvalo se zorientovat ale už je to OK. Applu zdar.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Jak mi Radej zkazil radost ...

Příspěvek od toncek »

No comment. Pokud jsi tak naivní a věříš všemu co přečteš a neumíš si udělat vlastní názor, tak je to těžké..

Nemá smysl to řešit. Spíš mě zaráží, že i dnes mu to někdo žere. A přesně tohle mu zvyšuje návštěvnost toho jeho blogu. Pokud jsi stále nepoznal co vlastně dělá, doporučuju shlédnout jeden díl digitu, kde to Petr Mára a Honza Březina hezky vysvětlují - pak to snad pochopíš. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Qwuiddo

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od Qwuiddo »

nejsem naivní, ale opatrný a rozhodně neverim vsemu, jen jsem rekl ze se nechavam rad ovlivnit, to asi kazdy, protoze kazdy se pta jake jsou vyhody ci nevyhody a pokud nekdo vec vynese do nebes rad ji objedna a pokud ji nekdo pohani, neobedna ji... Ja uz mam Mac objednany a nevim jak pro tebe ale vyjde me po "dání do nakladů" asi na 20 tisic a nejsou to pro me malé penize. Stejne jsem ani nedoufam ze ho koupim, rekl jsem si ze srandy, že pokud odmaturuju s vyznamenanim tak do nej pujdu a opravdu jsem to nečekal. Koupil jsem si ho protoze, budu mit ted 4 mesice prazdniny, ktere budu travit ve škole a v práci v Anglii, nez pujdu na vysokou a chci se na tom naucit strihat, protoze v pinnacle umim a kamarad co se mnou dela ve studiu mi porad rika ze to s macem nemuzu srovnat. Tak mi prosim nerikej jaky jsem blbecek, ze verim kazde kravine, chtel jsem se tu jen podelit o emoce a o to ze budu mit MB. Diky

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Jak mi Radej zkazil radost ...

Příspěvek od toncek »

Neříkám ti, že jsi blbeček. Má reakce mířila na to, že to Hulánovi prostě pořád někdo žere. Ani pro mě nebyl nákup MBP malá investice a dlouho jsem ho zvažoval a taky se ptal. Ale nebral jsem v potaz názor člověka, který na tomhle staví svůj image a business. Snažil jsem se najít objektivní informace (těch na webu najdeš plno), jeho blog ve věcech týkajících se apple prostě nemůžeš považovat za seriózní.

Tady máš reakci na jeho článek z druhé strany :arrow: Radek Hulán opět perlí.

Jinak ti samozřejmě taky gratuluju k macbooku. Sám ho mám půl roku a investice rozhodně nelituju, jsem spokojen a rozhodně bych koupil znovu :) Samozřejmě není bez chyby jak říká juramac, ale to není nic.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Qwuiddo

Re: Jak mi Radej zkazil radost ...

Příspěvek od Qwuiddo »

Mno já se na nej taky hrozne tesim, objednal jsem si ten starej dobrej bilej vzhled ale s vnitrnostma z alu od pocitace.biz. jenom jsem se nikde nedocetl jestli ten trackpad bileho maca funguje taky jako display iphone?


A když už jsme tedy v tom, mohli byste mi doporučit nějaké pouzdro na macbook do ktereho by se k nemu veslo jeste 15,4 vaio nebo misto vaia učení? Upřednostnoval bych pres rameno, protoze batoh mam Dicota bac pac mission. Díky

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Jak mi Radej zkazil radost ...

Příspěvek od toncek »

Ne, bílej macbook nemá multitouch.

Co se týče pouzdra, tak mám neoprenové pouzdro tucano od jednoho prodejce tady na fóru a spokojenost. Toto pouzdro je ale dělané přímo na tělo macbooku, takže nic dalšího tam nestrčíš..Pokud chceš brašnu jako takovou, tak tady také máme téma o brašnách a spol.

co se týče těch brašen, tak mě se libí věci od crumpleru. Bohužel většinou jsou cenově trošku "výš" :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od rony »

dobry recept je necitat RH. Skutocne o nic dolezite nepridete. A to vravim aj tym, co ho citaju pre "zabavu".

ten jeho clanok je len recyklacia stale dokola omielanych reci.

Ten clovek nie je ziadny Apple guru, aby si mu musel uverit vsetko, co melie. Ma iba sprostredkovane informacie a jeho skusenost s Apple je, povedzme slusne... povrchna. O nedostatkoch Macov ti najviac povie dlhorocny pouzivatel.

Ten clovek este pred casom za najvyssiu kvalitu mobilov povazoval nejaky dementny hlupy mobil s tlacitkami s cislicami vlavo a vpravo od displeja. V tom case som naplno pouzival Windows Mobile a on k mobilom s WM pricuchol len nedavno. Proste trosku oneskoreny je :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Qwuiddo

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od Qwuiddo »

Jo díky, ja uz si ten clanek ani nepamatuju a tesim se na pondeli jesi mi prijde MB. :)

EDIT:

toncek píše: co se týče těch brašen, tak mě se libí věci od crumpleru. Bohužel většinou jsou cenově trošku "výš" :wink:


Mno mě se celkem zamlöuvá tohle http://www.dicota.cz/start.php?office=4 ... ls&ds=1384

co si o tom myslíte? Sice tam k tomu už nedám Vaio, ale nevypadá špatně a jak jsem již psal, k Dicotě mám důveru. (i když myslím že v pripade brasen na tom budou vsechny znacke dost podobne) :)

nebo koupit tenhle větší a můžu v něm nosit i Vaio, ale zase abych to nepřekombinoval :D http://www.dicota.cz/start.php?office=4 ... ls&ds=1385

Viem ze tvoja radost je teraz vysoka ale nezabudaj dodrziavat pravidla fora a edituj svoje posty. dodo

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od dodo_mt »

Pokracuj TU nemiesaj jablka s hruskami v jednom topiku.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od kosmonaut »

toncek píše:Ne, bílej macbook nemá multitouch.


není to tak úplně pravda;). pravý klik se dělá stiskem tlačítka a položením 2 prstů na touchpad, stejně tak jako rolování. takže nemá 3 a více prsté gesta, ale multitouch má:)..


ad Hulán: mám dojem že RH nikdy opravdu nePRACOVAL s Mac OSem, možná ho zkusil nahodit a spustit pár předinstalovaných prográmků. problém je v tom, že je zvyklý na widle a od macosu chce, aby se choval jako widle. takže je samozřejmě nespokojený, protože macos je prostě jinačí, styl ovládání se liší od Windows. proto bude vždycky na mac nadávat, protože to co chce, mu dají vždy jen widle.
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

Qwuiddo

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od Qwuiddo »

... špatný link, nevšiml jsem si data :D

mullDie

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od mullDie »

Hulan je zoufalec, jak ho nekdo muze brat vazne...

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Jak mi Radek zkazil radost ...

Příspěvek od spachal_tmp »

Cim vice jeho projevy komentujete, tim vice posilujete jeho patologicke ego, nejlepsi zpusob jak se k jeho nazorum postavit, je ho ignorovat.
Zamykam, tohle je forum o iPhone, ne o chorych lidech.

Zamčeno