Vše o Apple Time Capsule

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mike146 »

Keď to chceš silou-mocou rozdeliť tak sa nevyhneš rozobratiu TC, musíš totižto vybrať disk dať ho do nejakého USB rámčeka(enclosure) a pripojiť k macu až potom ho môžeš rozdeliť. Ak môžem poradiť tak radšej si kúp druhý disk kapacity akú potrebuješ a pripoj ho k USBčku na TC a budeš mať ako keby rozdelený disk len budú dva. Mne sa teda ešte nepodarilo 1TB zaplniť zálohamy pretože ona tá záloha je dosť inteligentná a maže duplikáty atď. max. som mal nejakých 300 GB za cca. jeden rok ale verím že zaplniť sa to dá.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Tiež som rozmýšlal nad touto variantou. A keď ho vyberiem a rozdelím potom to Mac OS to ako naćítak ako dva disky? A potom si už možem navoliť ktorú časť budem mať na zálohu. Nebude potom nejak blbnuť tá záloha ale zdielanie súborov?
Naposledy upravil(a) Roman_Pe dne pát srp 31, 2012 6:30 pm, celkem upraveno 1 x.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mike146 »

Toto ozaj neviem, sám som to nerobil len som to niekde čítal ale na tvojom mieste by som do toho nešiel pokiaľ ti to nepotvrdí niekto kto to už robil. Ono logika TC vôbec nemusí byť pripravená na takýto zásah a po rozdelení nemusí disk rozpoznať vôbec skús google alebo ak niekto vie či to ide nech napíše.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Práve že niečo takéto som ešte nikde nečítal tak neviem jak to je. No skúsim to rozdeliť a potom uvidím, Skúsim asi budúci týždeň. Dám HDD do PC rozdelím na partície a dám nespeť, potom budem sledovať čo to urobí.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mrzic »

Dřív šlo omezit velikost pro Time Machine. Teď už ne viz. diskuze pod tímto článkem http://superapple.cz/2009/12/jak-omezit ... ani-disku/
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Mal si si zobrat 2TB alebo 3TB verziu a mal by si pokoj :) 1TB aj tak dojazes rychlo zaplnit aj bez zalohy.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak hotovo, vybral som HDD a vopchal do PC naformátoval, rozdelil na partície cca. 700 a 300Gb a dal naspeť. Po zapnutí sa mi zobrazilo

Obrázek

pre zálohu som vedel zvoliť
Obrázek

a po zvolení zálohuje na vybraný odiel.
Obrázek

Len teraz to je problém že v Nastavení Air Portu píše: interní disk potrebuje opravu. Keď tam dám disky tak a kliknem na disk1 tak tam sa dá vybrať vymazať disk a keď kliknem na disk2 tak tam nie. Asi to bude tým že je rozdelený že? Aspoň ja si to myslím.
To sa asi nič nestane, že keď to tak nechám. (Time Machina zálohuje na Disk2 a ukladanie filmov na Disk1 tiež funguje.)
Otázka je že či sa bude dať použiť tá záloha, ale asi hej - nie?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mike146 »

Najlepšie je to odskúšať klikni hore v menu bare na ikonku time machine a daj obnoviť hocijaký súbor ak to pôjde tak by nemal byť problém ani pri obnove celého systému.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak teraz som to skášal a funguje obnova. Vrtá mi len hlavou, že jak možem mať na zálohe len 38,46Gb keď na SSD mám zaplnených 48,13Gb :unknown:
Obrázek

EDIT:
Tak prišlo veľké sklamanie :( vzdialene sa mi nepodarilo pripojiť.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Killingman »

Chtěl bych se zeptat, mám time machine na externí disk. Teď jsem koupil NASový úložiště (Time machine umí) - ale potřeboval bych ty data z externího disku dostat na ten druhý-pak budu používat jen NAS.
Stačí to překopírovat z původního umístění na nové a nebo musím nějak MACu říct, že si to má udělat nějak sám? Moc díky...
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Asi to nebude vadiť len prekopírovať ale sú programy ktoré akoby klónoval ten disk a i obsah.

Nevie niekto náhodou, že ako sa správa TC s HDD 5400ot.? Je tam nejaký rozdiel a keď áno aký? poznať nejak tú rýchlosť?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Killingman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: stř úno 13, 2008 7:36 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Killingman »

Tak to bohužel nejde, jsou tam úplně jiný soubory :-(
Neřešil to prosím někdo?
Původní Time Machine na externím disku a jak přenést tyto staré zálohy na šíťové úložiště?
Zkoušel jsem zálohovat na oboje zařízení, ale že by to zkopírovalo z jednoho záložního disku na druhý - tak to neudělá :-((
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

Zdravím,

dá se použít TC s Time machine pro 2 počítače?

díky
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Osobne som to neskusal, ale myslim si ze ano. Nevidim dovod preco by to nemalo ist.

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

Zdravím, umí Tc dělat zálohu time machine ze dvou počítačů s rozdǐlnými apple id?

Dǐky
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

Jo díky za odpověď.
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od iTukan »

TM zaloha je rozdilna pro ruzny HW i kdyby mel HW stejne apple ID.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

...ještě jeden dotaz, pokud si chci přes apple Tv pouštět muziku a filmy z Tc, vezme si to ATV z tý zálohy co mi udělá time machine, nebo si musím skopírovat knihovnu Itunes separé. Nebo na to mám jít uplně jinak?

Díky
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

itunesmatch, alebo jb a xbmc, mozno je aj ine riesenie, ale neviem o nom...

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

A nestačilo by jenom skopírovat tu knihovnu itunes a udělat z ní jenom sdílenou složku? To přeci umí i ps3 si přečíst muziku na nějakým disku ne?
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ale stale tam musi byt zapnute na pocitaci itunes, ktore to nazdielaju do tej appletv.

CoxTral
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 03, 2008 9:52 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od CoxTral »

Nevite jak v time capsule (airport extreme) rozjet web access, chtel bych zakazat par url, vim ze by se dala pouzit rodicovska kontrola, ale to musim nastavit na kazdem zarizeni samostatne, taky patram jak by se dalo logovat navstevovane url jednotlivymi zarizenimi, nemusi se zrovna jednat o iHracky, ale deti maji androidy tak hlavne tam nemam uplne kontrolu kam se prihlasuji a jak casto.

diky
 iPhone 7 Plus 128 GB
 iPad Air 2
 MacBook Pro 2016 15" Touch Bar
 Time Capsule 2TB
 AppleTV 4 32GB

Electropunker
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 07, 2009 10:48 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Electropunker »

Zdravim, chtel bych se zeptat, jak je to momentalne s poruchovosti TC posledni generace?
Vsude se pise, ze TC vydrzi cca max 2roky, ale vse jsou to prispevky z roku 2009.

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

Zdar všem,

chtěl bych se zeptat jestli máte zkušenost s nasdílením složek na TC. Zkoušel jsem nasdílet složku ve které mám 2 složky jednu s hudbou a jednu s filmy. Pokouším se je nasdílet na macu, ale nechce mi je přidat do sdílených složek. Tím pádem se nemůžu připojit ani z z Atv s Xbmc. nemáte nějakou cestu jak to pořešit?

díky

...tak jsem to rozběhl, ještě že jsou zahraniční fóra, stačí jenom googlit
Naposledy upravil(a) Mik-fx dne úte úno 05, 2013 10:05 pm, celkem upraveno 1 x.
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ja mam poslednu generaciu, sice je casto tepla ale stale funguje v pohode. Mam ju cca rok aj pol, vlastne od vydania.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od kotelník »

Dámy a pánové, dotaz. Prosím bude mi fungovat TC jako wifi router v případě, že mám adsl od O2 a mám jejich huawei? To jej pak normálně napíchnu na TC? Je složité nastavení? Děkuji moc
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

Podle me to pujde. Das vystup z O2 do uplink na TC a jedes. Klidne napis do SZ a poradim

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od kotelník »

ok, zatim TC nemam, ale pripadne vyuziju a napisu, Diky moc
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Slimák »

FilemoniCZ píše:Podle me to pujde. Das vystup z O2 do uplink na TC a jedes. Klidne napis do SZ a poradim


To teda takhle rozhodne nepujde!!! TC nema ADSL/VDSL modemovou cast, takze by mel leda tak vse nefunkcni.

Varianta 1: vystup z O2 nebudes davat nikam, pouze z libovolneho ethernet portu od modemu propojis kabel na WAN port do TC. Ve finale na Huawei vypnes Wifi. V tomto pripade bude stavajici modem zastavat pridelovani adres DHCP a NAT, jako to delal doted, takze TC dostane od modemu IP adresu a pojede v rezimu bridge, coz je snadnejsi pro zachovani celkove funkcnosti (nemusis nikde nic prenastavovat). Tahle varianta je snadna a nejpouzivanejsi, kdy se za modem s horsi/mene vykonou wifi pichne router, ktery slabou wifi nahradi. Takze propoj, nalad si Airport Utilitu na OSX/PC nebo iZarizeni, ta ho uvnitr site nadetekuje a muzes vesele nastavovat. Az budes mit na TC vytvorenou novou funkcni Wifi (nedoporucuju rozsirovani (extended) v kombinaci s Huawei), tak se pripoj na stavajici modem (zpravidla u ADSL modemu zadat do prohlizece ip 10.0.0138, prihlasit se) a tipni Wifi.

Varianta 2: propojeni stejne, ale muzes udelat to, ze stavajici modem prenastavis do rezimu bridge, kdy se na modemu automaticky vypne DHCP a NAT, modem bude zprostredkovavat jen zakladni modemovou cast (ADSL spojeni), takze modemu od routingu odlehcis a vse ostatni bude zajistovat TC, ktery to zvladne hrave. Na TC misto bridge nastavis rezim PPPoE a zadas prihlasovaci udaje (jmeno: O2, heslo: O2). Timto docilis toho, ze si TC bude zprostredkovavat veskery routing vcetne pridelovani adres jednotlivym zarizenim DHCP a NAT vcetne pripadneho forwardovani portu.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

slimak moc hezky napsane.. samozrejme jsem myslel variantu 1, akorat jsem to napsal nepresne..

doma mam osobne router od ISP a z toho davam drat do WANu v TC. TC dela wifi s wpa2 kam se pripojuji doma s obema macy a jedna atv2 a druha atv2 je pripojena kabelem primo.

trava

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od trava »

Mám to přesně tak jak je popsáno výše, varianta 1 a funguje to bez problémů VDSL od VF (ale to je jedno, modem je stejný).

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Slimák »

Já využívám variantu 2 :D
Když se o NAT staral modem, neměl jsem možnost i přes forwarding portů dostat se z WANu na připojený disk, taktéž mi nešlo konfigurovat Airporty mimo WAN přes "Configure other". Nyní to mám plně v režimu PPPoE a mimo domov se dostanu jak na konfiguraci, tak na disky od iZařízení až po PC přes klasické připojení síťové jednotky a zadání veřejné IP.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

Jinak vysel update FW pro TimeCapsuli na 7.6.3

About AirPort Base Station and Time Capsule Firmware Update 7.6.3

This update is for all 802.11n AirPort Express, 802.11n AirPort Extreme and Time Capsule models. This update contains improvements and bug fixes, including:

Extend the Guest Wi-Fi network for a network configured with multiple AirPort Base Stations
Ability to add a WPS capable Wi-Fi printer
Support for additional countries

It is recommended that AirPort Utility 5.6 or later be installed before updating to Firmware version 7.6.3. Configuring the extended Guest network requires AirPort Utility 6.2 and Mac OS X Lion v10.7.5 or later.

Note: This firmware update is for all 802.11n capable AirPort base stations and Time Capsules.

Update jsem udelal a vse probehlo v poradku

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od kotelník »

fůůůů zní to složitě, ale věřím, že až zakoupím, zmáknu to. Kdyžtak využiji nabídnuté pomoci za kterou děkuji.
Ještě mám jeden dotaz. Využívám ke své televizi AppleTV a externí disk na přehrávání filmu, samozřejmě nezávisle na aTV. Jenže mě dost irituje to, že pokud nechci přehrávat z HDD, ale z aTV, tak musím složitě přes menu televize prepinat zarizeni v menu. Neumozni mi nahodou NEJAK TCtoto zjednodusi? Rekneme na TC pripojit tento hdd, kde mam filmy/serialy a pichnout nejakym zpusobem na aTV? Pak by to bylo vice nez genialni pro me... Dekuji moc :oops:
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

disk pripojis do TC pres USB. Co se tyce atv tak pokud mas 2ku tak udelas JB a v pripade atv3 na jb bud pockas a nebo budes filmy prevadet viz jine tema tady.. Pokud budes mit v atv jb tak si nainstalujes XMBC, ktere se ti pripoji do TC a zacne hrat filmy,mp3,fotky..

U filmu to umi napr s podporou pluginu stahovat titulky z webu, nacitat hodnoceni z csfd.cz, pridavat covery. Napr velka vyhoda je ze umi hrat filmy aniz by si je napr rozbaloval z raru.

Osobne presne pouzivam scenar TC s filmama a hudbou a ATV se k tomu pripojuje pres XBMC. Stejne tak ipad a popr i mobil.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od kotelník »

takže jednoduše, mám trojku. Tzn, že převedu filmy v Handbreake do formátu, který podporuje a následně nahodím na hdd, který připojím do Time capsule.
Jak to najde aTV?Ta se dá připojit do TC?

EDIT: aha, zmiňuješ XMBC. Co to prosím je?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

http://www.xbmc.org/ je v podstate prehravac ktery nainstalujes na atv a ten uz umi jit pro filmy napr do site.. a hraje vsechny formaty a podporuje spousty pluginu.. bohuzel zatim na atv3 neni jb takze xbmc tam nedas.. to prevadeni jestli spravne chapu(omlouvam se ale nepouzivam to) prevedes na format co sezere itunes. Takze vlastne z TC pres itunes pustis film a ten posles pres airplay do atv.. zni to trosku jako opicarna kdyz tohle s jb jde primo z TC a bez prevodu.. at me popr opravi nekdo to tak pouziva

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od kotelník »

Tak to pak mohu zrcadlit primo z macu/iOS zarizeni. To se mi nechce.
Idealni by bylo, kdyby se TC pro appleTV tvaril jako sdileny pocitac a slo to bez streamu z ntb.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

FilemoniCZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: pát úno 25, 2011 10:44 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od FilemoniCZ »

jo to je jasny ale to bez jb nejde..uprimne receno atv bez jb je aspon pro me totalne na nic. max airplay z idevices do tv ale to pouzivam hodne malo

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od SteveJSF »

ATV se da pouzivat i samostatne, neni potreba ntb nebo iOS zarizeni - muzete prohlizet veci online, prochazet YouTube, fotky na Flickru, trailery na iTunes atd.

Co se tyce potreby poustet videa pres iTunes (a tedy i prevodu do formatu pro iTunes), tohle snad uz nejakou dobu neni potreba. To jsem pouzival mozna kdysi na prvni ATV. Ted mam ATV2 (takze taky ne posledni model) a v pohode mi to z ntb prehrava avi, flv, mp4, mov... Nepouzivam zadny JB, beru jen holy zaklad.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Odpovědět