vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Odpovědět
mikeko

vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Příspěvek od mikeko »

ahoj

Chcel by som spytat kedze uvazujem o kupe macbooku ako jeto vlastne z vydrzou tychtoo dvoch modelov ked som sa tak zamyslel tak 2.4 Ghz musi papat troska viac ako 2.0 Ghz. Alebo je ten rozdiel zanedbatelny ?

Je naozaj ta podsvietena klavesnica u 2.4 Ghz modelu taka dobra lebo to len prekaza ? napr pri pozerani filmov v tme

Potom aka je vlastne instalacia Win pomocou BootCampu popripade ak by som chcel preinstalovat Mac OS X nanovo ze ci tam je v baleni aj cd /dvd pretieto pripady ? a ako je to z drivermi na Win ci musim stahovat z internetu alebo je uz ktomu pribalene na DVD/cd

A otazka ohladom Wi-Fi ci je tu nejaky problem pri kompatibilite zo starsimi routermi ?

A este jedna ohladom tlaciarne ze ci si mac via sam detekovat tlaciarne ako vista a ak som na domovskej stranke vyrobcu nenasiel driveri ci je mozne na nej tlacit?

Dakujem za odpovede

Prepac, ale cervena je nasa, vid pravidla. Paly viewtopic.php?f=112&t=10929

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Příspěvek od ls8 »

Oba procesory maji stejny ztratovy vykon 24W, jedna se o procesory P7350 (2.0GHz) a P8600 (2.4GHz).

Podsviceni klavesnice ma regulovatelnou intenzitu, muzes ho samozrejme i vypnout. Podsviceni je aktivni pouze kdyz pises na klavesnici, po asi 30vterinach bez stisku klavesy se podsviceni samo vypne.

Instalacni DVD Mac OS X je soucasti baleni, ujistuju te ale ze preinstalovavat nemusis, to driv vyjde nova verze Mac OS X. Na tomto DVD jsou i ovladace pro Windows XP/Vista.

WiFi je kompatibilni se vsemi systemy a,b,g,n.

Mac OS X obsahuje ovladace pro spousty typu tiskaren. Jesti podporuje take tvuj konkretni typ, si musis overit, google je tvuj kamos :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Dwarf

Re: vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Příspěvek od Dwarf »

ja som si 2,4 zobral prave pre tu svietiacu klavesnicu ....

mikeko

Re: vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Příspěvek od mikeko »

este osobne vaham nad cz alebo eng klavesnicou

a este ma niekto skusenosti z BootCampom a ze ci je uz v macu popisany postup na instalaciu

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: vydrz 2.0Ghz vs 2.4 Ghz

Příspěvek od Paly »

BootCamp je velmi jednoduchy, mam s nim skusenosti. Naco treba manual. Otvorit BootCamp, strcit instalacne CD po doinstalovani vlozit DVD Mac OS X a vsetko krasne funguje. NP :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Odpovědět