Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

vše co vás napadne
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od rony »

Niečo po 21.00 som dorazil na námestie SNP v Bratislave. Pikantné je, že t-mobile aj orange susedia a preto sa dalo ľahko prebiehať od jedných ku druhým.

t-mobile urobil kovový plot, na zemi boli ružové karimatky, veľké vankúše, ľudia v rade dostali sluchátka a dianie na pódiu počúvali v komickom tichu.

orange to zobral viac voľne a po oblohe sa plavila oranžová vzducholoď, rad ľudí bol voľný a jediná zábava bola vo forme sporadických výstupov Saifu (na začiatku a na konci).

t-mobile pred polnocou dorazil v dlhom rade vozidiel, korčuliarov (a medzi nimi môj bývalý kolega).

orange ho doviezol v hummeri.

Po vylosovaní iphonu sa asi o desať minúť potom strhla bitka a záver bol spečatený krvavou mlákou na asfalte pred predajňou Orange.

Bicyklista, ktory sa snažil zaradiť s bikom do radu t-mobile a neskôr prešiel do radu Orange, kde nakoniec dostal bitku:

Obrázek

Vylosovaný:

Obrázek

Prvý v oranžovom rade:

Obrázek

Prvý v ružovom rade:

Obrázek

Pre istotu: Bitka zjavne nesúvisela s iPhone a celkom určite to nebola bitka o iPhone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bowlingGOD

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od bowlingGOD »

Ale načo :) ja ho mam od jedneho z operátorou už asi 14 hodín u seba tada nje jeden ale 4ks :)

tak a ide sa na to :) zábawa začína :P

eriq

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od eriq »

ahojte,
v Kosiciach to bolo omnoho pokojnejsie, teda ak neratam tu havarku o 100 metrov dalej...
cca 40-50 ludi, vylosovaniachtivych, kupujucich este radovo menej. Podla informacii co som mal, iphonov asi bude fakt malo, takze som o to radsej, ze uz jeden 3G mam aj ja a tak sa na nich pozeram raz na 2G raz na 3G :)

ilijusin

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od ilijusin »

vsichni tu resime zahajeni v Praze a pritom koukam za na Slovensku to chvilema pripominalo silenstvi jako na zapade :)

beaverick

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od beaverick »

Dokelu Rony, ta fotka tej hostesky pri tom biku, dokelu to sme museli stat vedla seba :roll: presne pri nich som stal .... celu dobru, bitku som nevidel no videl som rozzurenu asi priatelku toho chalana ktora robila sceny na plne usta, volali policajtov ktory po celom centre ho hladali s hliadkami ( a snou :D ) najviac som sa zabaval na bezdomovcoch ktory stale tym hosteskam braly tie free veci, pepsi atd....
mne sa viac pacilo uvedenie T-mobilu !
Kramám prisiel stylovo :)
No ocakaval som od toho viac ....
btw: rony nevidel si stat chlapika vedla teba co si to tam stale fotil na iP ? :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od rony »

Ja som menil miesto :-) Nestal som v rade :-) ja som fotil masivne vsetko iphonom :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Braque

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od Braque »

beaverick píše:Kramám prisiel stylovo :)
:D


bol tam aj Kramar? Ja ze len Kroner

beaverick

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od beaverick »

no máš prapvu bol to Kroner, neviem preco som napisal Kramar :roll:

buko

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od buko »

ten bicyklista je moj kamarat a v ten den cca pred 2 hodinami sme sa rozlucili, sli sme na bikoch od Pezinskej Baby. Ja som siel domov a on este do mesta za priatelkou. Tu bitku isto nevyprovokoval a nemala ani nic spolocne so sprostym iPhonom. Chcel sa iba zastat svojej priatelky, ktoru zacali otravovat dvaja k*k0ti. Okamzite dostal ranu pestou do nosa a potom este dalsie rany do oka, do obocia. Ten utocnik ho mlatil so zvieracou agresivitou aj ked videl, ze sa dezorientovany nebrani a cely ten nahly utok ako aj intenzita ran ktore mu daval bola naprosto nepochopitelna.
Rony mas nejake zabery z tej bitky?! - moze to napomoct vysetrovaniu a pripadne aj dolapeniu toho psychopata, ktory pred masou ludi a par desiatok metrov od policajnej hliadky sposobil tazke ublizenie na zdravi mojmu kamosovi.
Za tyzden mame ist na bicyklovy trip okolo Grecka a jeho ucast je velmi ohrozena. Teraz lezi v nemocnici a v pondelok ho caka operacia, pretoze ma prasknute nejake kosti na tvari.. drzim mu palce nech sa z toho skoro dostane... :((((

Diablo

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od Diablo »

.... Bohuzel i takove veci se deji, jestli je to opravdu tak jak rikas tak je mi tveho kamose lito rany do oblasti oci jsou nejhorsi, zvlaste pokud ste meli v nejblizsich dnech naplanovany vylet na biku, pred rokem se mi stalo neco podobneho nebudu zabyhat do detailu ale kvuli zlomene ruce sem se nemohl zucastnit jedne sportovne zalozene akce v zahranici s kamarady a musel sem zustat doma dost me to tenkrat mrzelo. Doufam ze toho blbce se podari vypatrat a hlavne preju brzke uzdraveni tveho kamaradovi ...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od Julek »

ot:

každa rvačka mimo ring je blbost a člověk by se měl prát opravdu když už není jiné východisko ... nemám rád rvačky, jenom taky přeji aby se kamarád dal dohromady co nejdříve ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od Sven »

Tiez som bol v blizkosti tejto bitky. Utocnik bol agresivny aj na ostatnych. Len tak sa prechadzal a ludom okolo nadaval. Ten chalanisko sa na nehho oboril, aby si chranil priatelku, ako pisal buko. No a dostal.

Ale najviac zarazajuce na tom boli reakcie sbs-karov pri Orangei. Stali tam dvaja v cistuckych ciernych oblekoch. Ked sa spustila bitka, sbs-kari sa len prizerali, bez akejkolvek akcie. Ludia zacali na nich volat, aby pomohli tomu chalanovi, ved ten kreten by ho tam ubil. Oni sa rozkyvali az po tom, co ich do toho vyburcovali ludia, dovtedy sa na to vsetko LEN pozerali. Utocnika museli odohnat okolostojaci ludia. Ked sa na sbs-karov po incidente ludia vyrutili, preco nezasiahli, sbs-kar povedal, ze on chrani DJ-a, ktory hral vonku :!: Takze ich praca NEBOLA chranit zakaznikov Orangeu, ale len DJ-ja. Samozrejme po tomto vyroku sa na nich navalila dalsia sprska "teplych" slov a odnieslo si to aj vedenie samotnej predajne Orange na SNP, ze priebeh akcie vobec nezabezpecili.

Policia bola tiez mila. Ludia policajtom vraveli, ze utocnik usiel aj vdaka neschopnosti sbs-karov, ktori ani nemali zaujem zavolat policiu. Reakcia policie? Policajti zacali obvinovat obycajnych ludi, ze preco ho nezastavili oni :!: No comment.
iPad 2 32GB 3G white

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od Krtko »

no, s kupou iphone-u su spojene aj nejake rizika :D

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od sten32 »

Ja som tam bol tieš!!!kto vydel maleho blondaka to som bol ja :D...Aj tu bitku som vydel potom som počul ako ten čo ho zmlatil vravel "koledoval si oto, no nebol drzy???..." bol tam z kamošmy.Ale to je fuk najviac ma tam sklamal sajfa aky bol blbec :D že aha ide električka a to je všetko čo som chcel povedat :D.
Kokso ale aky krvavy bol ten chodnik.Potom toho tipka niesli do orangu.

EDIT:RONY?!TO si bol ty???Ja som ta vydel!som na teba firt kukal ked si fotil :D

Sven:Ušiel???šak on odkračal v pohodičke z kamaratmy ja som šiel asi 5 metrov za nim a on sa vychvaloval že aky je čavo že ho zmastil.porešiel cez cestu a dalej neviem lebo som šiel domov.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od rony »

Nemam fotky z bitky.

sten: neviem, ci som to ja. Tam bolo tolko ludi, co fotilo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od sten32 »

No ak si fotil z iphonom tak si to bol ty.Určite.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od rony »

hej, ludi s iphone tam bolo tolko, stali aj v rade.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Krvavé zahájenie predaja iPhone na Slovensku

Příspěvek od sten32 »

JJ a nemaš viac fotiek?Ak ano uvidim sa :D

Odpovědět