Themes v3li Su

Odpovědět
v3li

Themes v3li Su

Příspěvek od v3li »

Udělal jsem mini-témátko pro SummerBoard. Zatím obsahuje jen 4ikony dole na liště, samotnou lištu a pozadí. Ikony jsou moje práce (Cinema 4D). Vše volně šířitelné :lol: Doufám ,že se bude zamlouvat.... Stále na tom pracuju, takže další verze s ikonami budou co nevidět :wink:

Obrázek
Downloads
http://v3li.xf.cz/iphone/v3li.rar

Jestě pro uplnost. Téma vložíte do iPhone pomocí některého programu, já používám WinSCP ale použít se dá každý co vám dovolý vlést k souborům. Rozbalené téma vložíte do složky

/private/var/root/Library/SummerBoard/Themes/

V SummerBoard si pak vyberete téma v3li a vše už pojede. Pozor na češtinu. Pokud ste změnili jazyk, stejně jako já tak by Vám to mělo chodit ale záleži na verzi. Ale žádný strachy vše se dá vyřešit pouhým přejmenování souborů icon. Takže je přejmenujete stejně jako je máte pojmenované na liště v iPhonu ( jsou důležité u VELKÉ a malé písmenka).

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

ikona por iPod se mi moc libí :) Dobré to je.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Sedy

Re: Themes v3li Su

Příspěvek od Sedy »

Mohl bys prosím poradit přes co si dělal to téma a jak? Chtěl bych taky nějaký zkusit udělat...


Sedy cituj prosím třeba to co je pro tebe důležité ale ne celé i s obrázkem :roll: . Julek

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

tady je návod, s pomocí Summerboardu

http://www.hackthatphone.com/112/iphone ... ndows.html
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

v3li

Re: Themes v3li Su

Příspěvek od v3li »

Sedy: Ten návod je super. Myslím ,že to podle toho určitě zvládneš. Doporučil bych ti nějakej modelační program. Ty ikony co používám jsou vlastně zmenšený 3D modely. Skvělý program je Cinema 4D nebo 3D studio max. Pokud chceš dělat jen 2D ikony tak ti bude myslím stačit Irfan View.

Sedy

Re: Themes v3li Su

Příspěvek od Sedy »

v3li píše:Sedy: Ten návod je super. Myslím ,že to podle toho určitě zvládneš. Doporučil bych ti nějakej modelační program. Ty ikony co používám jsou vlastně zmenšený 3D modely. Skvělý program je Cinema 4D nebo 3D studio max. Pokud chceš dělat jen 2D ikony tak ti bude myslím stačit Irfan View.

Takže ty sis dělal i ty ikony sám? To bude problém já neumím dělat v grafickejch eitorech :(

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

neni trochu blbost poustet se do tvorby temat pro iphone, kdyz neumis editovat grafiku?

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

drsny píše:neni trochu blbost poustet se do tvorby temat pro iphone, kdyz neumis editovat grafiku?

No myslel jsem že si ty ikony seženu někde na netu a poskládám se téma sám z různejch ikon.

v3li

Re: ...

Příspěvek od v3li »

Sedy píše:No myslel jsem že si ty ikony seženu někde na netu a poskládám se téma sám z různejch ikon.

Tak to určitě můžeš. Na to ti bude stačit jen ten návod co máš víš. Ikony musí být o rozměru 60x60 s transparentní pozadím..

v3li

Příspěvek od v3li »

Julek píše:ikona por iPod se mi moc libí :) Dobré to je.
Mám pro tebe novou :wink: k tomu ipodu Obrázek

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

kámo, ty jsi kouzelník :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Jsi hračička, ale kdo s iPhonem není :) Já jsem jenom konzervativní. Mám moc rád původní zvonění i původní themes 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Tady máš několik stovek povedených ikon,třeba si vybereš i s tím návodem
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=490
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

v3li

Problém s dialektrikou.

Příspěvek od v3li »

Tak přátelé, mám pro Vás novou ikonku. Obrázek Ale vyskytl se problém. Požívám iphone česky lokalizovaný a čeština obsahuje dialektriku. Nechci se toho jazyka uplně zbavit, bylo by ale dobré kdyby šly názvy v menu přepsat bez háčků a čárek. Zkusím se kouknout tady na foru kde sou počeštěné soubory s názvy ikon uloženy abych je mohl přepsat. Pokud to někdo víte nebo ještě lépe, pokud někdo víte jak nahrád do iphonu ikonu s dialektrikou v názvu ikony (např.:poznÁmky.png) tak mi prosím napište...

v3li

Re: Problém s dialektrikou.

Příspěvek od v3li »

Tak názvy ikon najdete v iPhonu

System\Library\CoreServices\SpringBoard.app\English.lproj\LocalizedApplicationNames.strings

Takže stačí jen otevřít v poznámkovém bloku a přepsat češtinu na cestinu.

v3li

Camera

Příspěvek od v3li »

Jedna nová ikona do tohodle schémátka Obrázek

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Nazvy si uprav v tomto souboru

/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/English.lproj
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

ninisek

Re: Themes v3li Su

Příspěvek od ninisek »

psl jak mam nastavit ten WinSCP ? diky

blechman

Re: Themes v3li Su

Příspěvek od blechman »

ninisek:tohle tušim že máš v návodech

Odpovědět