[HW] NextSIM-HyperSIM-X-Sim-MagicSIM-StealthSIM-SuperSIM

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
testxxx

[HW] NextSIM-HyperSIM-X-Sim-MagicSIM-StealthSIM-SuperSIM

Příspěvek od testxxx »

Mate nekdo zkusenost s temito kopiemi TurboSim?



Obrázek
Naposledy upravil(a) testxxx dne ned led 20, 2008 3:27 pm, celkem upraveno 2 x.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Vetsina je fake, pokud vim, tak funkcni je jen TurboSIM a StealthSim ..

testxxx

Příspěvek od testxxx »

spachal_tmp píše:Vetsina je fake, pokud vim, tak funkcni je jen TurboSIM a StealthSim ..


O vetsine se pise na hackint0sh a vetsinou pozitivne


edit: tak uz je vsechny nekdo vykoupil (nebyl to nekdo odsud priznejte se)
Naposledy upravil(a) testxxx dne pon pro 17, 2007 4:20 pm, celkem upraveno 1 x.

ionas

Příspěvek od ionas »

beztak to byl Libijaro :-)

testxxx

Příspěvek od testxxx »

ionas píše:beztak to byl Libijaro :-)


mozna 8)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

ebay co si myslite, bude tato karta taka ista ako TurboSIM blank version? bude fungovat?
Naposledy upravil(a) Paly dne úte led 15, 2008 4:36 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

stora-k

Příspěvek od stora-k »

V noci som na ebay vydrazil podobnu kartu s nazvom Digibox21 iPhone unlock Sim za 65$ +5$ postovne. Za 7-12 dni mi ma prist, tak som zvedavy, ci bude funkcna slebo to bol dalsi podareny o...b!!! Dam vam
urcite vediet, ci som to podla navodu zfunkcnil. Vecer pridam aj link, ak
by sa nasiel este nejaky odvazlivec, lebo teraz pisem cez safari na iPhone... :evil:

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Tak tu je ten link na drazbu unlock sim karty. Uz ho tu daval Pali v inej
teme, ale bola zamknuta, lebo sa nejedna o Turbo Sim. Uz dorazila jednemu chlapikovi z Uk. Tak som mu napisla, ci to nejako rozbehal. Netrpezlivo cakam na odpoved, ktoru vam sem hodim. Urcite bude vela ludi zvedavych... :)

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Sorry, nie Paly, ale enricopalaco tu stranku zverejnil... :roll:

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

>stora-k: o aukci vim, mel jsi napsat, vzali bychom dve a podelili se o to desne dopravne .. Ale dej plz vedet jak to dopadlo, bude se to zde asi hodit :)

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Desne??? :shock: sak prevod cez pay pal bol 70$ - 65$ karta a 5$ prepravne!!! Takze z uctu mi odide 1642 Sk :wink:

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

No tak ja som kupil dnes kartu za 59,99 USD, este neviem co mi nauctuju za dopravu, ale ked to bude do 2 000,- Sk tak som spokojny :). Vyhodil som to za Iphonesimfreer kartu. Dufam, ze bude dobra :) (mate s tou kartou vlastne skusenosti?)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Ale ved dopravu by si mal mat uvedenu v platbe pri prevode!
Akurat ti banka narata poplatok za prevod do zahranicia

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

2 stora-k: tak som mozno zle pozrel a je to celkova cena :). Uvidime dam vediet tak za 4-5 dni ked mi potvrdia pay-pal.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

OK, omlouvam se, spatne jsem se dival. Anebo puvodni cena za dopravu byla 39USD, mam v tom uz zmatek ;) ..
Zadne poplatky za prevody, PayPal je okamzity, ja strzenou castku vidim do par sekund primo na uctu u me banky.

Dej prosim vedet jak to dopadlo, pokud by to bylo funkcni, nakoupil bych na sraz karet vice (a prodal lidem za naklady ;) ..).

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Urcite dam vediet, ze ako to dopadne s tou kartou, ale mam taky pocit, ze to do zrazu nedojde :(. dorucia to do 14 dni (10 pracovnych). Ale dufam, ze to dojde cim skor :wink:


EDIT:

Karta nedojde, nepotvrdili mi PayPal.
Naposledy upravil(a) Paly dne úte led 15, 2008 4:41 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Do zrazu by to malo prist. Este neni ani januar... :wink: Pozeral som na ebay odkazy kupujucich pre toho digibox21 a spominanemu chlapkovi prisla simka este skor ako za 10 prac. dni, takze bol spokojny. Zatial mi neodpisal. Asi sa vytesuje, ze ma odblokovany iPhone za relativne slusny
penaz... :lol:

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Takze mam tu pozitivnu spravu pre vsetkych, ktori cakaju na unlkock FW 1.1.2.!!! Gigibox21 unlock Sim je plne funkcna. Takze nie je to ziadny podvod! Odpisal mi chlapek, ktory ju v piatok dostal postou a napisal mi toto:
Yes the turbosim does work as the seller says, I received my turbosim and am successfully using right now.
Skvele, nie!!! Za necelych 2000 Sk... 8)

Strangelove

sim od digibox21

Příspěvek od Strangelove »

budu mít dvě karty (vyhrál jsem dvě aukce), chce někdo jednu? předprogramované pro 1.1.2 otb, ustřihnout, slepit, zastrčit, telefonovat :)

moosa

Re: sim od digibox21

Příspěvek od moosa »

Strangelove píše:budu mít dvě karty (vyhrál jsem dvě aukce), chce někdo jednu? předprogramované pro 1.1.2 otb, ustřihnout, slepit, zastrčit, telefonovat :)


Mel bych zajem. (icq: 84497188). Moosa

628

Příspěvek od 628 »

sla by udelat TS po domaci vyrobe kdybych mel prazdnou kartu a pak ji trochu upravil?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Tak jsem to dnes nevydrzel a jednu Next SIM 2 koupil pres eBay :).. Kurz je priznivy, i s dopravou to vyslo pod 900Kc. Mam uz iPhone skoro dva mesice a jeste jsem si z nezavolal, bylo na case s tim neco udelat ;).

Az karta prijde, dam vedet jak to dopadlo, hadam ze na srazu uz by mela byt k dispozici. Podle referenci to vypada dobre, pokud je telefon v US verzi, na DE/FR/UK verzich to pry blbne. Jsem napnuty jak guma u trenek! :))

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

EBAY Y546 Unlock sim card TurboSim

Příspěvek od haasteren »

Dnes dorazila a plne funkcni postovne v obalce pouze 5 dolaru cena karty 49 takze vyslaedna cena po odecteni PAYPAL byla krasnych 993 a jak rika beda to uz se VAZNE VYPLATI ....

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

A muzes uvest i prodejce a oznaceni te karty? Myslim si ze by to mohlo byt uzitecne i pro ostatni :) ..

ps: tohle jsem objednaval ja: http://cgi.ebay.com/Turbo-Speed-Next-Si ... dZViewItem

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Urcite ju bral od digibox21 ako ja. Len ten ponuka postovne iba za 5$!
Vcera som vydrazil 2 take karetky a jednu mam na ceste. Len mna stali kazda 65$ aj s postovnym. Ale oproti TurboSim je to polovicna cena! Karta je 100% funkcna. Uz mi to potvrdili traja kupci. Takze ziadne obavy a nakupujte!!! 8)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Teď by mě zajímalo jak vysoké máš náklady :wink:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

stora-k

Příspěvek od stora-k »

5$ za tu zasielku nie!?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Tak to 'ten muj' je levnejsi, 40+10USD (~900Kc). Hodnoceni slusne a ocividne prodava veci 'v oboru'. Pockejte s objednavanim az mi karta prijde, pokud bude vse OK, muzeme karty objednat i hromadneji.

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Příspěvek od Cris »

Spachale, keby si objednaval hromadne, ja by som mal o 2 taketo kartičky seriozny zaujem a rad by som sa s tebou potom dohodol (cris@stonline.sk alebo 192-695-588, ...

Strangelove

digibox21

Příspěvek od Strangelove »

karta od sellera digibox21 dorazí z HK za čtyři dny a šlape na Vodafone. takže asi i na ostatní... :)

stora-k

Příspěvek od stora-k »

No super!!! Sim karty su uz 4 dni na ceste a az teraz som zistil, ze ich poslali nie na Slovensko, ale do Slovinska. Na tych sikmookych je teda spolahnutie! Som zvedavy, kedy mi dorazia... :evil:

van_der_brugg

StealthSIM od iphonehellas

Příspěvek od van_der_brugg »

21.12.'07 jsem u nich objednal StealthSIM, dnes mi dorazila zprava, ze platba byla stornovana. Dva tydny jsem cekal zbytecne. Nastesti penize zustaly na uctu. (snad) :)
Dnes jsem nakoupil jinde. Za postovne jsem sice dal 42$, ale dodavka by mela dojit do 3 dnu. Tak uvidime....

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: StealthSIM od iphonehellas

Příspěvek od Almi »

van_der_brugg píše:Dnes jsem nakoupil jinde. Za postovne jsem sice dal 42$, ale dodavka by mela dojit do 3 dnu. Tak uvidime....

A môžeš prezradiť kde si objednával? :lol:
Tiež uvažujem o kúpe a hodilo by sa rýchle dodanie.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Strangelove

Re: StealthSIM od iphonehellas

Příspěvek od Strangelove »

doporučuju - seller Digibox21 na ebay, cca 65usd, pošta 5 - bylo to tu za čtyři dny a šlape. pozor - jestli potřebuješ banking jako já, stojí ta karta o 20víc.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: StealthSIM od iphonehellas

Příspěvek od Almi »

Strangelove píše:doporučuju - seller Digibox21 na ebay, cca 65usd, pošta 5 - bylo to tu za čtyři dny a šlape. pozor - jestli potřebuješ banking jako já, stojí ta karta o 20víc.


Vďaka 8) už skúšam dražiť...tak snáď úspešne :lol:
Dík ešte raz za TIP
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Vsak prave digibox21 mi tie 3 karty poslal do Slovinska! Aspon teda na stranke Hong Kong post je v polozke destination pri mojej zasielke ovedena Slovenia!!! Tiez ma stali 65$ + 5 postovne.

Strangelove

Příspěvek od Strangelove »

stora-k píše:Vsak prave digibox21 mi tie 3 karty poslal do Slovinska! Aspon teda na stranke Hong Kong post je v polozke destination pri mojej zasielke ovedena Slovenia!!! Tiez ma stali 65$ + 5 postovne.


no jo.... tam budou měsíc ležet, než je pošlou zpátky do hongkongu... tam je david chow najde a bude ti psát, co jsi to za člověka, když udáš neexistující adresu, ty ho budeš přemlouvat, on ti to pošle znova... to máš tak na šest neděl :)
zkontroluj si adresu na paypal, posílá to podle paypalu, ne podle ebay. v pondělí budu mít jednu další kartu (potřebuju simtoolkit podporu) a budu prodávat tu, co mám teď v telefonu, nechceš?

stora-k

Příspěvek od stora-k »

Ale ja tam mam urcite adresu na Slovensko! Nejaka jeho asistentka asi ani nevie, ze Slovensko existuje! To mam fakt velku radost. Mam dva iPhony doma a ani jeden plnefunkcny! 2 mesiace mam cakat?... :evil:

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Příspěvek od Almi »

stora-k píše:Aspon teda na stranke Hong Kong post je v polozke destination pri mojej zasielke ovedena Slovenia!!! Tiez ma stali 65$ + 5 postovne.

Môžeš mi prosím poradiť kde na tej stránke sa dá vyhľadať tá zásielka?
Ja som si tiež od neho objednal, síce iba včera ale rád by som to tiež potom sledoval :lol:
Bol som na tom webe ale nenašiel som tam možnosť zistenia stavu zásielky :roll:
Vďaka
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

kazdy, kto pozna tento problem najde vhodne miesto kadial dosledne upozorni odosielatela na fakt, ze si moze zmylit cielovu krajinu.

napriklad ak je ako krajina na vyber "Slovakia" za svoje priezvisko da do zatvoriek:

(country is SLOVAK REPUBLIC!!!)


a opacne :)

takze postari kdesi v Zltom mori v dzunke na obale uvidi Slovakia aj SLOVAK republic

tak to snad pochopi :-)))) a hodi to do vreca "Unknown Afric Coutry"
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět