ZiPhone 1.1.3 aktivace & jailbreak & unlock za 3 min

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Kael008

ZiPhone 1.1.3 aktivace & jailbreak & unlock za 3 min

Příspěvek od Kael008 »

Jednoduchý počítačový software pro aktivaci a jailbreak firmwarů 1.1.2 a 1.1.3 a unlock na všechny operátory. Dokáže to v jakémkoli stavu telefonu, tj. nemusí se nejdřív jailbreaknout 1.1.1 atd. Unlock jde jen u iPhonů s bootloaderem 4.6 (tedy fw 1.1.2OOB a 1.1.3OOB).

info: http://zibree.blogspot.com/2008/02/ziphone.html
download: http://files.filefront.com/ZiPhonezip/; ... einfo.html

CO JE POTŘEBA UDĚLAT

1. Pokud nemáte, tak updatenout iPhone přes iTunes na firmware 1.1.3 (není nutný ani shift).
2. Spojit iPhone s počítačem, zapnout iTunes.
3. Spustit telefon v recovery módu (ten normální, ne DFU). Tj. stisknout power a home tlačítko zároveň, držet a až se objeví nakousnuté jablko, pustit power a home držet dál, dokud iTunes telefon nerozpoznají.
4. Stáhnout a rozbalit http://files.filefront.com/ZiPhonezip/; ... einfo.html
5. Spustit příkazový řádek, pomocí příkazů cd název_složky pro úroveň výš a cd.. pro úroveň níž se dostat do složky, kam jste rozbalili ziphone.exe
6. Napsat ziphone -a -j -u
7. Za tři minuty se iPhone restartuje, je aktivovaný, jailbreaknutý a odemknutý pro všechny operátory.

ověřený návod s obrázky: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=655

Mimo jiné to taky pomůže těm, kteří podobně jako dřív já mají rozbitý Baseband, iPhone hlásí "Repair needed" a nic jiného na to nezabírá.


//spachal: cesky a podrobny navod u nas na serveru: http://www.iphone.cz/?text=285-odblokovani-aktivace-jailbreak-a-oprava-iphone-ted-uz-opravdu-snadno.
Naposledy upravil(a) Kael008 dne pon úno 11, 2008 7:20 pm, celkem upraveno 17 x.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Příspěvek od Almi »

Ak máš nejaké bližšie info tak to sem určite hoď :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

koukal jsem na, je to primárně určené pro ty chudáky co měli pády besebandu

FOR PEOPLE with NO IMEI, NO WIFI, NO BASEBAND (4.6BL):
boot the phone in recovery mode.
then run: ziphone -u

dávám jako důležité protože je to velmi zajímavá informace.



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

Jo, je to přesně pro mě, zachránilo mě to..
Ale na druhou stranu píšou tam, že záchrana baseband je jen jako vedlejší efekt, hlavně by to snad mělo umět jailbreak 1.1.3, ale ten mi zatim nefunguje.

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

nevite proč mi ten soubor nejde otevřít?Jenom problikne a zmizí
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

Musíš to spustit přes příkazovej řádek a za to připsat např. -u pro unlock

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Tak udělej prosím návod, nebo alespoň co jsi přesně udělal ať to má hlavu a patu :wink:


děkuji



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

tak přes příkazový řádek program funguje,napíše mi že je vše O.K.,ale telefon najede stále zamčený
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

když už sem píšeš napiš třeba zda ti to opravilo basebend nebo proč jsi to dělal a tak ať o tom máme co nejvíc informací.. Díky




.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

no mě to neopravilo nic,jelikož jak píšu,telefon je stále zamčený,respektive neaktivovaný,takže jsem v situaci kdy mám možnost telefonovat,ale nedostanu se do springboardu
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

Zkoušel si tam napsat ziphone -a -j takhle zároveň? Tady je návod: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=655

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

zkoušel,už asi 10x
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

Teď jsem to zkoušel celý od začátku a funguje to se vším všudy - připíšu to do prvního příspěvku.

dextersvk
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: úte led 29, 2008 7:56 pm

Příspěvek od dextersvk »

funguje to aj na iphone 16GB OOB 1.1.3???alebo na 8GB?

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Příspěvek od crusader »

Bombaaa, právě jsem opravil kolegův telefon. Funguje to na všem co má BL 4.6 :)

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

dextersvk: někdo to testoval a funguje to i na 16GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

myslel jsem Crusadere že tobě to pomůže 8)





.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

U mne to pořád neodemyká.Udělal jsem downgrade fw i bb na 1.1.1. potom přes itunes restore na 1.1.3 spustím ziphone přes příkazový řádek,napíše to 45 s. čekat,po cca.10 s. to vyjede z modu a najede to na zamčenou úvodní obrazovku 1.1.3.
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Příspěvek od frolish »

Muzu pomoci tohoto soft aktivovat a breaknout (ne unlock) iphone s bootloadrem 3.9 a firmware 1.1.3 updatovany prez iTunes? Zkousel to uz nekdo?
Naposledy upravil(a) frolish dne pon úno 11, 2008 8:15 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 4s 32GB, unlocked, 6.0.2 jailbreak ewasi0n

Kael008

Příspěvek od Kael008 »

frolish: bricknout snad ne, breaknout by to jít mělo. ale nezkoušel jsem to..

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Příspěvek od frolish »

Kael008 píše:frolish: bricknout snad ne, breaknout by to jít mělo. ale nezkoušel jsem to..

Kazdy tomu rikame jinak. JJ ted sem se na to dival ze pomoci ZiPhone by mel jit i prez iTunes updatovany iPhone.
iPhone 4s 32GB, unlocked, 6.0.2 jailbreak ewasi0n

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Tak to je paráda o víkendu se dám do toho
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

No s tou parádou bych zatím počkal.Zkouším to už všemožně cca 3 hodiny a stále nejde ani odemknout.Dle hackintoshe to vypadá,že podobně na tom je docela dost lidí.Už vyšel dokonce i fix ziphonu,ale u mne žádná změna
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Příspěvek od frolish »

MaxT píše:No s tou parádou bych zatím počkal.Zkouším to už všemožně cca 3 hodiny a stále nejde ani odemknout.Dle hackintoshe to vypadá,že podobně na tom je docela dost lidí.Už vyšel dokonce i fix ziphonu,ale u mne žádná změna

Takze rikas ze prez iTunes na 1.1.3 radej nelezt jo ?
iPhone 4s 32GB, unlocked, 6.0.2 jailbreak ewasi0n

MaxT
Host
Host
Příspěvky: 131
Registrován: pát led 04, 2008 1:38 pm

Příspěvek od MaxT »

Jestli nelézt to nevím,něktrým to funguje a některým ne.
iPhone 6+ 128GB
iPhone 5s 64GB
iPad Air 3G 64GB
MacBook Pro Retina
Thunderbolt display

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Příspěvek od crusader »

Dělal jsem to přesně podle návodu iClarified a opravdu to běží na 1.1.3 (včetně oficielně updatovaných z iTunes).

speq

Příspěvek od speq »

updatoval som cez iTunes na 1.1.3 a postupoval podla navodu a fakt to mam hotove za 3 minutky to bolo !! :D uplne pecka diky moc

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

crusader a speq jaký bootloader a jaký FW byl originál OOB? Jen tak pro zajímavost.
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Příspěvek od crusader »

Já dělal kolegovi bl 4.6. fw 1.1.3

Jinak by to mělo jít i na bl 3.9 ale nepoužije se příkaz ziphone -a -j -u , ale pouze ziphone -a -j a simka se odblokuje samostatně pomocí AnySim 1.3 . Ještě jsem to ale nezkoušel na svém bl 3.9, takže nemohu potvrdit. Potvrdit mohu pouze funkčnost na bl 4.6

barakoas

Příspěvek od barakoas »

takze jestli tomu spravne rozumim, tak tenhle programek kompletne odemkne, odblokuje iP a jeste k tomu ho jailbreakne takze tam bude i installer?? ze bych konecne mohl upgradovat na 1.1.3?a jeste k tomu na officialni? :)

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Příspěvek od mike0007CZ »

Ziphone -u(nlock) mého OOB 1.1.2. fungoval bez problémů. Na 1.1.3. si zatím netroufnu (po dvou neúspěšných pokusech), už jsou tady 3 různé cesty jak provést upgrade - Nate, Dev a iTunes, raději ještě počkám až se hoši hackerští domluví na společné cestě jak dál...
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

mozem potvrdit ze to funguje len mam otazku ci skor taky maly problem... nemal som nainstalovany summerboard a po unlocku/jailbreaku sa mi v instaleri zobrazuje ze je nainstalovany, to by ani nevadilo ale na springboarde nie je a ani nejde odinstalovat....stretol sa s tym uz niekto?
ex iPhone 3G 8GB 3.0 / no JB / O2-SK
ex iPhone 8GB 1.1.3 / ZiPhone / turboSIM spinká v obálke / O2 -SK
MacBook C2D 2 GHz / 3 Gb ram / 320 Gb HDD
iPod Photo 60GB/iPod Classic 160GB

barakoas

Příspěvek od barakoas »

tartarus: ty jsi tedy updatoval normalne pres iTunes na 1.1.3 a pak spustil tenhle programek?pokud ano.. mas tam normalne installer?
Ted jsem docetl komentare na iClarified a par lidi si stezuje, ze jim to tam installer nenahralo... :?

Replesk

Fakt to funguje :)

Příspěvek od Replesk »

Vyzkouseno na mrtvem kuse, ktery se po spatnych pokusech stale restartoval hned po zapnuti uz na jablicku a nesel prepnout do DFU. Po prepnuti na druhy rezim Power pak Home cekat az se objevi jablicko a pustit power a drzet home dokud ho nenajde itunes. Hned na to upgrade na verzi 1.1.3 z itunes. Nasledne stazen archiv, opet zapnuti do rezimu prehrani FW viz uvod prispevku, rozbaleni a spusteni ziphone -a -j -u z cmd. Spis tri minuty cekani a telefon je funkcni odemknuty a odblokovany s obycejnou SIM od O2. Kam poslat autorum prispevek ? Tohle chce odmenu :)

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

barakoas - instraler tam normalne mam ale neviem preco mi ukazuje ze mam nainstalovany summerboard, ale hlavne to ze mi nejde ani odinstalovat a ani neviem ako ho mam pripadne spojazdnit...
ex iPhone 3G 8GB 3.0 / no JB / O2-SK
ex iPhone 8GB 1.1.3 / ZiPhone / turboSIM spinká v obálke / O2 -SK
MacBook C2D 2 GHz / 3 Gb ram / 320 Gb HDD
iPod Photo 60GB/iPod Classic 160GB

luckylada

Příspěvek od luckylada »

crusader píše:Bombaaa, právě jsem opravil kolegův telefon. Funguje to na všem co má BL 4.6 :)




taky nevím co napsat...prostěěěěěěěěěěěě BOMBICEEEEEEEE...čekal jsem 2 měsíce a dočkal jsem se.... :D
dělal jsem to přesně podle tohoto návodu...ale ještě před tím jsem restoroval iPhone přes iTunes /rovnou to nainstalovalo verzi 1.1.3/a pak už jen podle návodu...zasunul pokusnou sim O2...aaa...objevilo se logo eurotel....první sms..první volání...lukšury ...BIG THANX!!!!

barakoas

Příspěvek od barakoas »

tak jsem se neudrzel a zacal jsem restorovat iP pres iTunes na original 1.1.3 na poprve se me to nepovedlo..(v pulce se to z niceho nic seklo) a na podruhe vse slapalo jak po masle... po restore byl iP samozrejme kompletne zablokovany.. par minut jsem zapasil s recovery modem (nejak me to neslo.. mrcha) a jakmile naskocil, tak jsem vse udelal podle navodu a tadaa vse slape.. :) takze uz se take hlasim mezi upgradovane.. :D

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Příspěvek od haasteren »

Radeji bych byl trosku opatrny z updatem pres ITUNES bez shift urcite nebude dlouho trvat a APLLE urcite nejak upravy FW. Radeji stahnout na hdd z overenych zdroju. Opatrnosti neni nikdy dost

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Příspěvek od crusader »

Kdyžtak mám všechny verze FW u sebe, takže je klidně můžeme dát někam na stažení pro potřeby iPhone.cz.

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Příspěvek od frolish »

crusader píše:Kdyžtak mám všechny verze FW u sebe, takže je klidně můžeme dát někam na stažení pro potřeby iPhone.cz.

to neni vubec spatny napad o jeden FW 1.1.3 bych mel zajem
iPhone 4s 32GB, unlocked, 6.0.2 jailbreak ewasi0n

Odpovědět