Vyzvaneni

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Vyzvaneni

Příspěvek od sasaj »

cus
ctu tohle forum docela dlouho a vsiml jsem si ze par chalanu psalo ze maji problem s vyzvanenim mp3 ze to je snad kratke a nebo ze pri pripojeni iphona s pc tak ze se pry mp3 co maji vyt na vyzvaneni vymazou? a jak to tedy je nechci v tramvaji aby mi zaclo hrat RING RING si kazdej bude myslet ze jsem nejakej jelen s 3310nokiii
jak to tedy je pls dik

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Vyzvánění

Příspěvek od Julek »

Já zrovna to obyč. zvonění mám rád :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ionas

Příspěvek od ionas »

! Respect ! kazdymu druhymu joudovi to dneska rve: "zvedni meee, neslysiiis, zvoniiim" atp :-)

nemo

Příspěvek od nemo »

ionas píše:! Respect ! kazdymu druhymu joudovi to dneska rve: "zvedni meee, neslysiiis, zvoniiim" atp :-)


Takove lidi bych nejradsi pretahl cerstve naprousenou sekerou po krku... Nemam nic proti normalni pisnicce, ovsem tyhle pseudovtipnosti me silene stvou...

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

yo yo to jsou picovnky ale chci aby mi to hralo nejakou musicc at se to libi babam v tramvaji to roztocime proto se ptam

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Myslím, že "baby" v tramvaji také velmi ocení vaši češtinu. A jeden maličký dotaz, chcete to roztáčet v tramvaji tím, že vám někdo zavolá :). Pokud budete mít iPhone proč prostě nepoužijete na přehrávání iPod :) ?
Jeden chce tančit na vyzvánění v tramvaji a druhý chce lidem sekat hlavy sekerou. Začíná se nám to tu docela slušně rozrůstat.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Příspěvek od frolish »

nemo píše:
ionas píše:! Respect ! kazdymu druhymu joudovi to dneska rve: "zvedni meee, neslysiiis, zvoniiim" atp :-)


Takove lidi bych nejradsi pretahl cerstve naprousenou sekerou po krku... Nemam nic proti normalni pisnicce, ovsem tyhle pseudovtipnosti me silene stvou...
Tomu se říká metr dlouhá konstrukční trubka a ..... mlátit hlava nehlava :twisted: :D

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Texaský masakr lupínkovou pilkou :D :D :D

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

JoU píše:Texaský masakr lupínkovou pilkou :D :D :D
vy ste voli, vymyslete radši něco :-)

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

A co by jsi chtěl ? :D :D No já myslím že když nahraješ podle návodu do iPhone melodii a zrušíš automatický sync vyzvánění tak se nic nesmaže, nebo se pletu :?:

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

JoU píše:A co by jsi chtěl ? :D :D No já myslím že když nahraješ podle návodu do iPhone melodii a zrušíš automatický sync vyzvánění tak se nic nesmaže, nebo se pletu :?:
tak to netuším, jsem mega amatér :-)

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

JoU píše:A co by jsi chtěl ? :D :D No já myslím že když nahraješ podle návodu do iPhone melodii a zrušíš automatický sync vyzvánění tak se nic nesmaže, nebo se pletu :?:
mp3 tam mám, ale jak je zvolit jako vyzváněcí?

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »


pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

JoU píše:Není to tak jednoduchý 8) http://iphone.cz/?text=230-jak-na-vyzva ... -30-sekund 8)
no to je dobrý psycho :shock:

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

OT: tomuhle rikas psycho? Vzdyt je to otazka tri minut ..

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

spachal_tmp píše:OT: tomuhle rikas psycho? Vzdyt je to otazka tri minut ..
jak pro koho 8) já jsem super začátečník

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

OT: no ja uz vice asi pomoci nemuzu, polopatisticke ceske navody jsou to maximum, co muzu udelat ;) ..

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

spachal_tmp píše:OT: no ja uz vice asi pomoci nemuzu, polopatisticke ceske navody jsou to maximum, co muzu udelat ;) ..
nabídnout něco polopatičtějšího :lol: mám trochu strach se v tom vrtat takhle do hloubky, páč jsem dostal iphone odblokovanej :oops: 1.1.2. se blbě odblokovává, to stopro nedám

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Já se v tom vrtám, dělám vše podle návodu, ale - mám melodii na výběr ale nehraje - co s tím :?: :cry:

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

itunes ringtones

Příspěvek od Moonlight »

Chcem Vas poprosit o pomoc.Neviem ako dostat melodie,ktore v iTunes prerobim do m4a formatu a potom ich vo windowse premenujem na format m4r,do zlozky ringtones.Ked ich tam presuniem tak sa tam vobec nezobrazia.Mozete mi poradit co robim zle?Za odpovede vopred dakujem.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Ved si precitaj forum, je to tu napisane...asik milion krat sa presne toto iste riesilo :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Příspěvek od Moonlight »

som asi slepy ale neviem to najst.Vies mi povedat kde?

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Moonlight píše:som asi slepy ale neviem to najst.Vies mi povedat kde?


asi si napr: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=94&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=aac

treba kliknut na "Hledat" a zadat co chces, urcite to najde
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Ja nahraju MP3 io delce 20-40 sec. do iPhone pres itunes a pak nainstaluji z installeru aplikace "send Song" ktera je najde a dokaze pouzit jako vyzvaneni...jednoduche a funkcni!!!

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Ja nahraju MP3 io delce 20-40 sec. do iPhone pres itunes a pak nainstaluji z installeru aplikace "send Song" ktera je najde a dokaze pouzit jako vyzvaneni...jednoduche a funkcni!!!
tak tojsem ted zkoušel a nefachá to nebo nevím, kde nastavit ringtone :-( v tom základním seznamu tonu to není

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Jestli mas nainstalovany SendSong 0.30 (Chodi mi s FW 1.1.2-nevim jaky pouzivas ty),tak nahraj pres iTunes nejake MP3 vyzvaneni,nejlepsi je vytvorit je v NeroWaveEditor,spustis SendSong,vyberes pisnicku a pak ti vyjede seznam co s nim muzes udelat:

Play/Stop
Send to mail
Share Song
Set Ringtone
Cancel

Vic ti neopradim..zkousej to.

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Příspěvek od Moonlight »

Prerobim zvonenie na format m4r,V iTunes sa ukaze v zlozke ringtones ale ked idem cez itunes do zlozky iPhone kde don nahravam hudbu,filmy,... a ringtones-tak v tejto zlozke nemam nic.Neviete preco?

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Pisi to uz podruhe,nejjednodussi je pouzit SendSong v installeru.Pres iTunes sesynchronizujete libovolnou mp3 (ja mam od 20-40sec) a program ji pak pouzije jako vyzvaneni,resp. ji prida do seznamu v nastaveni zvuku a pak ji jen vyberete.

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Jestli mas nainstalovany SendSong 0.30 (Chodi mi s FW 1.1.2-nevim jaky pouzivas ty),tak nahraj pres iTunes nejake MP3 vyzvaneni,nejlepsi je vytvorit je v NeroWaveEditor,spustis SendSong,vyberes pisnicku a pak ti vyjede seznam co s nim muzes udelat:

Play/Stop
Send to mail
Share Song
Set Ringtone
Cancel

Vic ti neopradim..zkousej to.
ještě se optám, dal jsem to set ringtone a tzn, že už to automaticky zvoní? nebo normálka musím do nastavení vyzvánení a tam to změnit, pač tam se mi mp3 neobjevila :-( udělal jsem jinak všechno podle návodu

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Jaky pouzivas FW? zkus jinou verzi SendSong...v installeru je jeste mimo 0.30 i 0.09.
Ja pouzivam posledni FW 1.1.2 a verzi SendSong 0.30 a slape jak hodinky.
Kdyz to nastavis,musis do nastaveni zvuku a tam se ton objevi nahore...je od tech defaultnich oddeleny carou :wink:

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Jaky pouzivas FW? zkus jinou verzi SendSong...v installeru je jeste mimo 0.30 i 0.09.
Ja pouzivam posledni FW 1.1.2 a verzi SendSong 0.30 a slape jak hodinky.
Kdyz to nastavis,musis do nastaveni zvuku a tam se ton objevi nahore...je od tech defaultnich oddeleny carou :wink:
1.1.2. fw odblok turbosimkou... zkusím poladit ten sendsong

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

tak jsi měl recht, omylem jsem tam měl tu 009, už to tam máááám, jupí, díky... na smsky to asi nefachá, což?

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Myslim ze ne...mozna v dalsi verzi az vyjde. :wink:

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:Myslim ze ne...mozna v dalsi verzi az vyjde. :wink:
čoveče tak docela pěkně to funguje přes custom prográmek, dá se tam měnit jakýkoliv zvuk v telefonu včetně sms.. borat style je velká paráda :D

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

je tu ještě jedna věc, po syncu se to všechno smaže :-(

van_der_brugg

Příspěvek od van_der_brugg »

Martas06 píše:Ja nahraju MP3 io delce 20-40 sec. do iPhone pres itunes a pak nainstaluji z installeru aplikace "send Song" ktera je najde a dokaze pouzit jako vyzvaneni...jednoduche a funkcni!!!


Funguje to zcela bezchybně. Nevím sice proč se to hned po instalaci nějak zaseklo, ale teď to maká úplně super! jednoduché, zádné grabování, žádná úprava playlistu.
Jen poznámka, u té mp3 musíte mít vyplněno artist, jinak to sendsong nenajdete! Takže do itunes naperte mp3 a get info rucne a vyplnte kolokku artist, that is all..

JoeMax

iBrickr?

Příspěvek od JoeMax »

Hola vsici :) mam dotaz - pouziva nekdo na vyzvaneni iBrickr? kdyz pretahnu sound do iPhonu, porad ho vidim v obsahu telefonu v iBrickru, jenze v iPhonu se neobjevi :( any ideas pls?

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: iBrickr?

Příspěvek od Gounes »

JoeMax píše:Hola vsici :) mam dotaz - pouziva nekdo na vyzvaneni iBrickr? kdyz pretahnu sound do iPhonu, porad ho vidim v obsahu telefonu v iBrickru, jenze v iPhonu se neobjevi :( any ideas pls?


Ibrick mi pracoval jen s firmwarem 1.02 ale s 1.1.1 nejde zatim ani u me a dela mi to to same

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t= ... ght=ibrick je tu návod jak rozchodit iBrick na 1.1.1 hledej ;) Osobně iBrick nepoužívám, ale snad ti to pomůže.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

Tak si stáhni iPhoneRingtoneMaker a nahoď si melodie přes něj. V trial verzi můžeš tuším 3 vyzvánění. Více jich stejně nepotřebuješ, případně si aspoň rozmyslíš, které tam opravdu chceš. A je to tam i po synchronizaci
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303

Odpovědět