Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

Třeba je HW chyba v tvém přístroji a novou aktualizací se projeví ;-)

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

ochm píše:Vcera kuryr dovezl 4S/16G, dal jsem do nej TMO SIM...


Sem na tom stejně až na to že já tam iOS 5.0.1 měl :(

Jak se dělá to objednání odvozu a výměnu za jinej tel? Skusím zajít do servisu a zeptat se nebo pak jen čekat na iOS 5.1
Obrázek

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Já vydržím s telefonem 1,5 dne jen když mám vypnutá mobilní data (což v kanclu a doma mívám - je tam wifi). Pokud jsem zapnul mobilní data, Siri, případně i polohové služby, tak i bez nějakého většího brouzdání na netu (jen volání, sms, apps, občas mail) a bez hraní je telefon po konci pracovního dne zralý na nabíječku. Doufám, že takhle to nezůstane, protože nechci tamagoči, které mě večer nepustí bez předchozího dobití ani na pivo nebo do báru :-) Od Applu bych chtěl jedinej dárek, ať už vydá funkční SW, který se výdrží aspoň přiblíží předchozím modelům.

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

No já teda nabíjím tel večer a dnes v práci sem měl zaplé siri,polohové služby,mobilní data + wifi a poslouchal sem 4hodiny muziku měl jsem pár hovoru a poslal asi 5sms a mám ještě 50% baterky
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

STepik píše:To s tim BT neni pravda! Ja mam w7 a pres BT sem ip pripojil bez problemu a poustel jsem pisnicky z iphonu do repraku od pc...

No tak to mas teda dobry, me se iPhone pripoji jen na MACka. Windows 7, 64 bit ho ani nevidi.. Ale to muze byt problem soudruhu z mrkwosoftu, ze nemaji drivery na 64bitovou verzi.. Nastaveny telefon mam dobre. Ale na druhou stranu ja BT nepouzivam, takze to u me neni takova bolest... :P A na jiny telefon nez IP se nepripojis, to je hold fakt...

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

no já taky ne, je mi k ničemu pouštět si do pc repráků písničky z ip, když mam přímej vstup do repráků z ip.. ale máš asi pravdu, já mam 32 bit a aunguje to tak nějak jako že někdy jo, někdy ne.. protstě microsoft neni uplne idealni pro tyhle veci... ;)
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cczero »

nikdy jsem neměl s iOS 5.0.1 žádný problém, ale poslední dva dny jsem v místech kde je 100% signál byl "žádná služba", a to několikrát a pomohl až restart (ve dne) a několik hodin mi, většinou v noci nepřicházeli sms, i když sms odemě chodili normálně (to sms bych možná přisoudil operátorovi). Mám Vodafone a tam v noci dělají neustále nějakou "údržbu", takže pořád něco nejde. Sim kartu mám originál mini od Vodafone.

Johny_F .. divné, mám w7 64bit a nikdy jsem neznamenal problém, w7 iPhone vidí vždy..

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

mam iphone 4s s 5.0.1 9A405 a ten už jsem tam mel. iphone je jako cihla, dostal jsem ho ted na vanoce a jsem vytočeny... mobil mam u vodafonua kdyz chci volat pres den v noci tak to zaden vytacet a spadne signal skusim restore na 9A406 a jestli nepomuze tak dojdu an novy kus a jestli ani tone tak dojdu jste jednou a pak chci zpatky penize myslim si ze iphone je dobry ale ze bych ho mel jen na hry to si mužu koupit ipod touch.. jo a sit edge mi normalne jede mam problem jen s volanim..
tak prosim poradte kazdy tady rika nejake napady ale nikdy nenapiše jestli jde..četl jsem to cele


Skús aspoň tie bodky na konci viet používať. Dodo

sppeedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 283
Registrován: pon črc 26, 2010 9:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od sppeedy »

ja myslim, ze to bude tou vyrizlou simkartou, protoze ja s Vodafonem nemam vubec zadny problem. problemy meli/maji t-mobilaci. Vodafone a iPhone 4S se signalem nemaji problem. zasel bych na prodejnu Vodafonu, zazadal o novou micro sim a uvidis, ze to bude v poradku
iPhone 5S 32gb Silver, iOS 8.1, Vodafone, Case cover - kůže - červená
iPad Air 2 64gb Silver, iOS 8.1, Smart Cover červený polyuretan
MacBook Pro 13" 2011, OS X Yosemite 10.10, Magic Mouse
iPod Nano 6G 16gb, sluchátka Apple inear
iPod Shuffle 4G 2gb

iPhone 3G, iPhone 4S, iPad 3

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

pomůže jen upgrade na 5.1 - což zatím jde jen s developerským účtem. 5.0.1 padá i ta novější verze
to je má zkušenost, s 5.1 teď nemám problém
s tím Vodafone to asi není úplně pravda, známému, který je u nich, to padá také, sice minimálně, ale také

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

ja si myslim, ze se vyplati zaplatit nejakych 200Kc za dev ucet a smet volat a psat, nez cekat s cihlou k nicemu na dalsich update.

ten, kdo ma od operatora muze zavolat a rict, ze musel updatovat na vlastni naklady telefon, aby mohl vubec vyuzivat jejich sluzby a chtit po nich slevu

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

to nevim, zda toto operator uzna? ten dev jsem sehnal za 120 penez (Kč)

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

muj prolem se dokonale vyseris:D ted už mi nejde vubec nic:D... vecer jsem zalehl ke spanku podival se kolik jehodin vše šlo a rano se probudim a mobil nejde zapnout tak sjem si rekl ze je vybity tak ho dam do nabiječky a taky:D tak zitra jdu na reklamaci...a tu sim si rovnou vymenim za tu original micro sim

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sphyn0x »

Tak teraz som niečo objavil. Neviem či bug..
Pustím si hudbu, locknem iPhone. Chvíľu počúvam, potom stlačím HB (len raz) a spustí sa Siri. A takto vkuse, keď v locknutom stave dlhšie počúvam. Niekedy sa nespustí, ale aj tak ma to dosť otravuje!
///M

MINICOOPER
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: úte říj 05, 2010 8:48 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od MINICOOPER »

Známý dal manželce k Vánocum iphone 4S s iOS 5.0.1 a nefungovaly imessage ani volaní a nic. Dal jsem mu tam 5.1 přes muj vlastní developerský učet a vše šlape jak má. S Jeeníkem jsem to řešil a má po problému.... viz příspěvky výše...

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Tucnakkk píše:muj prolem se dokonale vyseris:D ted už mi nejde vubec nic:D... vecer jsem zalehl ke spanku podival se kolik jehodin vše šlo a rano se probudim a mobil nejde zapnout tak sjem si rekl ze je vybity tak ho dam do nabiječky a taky:D tak zitra jdu na reklamaci...a tu sim si rovnou vymenim za tu original micro sim


pochybuju že ti výměna sim pomůže protože mě nepomohla mám T-Mobile.

A co je ten dev ůčet?
Obrázek

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

MINICOOPER: a jake problemy to byly ze kdyz nekdo chtel zavolat tak si byl nedostupny a kdyz si chtel zavolat tak nic a signal byl pritom plny a dotakove site fungovaly??

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od jeenik »

ano to potvrzuji, 5.0.1 ani updatovaná nepomůže, 5.1 problémy řeší

Tucnakkk

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Tucnakkk »

ja ybch si ho tam radsi hodil oficialne at mu potom uznaji reklamci.. a zitra tam stejne jdu tak to je jedno..a nevite kdy ma vyjit oficialne 5.1?

zinglbee

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od zinglbee »

Nevim, jestli to tu bylo resene, ale caste padani aplikaci na iP 4S s 5.0.1 je klasicka "chyba" ? :/


-
Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

Tak s padanim aplikaci problem nemam...
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

mě se taky ještě nestalo, že by mi na 4S spadla nějaká app...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

Tak tohle se mi jeste nepovedlo... Koukam a vsechny nove fotografie mi z telefonu lezou vzhuru nohama 8-/ Nepomohl restart, ale nastesti pomohlo vypnout a zapnout funkci kamery. Po novem prepnuti do funkce fotoaparat uz jsou fotky OK. Je to poprve co se mi neco podobneho stalo a tak predpokladam, ze to bude trosku souviset s petkovou verzi FW nebo s 4S.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

jeenik píše:to nevim, zda toto operator uzna? ten dev jsem sehnal za 120 penez (Kč)


pokazde, co jsem si stezoval u nich, ze jsem musel pri vraceni zbozi platit postovny nebo jsem musel na vlastni naklady neco zprovoznit, abych mohl vyuzivat jejich sluzby, tak mi v dane nebo vyssi cene dali slevu nebo procentuelni srazku na nejakou dobu...

nesmis jim tam samozrejme rikat uplny nesmysly...

milacekmartin

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milacekmartin »

iPhone 4S 16GB iOS 5.0, t-mobile. Sim mi byla vyměněna zdarma na pobočce i přes to že na stránkách uvádí t-mobile cca 450 Kč poplatek. Baterie v iPhone vydrží přibližně 24 hodin při použití 7 hodin. Jiný problém jsem zatím nezaznamenal.

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Take mi vyměnili sim zadarmo za novější sim s menším čipem a ořízly ji ale pokud nemáš problémy si štastný člověk milacekmartin závidím :cry: Taky ti ořízli tu novou sim ?
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

No k tomu padání aplikací.. mě se už cca 6x stalo, že jsem najel do nastavení a nastaveni najelo na chvilku a hned mě to hodilo na plochu.

Jinak nevím jak vám, ale ja si zapnul GPS souradnice přidávat k fotkám a když už se uráčí je tam přidat, tak někdy není problem ukázat, že jsem je fotil 30km od skutečné polohy :-D
Jak vám tohle šlape?

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

Tak jako na potvoru, kdyz se to zacalo resit mi spadlo safari, ale bylo to zpusobene pretizenim s mou netrpelivosti, takze stale nemuzu rict "caste" padani.

K poloze, vcera mi to udelalo status na fb, ze jsem na zapade nemecka, ja byl ale doma :D takze to obcas keca, nadruhou stranu v maps.app jsem problem s polohou jeste nemel.
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Musím bohužel konstatovat, že v porovnání s iPhone 4 je u iPhone 4S výdrž baterie tristní :-( Když si vzpomenu, že pokud jsem iPhone 4 používal jen tak letmo, měl jsem na něm po půl dni třeba i 90%... tohle je strašné. Jsem rád, když mám v poledne 60%, procenta mizí před očima.

Nemáte někdo zkušenost, že rychlé vybíjení baterie je způsobeno OTA updatem? Nezkoušel někdo nahrát 5.0.1 klasicky načisto? Doufám, že to Apple vyřeší, takhle je ten telefon fakt na zabití.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

A co si čekal ? Že dvoujádro vydřzí 3dny :-) Podívej se na výdrž 2jádrovich htc to jsou na tom ještě hůř. Já osobně sem skoro celek den připojen na wifine + poslouchám hudbu a nemám problém s těl vydržet do večera a dat ho doma nebo v práci na nabíječku
Obrázek

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Co jsem čekal? Mně je úplně jedno co nějaké HTC, nepřekvaqpuje mě to u něj... každopádně od iPhone 4S jsem čekal avizovanou stejnou výdrž jako má iPhone 4 a to se neděje. Všeobecně se ví o tom, že u iPhone 4S není s výdrží baterky něco v pořádku, proto se tím Apple intenzivně zabývá. Jen mě zajímalo zda se někomu nevyřešil problém tím, že restoroval klasicky po updatu OTA.

A neštvi mě (v dobrém :-)) s tím HTC, u něj fakt nečekám, že se někdo snaží kromě prodeje za každou cenu řešit blaho zákazníků...
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Promiń tak jsem to nemyslel ale nemůžeš čekat u dvoujádra stejnou výdrž jako u IP4 ale musím uznat že procenta mizí hezky i v zamčeném stavu.

Tel mi vydrží max den a půl :o
Obrázek

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vbruno »

Ale já to čekám, protože to tak bylo prezentováno, chápeš. Podle mne má iPhone 4S vydržet stejně jako iPhone 4. Jako uživateli mi je úplně jedno, jak toho Apple docílí, ale čísla mluví jasně. Kromě stand-by by to mělo držet prostě stejně.

PS: A neomlouvej se :-) Já chápu co chceš říct, ale Apple by netvrdil něco když by to nebyla pravda (do jisté míry)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

Ono dost zleží na tom, jaké aplikace používáte. Mám takovou zkušenost...
Nainstaloval jsem pár aplikací..... Geocaching,foursquare,GPS,iTunes-12 days, Ošatku od vodafonu a další. Jakmile vypnu mobilní data, abych "ušetřil" energii, mám využití třeba 5hodin za 12hodin od nabití. Jakmile ale data zapnu, mám využití za cca stejných 12 hodin třeba jen 15minut. Zřejmě se některá z aplikací stale dožaduje aktualizace a tím vytěžuje telefon a žere nepřiměřeně baterii.Jiná zas může neustále vyžadovat polohové služby, atd... Nevím, netuším, ale zkušenost je taková...
iPhone 4 to začalo

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

vbruno píše:Ale já to čekám, protože to tak bylo prezentováno, chápeš. Podle mne má iPhone 4S vydržet stejně jako iPhone 4. Jako uživateli mi je úplně jedno, jak toho Apple docílí, ale čísla mluví jasně. Kromě stand-by by to mělo držet prostě stejně.

PS: A neomlouvej se :-) Já chápu co chceš říct, ale Apple by netvrdil něco když by to nebyla pravda (do jisté míry)


Kde to žiješ? Svět bez lží to je snad jen ve snech :D

Losob - skoro kaźdá aplikace vyžaduje neustálý pŕístup k internetu (počasí.....), ale s se zapnutýma mobilníma datama + wifi + poslech hudby nemám problém aby mi tel vydržel celý den někdy i den a půl :wink:
Obrázek

naroha
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 15, 2010 3:57 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od naroha »

Včera mi přišel od t-mobile Iphone 4S 64GB-černý.. Vyměnil jsem si na prodejně sim kartu za microsim a aktivace iphonu, atd vse probelho v pohodě.. Nemam vubec žádný problém s padáním signálem, nebo tak.. a ani moc ne s baterií. Musím sice přiznat, že když mam uzamčený mobil tak za hodinu mi zhruba ubydou 3%. Nejlepší bude, až vyjde ta aktualizace na ios 5.1

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

Na ios5.1 spoléhá dost lidí, včetně mě, tak doufejme že už brzy vyjde a že to bude pecka, která odstraní všechny ty již zmíněné problémy.
Okolo vydání je ale zatím jen spousta keců a co jsem se dočetl, měl by vyjít az v první půlce ledna.Zrovnatak měl už ale vyjít začátkem prosince a víme všichni co je na tom pravdy....
iPhone 4 to začalo

milacekmartin

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od milacekmartin »

C0R3 píše:Take mi vyměnili sim zadarmo za novější sim s menším čipem a ořízly ji ale pokud nemáš problémy si štastný člověk milacekmartin závidím :cry: Taky ti ořízli tu novou sim ?


Měl jsem starou sim která měla velký čip. Zašel jsem na prodejdu a požádal přímo o microsim. Nejdřív mi bylo sděleno že to není možné ale pod argumentem že vodafone mi dá microsim zdarma jsem dostal přímo microsim. Žádnej ořez. :)

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Ani microsim od T-Mobilu nepomohla a dokonce ani simka od O2 problém neřeśí jen na půl. Sice mám pořád signál a nevypadává ale odítnutí simky se také děje hold musím počkat na finální verzy neového iOS
Obrázek

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od toro60 »

Lidi mate zkušenosti, predevcirem mi přišel Iphone 4s, první den baterie docela v poho ale dnes uz jsem musel 2x nabijet a baterie padá před očima. Telefon mi nabídl aktualizovat z verze 5.0 na verzi 5.0.1 a já nevím jestli mám a nebo nemám aktualizovat, popřípadě nevím zda-li nemám tel. Reklamovat ( vrátit, vyměnit ) ve 14 denni lhůtě. Podotýkám ze jsem jej kupoval u Apple cz přes jejich stránky.

Děkuji za odpověd.
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

Odpovědět