Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Tak najnovšia správa a to:
Stretol som v Telekom centre spoluziaka co testuje telefóny pre Telekom a vraví že sa mi neoplatí reklamovat IPhone, kedze zajtra t.j. 16.12. má byt vydaný update iOS 5.1. Tak som teda zvedavý.

A vraj problem so SIM kartou je kvôli napajaciemu napatiu, kde Apple počítal s cca 1,8V a Telekom pouziva cca 2,5V.

A update bude potrebné robiť len cez kábel.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

romani87

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od romani87 »

No přátelé, po zkušenosti s iOS 5.0.1 si budu pečlivě pročítat reakce na každý nový iOS, protože to co Apple předvedl s 5.0.1 je hnus!!! Nevyřešil prakticky nic a způsobil každému třetímu problémy se SIM či signálem (nejčastěji obojí). U mě zakončeno reklamací u vodafone a výměnou celého přístroje za nový, protože telefon přestal po pár dnech chyb typu "Selhala SIM" apod. přijímat jakoukoliv SIM uplně, což už není použitelné. I v samotném Britexu (servisní společnost Vodafonu) o problému vědí a v servisní zprávě uvedli "NEAKTUALIZOVAT na 5.0.1, která způsobuje problémy se SIM".

Doteď jsem s iPhony neměl sebemenší problém, ale toto stálo teda za to! Doufám, že poprvé a naposled...

Ten komu se problém objevil čerstvě, tak už vydržte do 5.1, pokud nepomůže, reklamujte! Problém se nedá vyřešit nějakými restarty nebo restory, je to na výměnu.

vamo
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: čtv pro 15, 2011 2:52 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od vamo »

Hlásím také problémy s výpadky signálu - (T-Mobile). Doma nemám problém. Bydlím kousek od vysílače. Jakmile ale přijedu do práce kde je signál horší (rozhraní 3G/edge), tak signál brutálně kolísá a občas se mi objeví hláška "žádná služba", takže jsem chvílema nedostupnej :/ U minulého smartphonu mi akorát občas vypadla data, ale signál byl vždy OK. Ještě zkusím vyměnit SIM kartu, ale moc tomu nevěřím. Restore ani změna PIN zámku nepomohla. Mám reklamovat? -- Hodně mě štve, že nejde vypnout 3G. Pokud je to problém sw, tak se divím, že aktualizaci nevydali hned.
iPhone 4S 32 GB -----///------> iOS 6.0.1
New iPad 32 GB -----///------> iOS 6.0.1
Apple TV - 3gen. -----///------> iOS 5.1
MacBook Pro early 2011 ----///-> OS X 10.8.2

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od witkoj »

Takze mne pomohla vymena sim karty za novu s vyssim seriovym cislom ako 8942102480003322795.

5.0.1 + T-Mobile SK je v mojom pripade plne funkcny :)
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

haXis
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 23, 2010 7:10 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od haXis »

Dneska mi přišla výměna telefonu, již s předinstalovaným updatem 5.0.1
Telefon je fungl nový a je vyrobený v 50 týdnu, tj. 12.12-18.12.

Vše funguje jak má se simkartou, která na předešlém telefonu po updatu na 5.0.1 dělala problémy.

Něco mi říká, že to není jen problém sw a sim karet :)

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Telefon byl vyrobený 12.12. a 15.12. už ho máš doma? Nezdá se mi to technicky možné.
Jak zjistím, kdy je můj telefon vyrobený?
Můj telefon taky měl 5.0.1 v telefonu, jestli jsem při seznamování s IP neodkliknul aktualizaci nějak nevědomky, popř. to není vrácený kus, který někdo vrátil v původním stavu.

haXis
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 23, 2010 7:10 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od haXis »

zjistis to podle vyrobniho cisla, treba zde - http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

a urcite to neni nemozne. reklamace jsou reseny prednostne do 1-3 pracovnich dnu. na telefon necekas dva tydny

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od lukas26 »

Apple vydal ZNOVU 5.0.1 pro 4S:
http://www.redmondpie.com/download-5.0. ... rect-link/

nebo-li vydal jenom upravenou verzi tohoto fw, která má řešit problém s baterií a něco pozměněno v Siri...možná se tím pak promítne i problém se signálem (když údajně právě pokus o vyřešení vybíjení baterie v původním 5.0.1 měl tento problém způsobit) a třeba i dnes obdržený nový iP4S, který dostal haXis jej již obsahuje ;-)

Losob
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte lis 29, 2011 4:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Losob »

No nevím, ale po zkušenostech co mám s OS5.0.1 už raději vydržím až vyjde něco jako 5.1 :)
romani87 to napsal přesně, lepší chvilku vydržet....
Nevím, jak by na mě v sevisu koukali, kdybych si přišel během 14dnů už podruhé vyměnit IP :D
iPhone 4 to začalo

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Tak som stiahol ten novy iOS 5.0.1. Nastavil som telefon ako novy, vyber operatora na manual, obnova siete a telefonovanie stale nefunguje.
Tak dufam len, ze zajtra vide ten 5.1 alebo tento 5.0.1 mal byt 5.1 o com hovorili :(
Alebo naozaj mam chybny kus ...
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Uz jsem to psal - neni to problem sw - je to problem hw! Bohuzel - ja po vymene za jiny kus jsem absolutne bez potizi ... Vsem doporucuji reklamaci a zadost o vymenu za novy kus.

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Muzes podrobneji specifikovat, v cem jsi mel potize, ktere novy kus nedela?

petrcam

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od petrcam »

Psal jsem to o nekolik postu vyse - necht si kazdy procte - nebudu kopirovat.

Freelander
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 02, 2011 5:07 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Freelander »

prosím o radu.U prvního 4S to v pohodě fungovalo.Po výměně nikoliv.Když mi někdo volá,nepřiřadí se mi obrázek.Když volám já tak se volaný objeví.Děkuji.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

restore jsi zkoušel?
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Freelander
Host
Host
Příspěvky: 37
Registrován: pát pro 02, 2011 5:07 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Freelander »

Tak jsem nakonec vrátil zpět tapetu.Ze zeměkoule na původní kapky na skle a už to jede.

margelinam
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od margelinam »

K výše uvedeným problémům se ztrátou signálu/dat/hláškám o chybě sim karty na firmware 5.0.1 kdy pomohl jenom restart telefonu.
Vlastním iPhone 4s 16GB, operátor Vodafone, včera odpoledne jsem zkoušel restore telefonu podle postupu na http://support.apple.com/kb/TS4148 , po restore a obnově ze zálohy mám nový build firmwaru (9A406) a problémy jsou pryč.
Dokonce i při jízdě metrem, což dříve problém 100% způsobilo (při hledání signálu ve stanici to nenašlo nic :) je vše bez problému.
Kupodivu mám v telefonu cca 7 let starou sim kartu (ještě od Oskara :) ), ostříhnutou do formátu micro sim, takže jsem nemusel ani měnit...


To jsem psal já, ne on ;)

POZNÁMKA MODERÁTORA:

omlouvam se, moje chyba . jh

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Sten »

V telefonu 9A406 mám také, bohužel problém nefunguju stále (vodafone). Kvůli tomuto problému jsem uspěchal výměnu operátora, několik dnů mi telefon fungoval bez chyby, bohužel teď je to na zabití.
Nejvíce mě štve že jsem váhal s reklamací - o pár dní jsem prošvihl 30ti denní lhůtu, kdy vodafone mění telefony rovnou, takže pokuď nevyjde nebo nepomůže, musím projít klasickou reklamací :( Tu ale nechám až na nový rok, teď přez svátky to stejně hádám nemá smysl.
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

Potvrzuji 9A406 firmware 5.0.1 po totalnim nefungovani iphonu jede tedka telefon jak ma, sice to skace z 5 na 1 carku ale sit nespadne, zadne noservice, vypada to ze problem je konecne vyresen !!
Takze mrkněte do nastaveni/obecne/informace a pokud tam mate napsané 9A405 tak udělejte zálohu telefonu, restore ze zálohy, mnel by se vam stahnout novej cca 850 mega aktualizacni balicek a pak obnovte ze zalohy
Ted konecne telefon po mesici a pul funguje


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Po nějaké době mi IP4S napíše neplatná sim nebo žádná služba jako kdyby nebyl kredit pomohla někomu výměna sim?

Nebo mám tel reklamovat a vyměnit za nový kus? Mám roční mezinárodní záruku.

Nebi je nějaký způsob jak se toho problému zbavit? Je to nepříjemné
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od rony »

je to vraj znamy bug tohto ios.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

Takže buď dát iOs 5 nebo počkat na nový?

iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore dal jsem do telefonu tenhle místo 05ky co tam byla a zatím chybu sim nenapsal jen občas vypadne signál ale pak zase naskočí tak uvidíme a dokonce neubývá tolik baterka :)
Obrázek

Johny_F
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 04, 2011 9:58 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Johny_F »

airmt píše:
Taky mi nefunguje bluetooth spárování - a to s ničím - zkoušel jsem 3 telefony, 1 handsfree a notebook s Win7 - s ničím se to nespáruje. IP ani nic nevidí, zato protější zařízení ho najdou, ale nemůžou se spárovat. Win7 zkrachujou na ovladačích pro IP, Win update nenabízí žádné nové ovladače.

Nevíte co s tím? Je to moje první iVěc a už mě tu z toho všelijakého zkoušení a nastavování jde hlava kolem :-(


iPhone se umi v zakladu (bez hacku) pripojit jen k Apple HW. Jiny telefon, nebo PC k nemu nepripojis. Maximalne nejake hansfree, ale musi byt podporovane.

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

No tak ja mam pocit, ze 06 bere vic energie nez 05. Co se tyka vypadku (vytoceni cisla a cekani zda uslysim nejaky signal) tak zatim nevim.

// hmmm... Tak update nepomohl. Stale se stava, ze po vytoceni cisla je ticho a musim udelat pomoci vypnuti a zapnuti Letoveho rezimu restart telefonni casti :( Zacatek s FW 4.0 byl taky trpky, ale tohle uz by mohli konecne doladit.
Naposledy upravil(a) Saddako dne pon pro 19, 2011 1:06 pm, celkem upraveno 1 x.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

takže když s 05 nemam problémy se signálem, tak by mi 06 ze strany baterky uškodila? má cenu dělat update? Díky
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

Tak uz je tel. Zase v prdeli, pres noc napsal neplatna sim a uz zase nejde volat, odesilat sms
Pockam na 5.1 a pokud se to nevyresi tak udelam vse pro to, abych mohl zrusit smlouvu, 3 roky to takhle pouzivat teda nebudu, i kdybych mnel ten telefon reklamovat 30x driv nebo pozdeji je to prestane bavit


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Teď jsem telefonoval na 1 místě (seděl jsem v křesle) a signál lítal z -80 dBm až ke -125 dBm dle Field testu. Protistranu jsem slyšel, ona mě taky, ale docházelo prý ke zkreslením v mém hlase. Divné. Zajímalo by mě, jestli je to tím iOS nebo tam dali blbou anténu. Rád bych, aby se k pánové z Applu k tomu konečně vyjadřili, jak to je s tou anténou.

Johny_F: to si děláš srandu, že ten telefon se neumí spojit přes BT s Win7 notebookem!? Tohle je fakt trapné, hlavně že se chlubí implementací BT 4.0.

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

To s tim BT neni pravda! Ja mam w7 a pres BT sem ip pripojil bez problemu a poustel jsem pisnicky z iphonu do repraku od pc...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

to si delate srandu, ze ste reklamovali IP4s s OS 5.0.1 kvuli hlaskam s neplatnou sim, oni vam vymenili za novy s puvodnim OS a vy ste to zase updatli na OS 5.0.1. :lol: Nekdo tady psal, ze mu to zatim funguje, ale asi ne dlouho, pac me po updatu na 5.0.1. taky fungoval cca 14 dni nez zcihlovatel.. imho 5.1 furt nikde a me dochazi trpelivost :x

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FILIPSN007 »

Taky se podělím o zkušenosti. Na mém Ipodu byl IOS 5.*.* zalagovanej. Zamrzala obrazovka, sekalo se psaní, baterka šla prudce dolů, sekalo se cover flow, přepínání hudby na uzamčené obrazovce bylo pomalé.

Zjistil jsem o víkendu, že mám zálohu SHSH, jenže jsem v životě nic neuložil(je možné že jsem to náhodou někdy zapl) tak jsem s úsměvem na tváři přešel na IOS 4.3.3. .A mé první dojmy? To je rychlost ! Žádné problémy a baterka drží. Upřímně lituji ty co nemají zálohu.

s3ba

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od s3ba »

Mam Iphone 4s, mám t-mobile a měsíc jsem nemohl ani volat, ted Apple vydal IOS 5.01 (9A406) a vše už funguje..

http://support.apple.com/kb/TS4148

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

Prehrano dle navodu, ale stale bez signalu, co to ma znamenat??? Mam 4s, o2, 5.0.1(9A406) je toto mozny uz sakrafix?

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

pepek sem na tom podobně stále mám problémy s odmítáním simky a ztráty signálu navíc mi nejdou odesílat smsky restore nepomohl.

Modlím se za iOS 5.1 :angel:
Obrázek

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od STepik »

p3p3k: ty jsi u O2 a máš problémy? :shock: Tak to já teda (naštěstí) nemám žádný, ale trochu mam strach, aby se to po nějakém updatu nepodělalo...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

jo o2, prehrano dle navodu vyse a stejnej problem pokracuje. Dneska sem si byl, na radu pana z apple linky, vymenit orizlou micro sim za origo micro sim 128kb a co se nestalo..nic...furt neni signal, nejde volat, nejde posilat sms, nefunguje bankovnictvi, nejde menit pin..proste komedie..zitra volam, at me vrati penize..uz toho mam fakt dost

C0R3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 166
Registrován: čtv pro 15, 2011 9:32 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od C0R3 »

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Necituj poslední příspěvek, citace smazána. MG


já jsem byl vyměnit sim u T-Mobilu a trochu to pomohlo dovolat se dovolám, smky uz taky jdou jen výpadky signálu mě štvou.

Pin vše můžu měnit ale stejně uvažuju o reklamaci a nahrání iOS 5
Obrázek

ochm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od ochm »

Vcera kuryr dovezl 4S/16G, dal jsem do nej TMO SIM (starou orezanou), vse bez problemu, radost a orgasmus...
Ale az do doby nez jsem ja debil nainstaloval 5.0.1 (pres wifi rovnou do telefonu)
Nasleduji vypadky signalu, dlouha odezva na zadani PIN, nemoznost posilat SMS (ani jednu), odhlasovani od site...
Kdyz se SMS pokusim poslat, z telefonu se nasledne neda zavolat, jen v repraku po vytoceni cisla divne cvaka. Pak se telefon od site odhlasi, a kdyz sit znovu najde da se s nim telefonovat. Pokud se pokusim zase poslat SMS, tak se to cele opakuje.

Komunikace s Apple Care celkem tristni, radili mi stahnou A06, ale nedokazali mi vysvetlit proc si ji vcera telefon nestahl sam, kdyz uz je nejakou dobu publikovana.
Nicmene telefon se restore pres itunes branil, koncilo to vzdy chybou - cerstva instalace iTunes nepomohla.
Nakonec jsem si stahl cely IOS A06 (nekde je tu ve foru odkaz), a nalil ho do telefonu (Shift+Restore).
Vysledek? Zadna zmena! Telefon se chova stejne.
SIM poskozena nebude, ve starem 3G chodi normalne.
Zkusil jsem i jinou SIM, asi mesic starou, taky oriznutou, od VF, vysledek a chovani totozne.
Uz mam na Apple objednanou expres dodavku (vymenu telefonu), protoze nic jineho se s tim delat neda. Kdo tvrdi ze da, keca, nebo at se predvede...

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od abroBA »

Takze zase najnovšie info:
Znova som sa stretol s kamarátom co pracuje pre Telekom (T-mobile SK) ako tester telefónov, že sa mi pokúsia pomôcť s tehlov IPhone 4S iOS 5.0.1/2
Telefón sa im tiež nepodaril rozbehat. Takze jedine riešenie, ktoré by malo fungovať je počkať na iOS 5.1 alebo Telekom nakupil a bude distribuovat nové SIM karty 1,8V a tie by mali riešiť problém volania bez ohľadu na sofware.
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

p3p3k
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 05, 2011 3:11 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od p3p3k »

mne dneska operatorka nabidla vraceni penez nebo vymenu za jiny kus s tim, ze nezarucuje ze bude fungovat:) ps: nepomohlo ani restore ani nova sim..

fessy789

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od fessy789 »

Ahoj pridam se sve poznatky.
Objednal jsem si iPhone 4s 16GB 2.12.2011 a prisel mi 15.12.2011 uz s iOS 5.0.1 (9A405) nechal jsem si svou 3 mesice starou sim oriznout u T-mobile, vlozil ji do iPhonu a vse fungovalo jak ma. Bydlim ve Svitavach, tak tu mam 3g, ale je to vetsinou, tak okolo 2 - 3 carek signalu, kdyz volam, tak se mi to kolikrat i prepne na klasiku a zadny problem. S baterii taky bych rekl, ze neni problem. Ted mam 1% a vyuziti 5h a 55min, pohotovost 1den a 22h. Coz beru za slusny vykon, kdyz jsem v tom hral celkem narocny hry napr. Asphalt 6 + fotbal + nejaky to brouzdani na netu a asi 6 hovoru. Jeste musim dodat, ze jsem u T-mobile.
Podle me urcite bude chyba v HW a nebo mam zrovna dobrej kousek.

Odpovědět