Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
DJDoom
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte čer 08, 2010 7:16 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od DJDoom »

Já mám právě pocit, že se problém objevuje i u čtyřek.

EDIT: Tak jo, zdá se, že se signálem má problémy jen 4S. 4ka má problém s tou baterií. Tak nic, jdu plakat nad mým poškrábaným rámečkem :).

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

Na apple supportu si stezovali i nejaci s IP 4..

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FruFru »

Pridam celou svoji story, operator TM, po updatu OTA je z telefonu tezitko, telefon se nedokaze prepinat mezi BTS, no service nebo invalid sim, puvodne jsem mel asi 2 roky starou vystrizenou simku, v patek mi ji TM vymenil za novou microsim, problemy zustaly, nezmenilo se vubec nic, zkousel jsem DFU restore, cisty telefon, nic nepomohlo.

Mam doma jeste druhy 4s, operator vodafone, upgrade OTA, zadny problem s vypadky, vse v poradku, kdyz prohodim simky mezi telefony, problem ma opet jen TM.

V pondeli jsem pozadal apple o vymenu, dnes by mel dorazit novy kus, meni se komplet vsechno, cele baleni telefonu. Telefon dorazi s 5.0, takze pak budu cekat na vydani dalsi verze fw od applu a budu doufat, ze problem vyresi.

Verzi 5.0 jsem mel na telefonu tyden (od patku do patku), krome potize usage time = standy time zadny problem se signalem nebo sim nebyl.

Jinak pravidelne zkousim TM co mi na problem rekne, zatim za 4 dny nezjistili nic konkretniho, nebo jsem se to nedozvedel. Naposledy mi na technicke podpore rekli, ze uz jim nemam volat, maji me tam zapsaneho a pry se mi ozvou, az budou vedet co dal, HAHAHA. > kdyz srovnam uroven pristupu supportu Apple a TM, tak muze jit TM do prdele!

Haczek
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 10, 2011 2:55 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Haczek »

FruFru jsme na tom stejne. Take mne maji dnes dovezt novy telefon.
Jen byh te upresnil. Existuje vic kombinaci nefunkcnosti u TMobile. Muzes mit telefon 4s ios5.01 ve kterem ti bude sim fungovat, ale kdyz tam dras druhou od TMobile tak bude problem. Na druhou stranu co jsem pochopil tak jsou i telefony 4s ios5.01 do kterych kdyz nacpes jak prvni tak druhou zminenou simkartu tak fungovat nebude.

Proste musis mit ok telefon a navic ok simku od TMobile aby to bylo ok :%)

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od hop »

Tak mě dnes sdělil operátor, že je potřeba zajít na značkovou prodejnu, kde mi bezplatně vymění si kartu, a tím se problém vyřeší.
iPhone 4S 32GB (bez JB) | New iPad 64GB WiFi (bez JB)
iPhone 2G 8GB, FW 1.1.1 -> 1.1.4 (ZiPhone 2.5) -> 2.1 (CZ/SK FW) -> 2.2.1 (CZ/SK FW) -> 3.0.1 (redsn0w)
iPod Mini 4GB Silver
MacBook Pro 13" 2.4 GHz

marcus50
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 14, 2011 6:44 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od marcus50 »

hop: Jo, to mně řekli taky. Schválně jsem šel do jiné prodejny, jestli tam náhodou nebudou mít jinou edici karet. Dopadlo to tak, že jsem ani po dvou hodinách nebyl schopný odemknout SIMku.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cuting »

Tento problem není o SIM kartě ani o operatorovi, ale o konkrétních špatných seriích iPhonu, které se "rozlezli" po celém světě. Apple to řeší stahováním těchto sérií z trhu a výměnou telefonu. Mě dnes přijde třetí, uvidím, jestli to do třetice vyjde a nebo ne. :)
 Apple hračky 

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FruFru »

Kdyz si obdrzel druhy, tak jsi udelal aktualizaci na 5.0.1 nebo ti to nefungovalo rovnou s verzi 5.0 , ktera prisla s telefonem?

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

No jestli to chapu spravne tak operator se snazi menit simky a apple telefony.. Takze u Tmobilu si muzu nechat zajit chut s vymenou telefonu co?

Tzn. neplati co psal nahore Gart (zprava od technika Tmobilu, ze vymeni telefon)

Gart píše:...Zde je jediná možnost znovu do telefonu nahrát starší verzi iOS 5.0.0., nebo rovnou reklamace nebo výměna iPhone na naší značkové prodejně T-mobile a následně Nenahrávat novější firmware iOS 5.0.1.

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od FruFru »

podle me TM tvrdi porad neco jineho, telefon by ti meli na prodejne vymenit za novy obratem, nebo vratit prachy,

Jedina moznost jak to muze tmobile obejit, je tvrdit, ze si zavadu zpusobil ty a telefon si vezme do reklamace na max 30 dni.

Jinak se uplatnuje reklamace okamzite, protoze telefon je novy a je evidentni,ze chyba v nem byla uz v okamziku prodeje (pokud to ale chyba telefonu opravdu je).

mame v praci par 4s od TM, vsem je vymenily na prodejne rovnou, ale jsme velky firemni zakaznik, bylo to dopredu domluvene, zalezi asi take na dostatku pristroju.

Zaroven se bude t-mobile bat vsem menit, kdyz se pak ukaze, ze problemu byl u nej, tak mu apple do reklamace telefony nevezme a bude mit plno rozbalenych iphpnu, ktere bude muset prodavat se slevou.

CoolPoker
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 29, 2011 3:51 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od CoolPoker »

Dnes i zaměstnanec Apple co se stará o mou reklamaci napsal mail abych neupgradoval znovu na 5.0.1. Prý tam jsou problémy se signálem. Na nápravě se prý usilovně pracuje a během několika dnů by měl být uvolněn další fw.. Asi to není převratné info ale jde to přímo z Apple.. ;)
Obrázek iPhone 5S Space gray 64 GB
Obrázek iPad 3rd generation Black Wifi/4G 64 GB
Obrázek MacBook PRO Retina 15' late 2013

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cuting »

FruFru píše:Kdyz si obdrzel druhy, tak jsi udelal aktualizaci na 5.0.1 nebo ti to nefungovalo rovnou s verzi 5.0 , ktera prisla s telefonem?


Ano, updatoval jsem na 5.0.1. a pak to začalo. Dnes dostanu třetí a updatovat ho určitě nebudu :) Potřebuji s telefonem telefonovat. :)
 Apple hračky 

Clint

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Clint »

Byl jsem se na to ptát včera v Praze v T-Mobile prodejně. Pan chytrý se podíval do monitoru a povidal, že o tomto problému vědí a že ho řeší. Ptám se tedy, pokud vezmu telefon, šoupnu na něj 5.0.1 a nebude to chodit, zda mi ho vymění za jiný. A pan chytrý mi rovnou řekl, že v žádném případě, že by tam měli pak moc telefonů a nevěděli by co s nimi. Že na to mají nové nařízení, nic neměnit, vyčkat na opravu. Ptal sjem se ještě, když vezmu od nich telefon, zda ho mužu alespoň na prodejně zapnout, esli je ok a pan chytrý zase řekl, že v žádném případě, že si to Apple nepřeje.

rembaz

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od rembaz »

tak ja som sa updatu bal, ale mam pozitivnu skusenost. Prijem:3 dni + 6Hodin, doba pouzitia: 7hodin+10min. Zostatok baterky este 25%.

Vsetko povypinane, obcas zapnuta wifi. Posledne 3dni som bol pracovne velmi zaneprazdneny takze som sukromny telefon skoro vobec nepouzival ale vydrz ma aj tak prekvapila. Mimochodom mam rakusky T-mobile;)

trinitrotoluen

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od trinitrotoluen »

Obvolal som par predajni Telekomu ci maju 128k SIM a nakoniec som ju v jednej nasiel. Udajne sa im tam valala uz dobrych 5 rokov ako exemplarny kus. Takze som si ju vyzdvihol, pekne mi ju v predajni odstrihli aby mala format mikro-sim (maju na to take klieste) vlozil som ju do telefonu a postupne uvidim ako sa bude chovat. Uz nebol problem so zmenou pin priamo v telefone (pri predchadzajucej to nebolo mozne) a taktiez fungoval telefonat obojsmerne.

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od smoldik »

Clint píše:Byl jsem se na to ptát včera v Praze v T-Mobile prodejně. Pan chytrý se podíval do monitoru a povidal, že o tomto problému vědí a že ho řeší. Ptám se tedy, pokud vezmu telefon, šoupnu na něj 5.0.1 a nebude to chodit, zda mi ho vymění za jiný. A pan chytrý mi rovnou řekl, že v žádném případě, že by tam měli pak moc telefonů a nevěděli by co s nimi. Že na to mají nové nařízení, nic neměnit, vyčkat na opravu. Ptal sjem se ještě, když vezmu od nich telefon, zda ho mužu alespoň na prodejně zapnout, esli je ok a pan chytrý zase řekl, že v žádném případě, že si to Apple nepřeje.

Tak panu chytrému řekni, že máš ze zákona čtrnáctidenní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu a v pohodě si ho zkus :)
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

posix
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: čtv kvě 20, 2010 12:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od posix »

Musím doplnit můj příspěvek ze "úte lis 15, 2011 12:55 am"

Co se týče výdrže, kterou jsem popsal, tak se nic nemění, ale když si zapnu
Mobilní data, tak se mi samozřejmě zapne i 3G, které nejde na 4S vypnout a v tu chvíli mi telefon žere cca. 15% baterie za hodinu. Bohužel tím, že nejde vypnout samotné 3G, mobilní data tedy raději vůbec nepoužívám.

Všiml jsem si toho teprve včera.
iPhone 6 16GB, iOS 8.1, VFCZ

sharxen
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte črc 01, 2008 12:33 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od sharxen »

Přihodím taky trochu. Dva dny mám doma ip4S , všechno super , neupgradoval jsem však na 5.0.1 ale nechal si 5.0 mám VODAFONE a docela dost sleduju jak se mi bije edge/wifi/3G ... dělá to takové drahoty,že mi vypadne celá síť,nebo mám nejnižší signál a 3G jede.Nebo mám E či 3G ale internet prostě nejede.Dokonce se mi 3G ukazuje i v oblasti kde ho chytat nemůžu,naopak kde mám tam se nechytí. Pevně věřím v to,že Apple zprovozní vypnutí 3G sítě , jinak budu muset telefon vrátit. O baterce která na 3G jde dolů jako hrom se ani nebavím.
iPhone 4S white - the most amazing phone ever

pumma007
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 27, 2010 11:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od pumma007 »

prave som si stiahla novy os5.0.1 a zmenilo mi datum a cas (zajtrajsi datum)..v nastaveniach datum a cas ak mam nastaveny automaticky mam tam soul..zmeni sa to ak vypnem automacky cas..nechapem... :x :Search:
Naposledy upravil(a) pumma007 dne stř lis 16, 2011 8:18 pm, celkem upraveno 1 x.

Gorash

Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gorash »

smoldik píše:
Clint píše:Byl jsem se na to ptát včera v Praze v T-Mobile prodejně. Pan chytrý se podíval do monitoru a povidal, že o tomto problému vědí a že ho řeší. Ptám se tedy, pokud vezmu telefon, šoupnu na něj 5.0.1 a nebude to chodit, zda mi ho vymění za jiný. A pan chytrý mi rovnou řekl, že v žádném případě, že by tam měli pak moc telefonů a nevěděli by co s nimi. Že na to mají nové nařízení, nic neměnit, vyčkat na opravu. Ptal sjem se ještě, když vezmu od nich telefon, zda ho mužu alespoň na prodejně zapnout, esli je ok a pan chytrý zase řekl, že v žádném případě, že si to Apple nepřeje.

Tak panu chytrému řekni, že máš ze zákona čtrnáctidenní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu a v pohodě si ho zkus :)


No ja volal na operatora a tam mi rekli ze mam 14 dni pouze kdyz bych uzavrel smlouvu na ulici nebo v neautorizovane prodejne, ale v autorizovane prej ne, tak jak to tedy je.
Mam zajet do tmobilu (bohuzel to mam 50 km nejblize) a chtit vyměnit iphone s 5.0 firmware, daji mi ho hned nebo budu cekat nejakou dobu ?
Protoze tyden foun nejede, a kdovi jak dlouho bude trvat dalsi firmware nez ho apple uvolni, mam pravo od tmobilu chtit nejakou kompenzaci na pausalu ?
Vymena sim asik nepomuze, dal sem simku od kamose tmobile , ip4s, 5.0 verze mu slape perfektne, a jak sem ji dal do meho founu tak hnedka no servise, takze je fakt spise na ***** ten firmware


Iphone 4S, 16 Giga Black, T-Mobile, používám Tapatalk

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od makovice »

Napadlo nekoho, ze by to mohl byt problem microSIM? Resp. asi trochu kombinace. Ale zkuste napsat jak jste kdo SIM "orezaval"? Je samozrejme divny, ze by to vylezlo az po updatu. Ale pokud vypadne treba na desetinu vteriny kontakt a pak naskoci, tak jak firmware zareaguje. Nicmene obdobny problemy mel tata na iPhone 4, kdyz ji mel spatne orizlou.

Tedy dotaz na ty kterych se to tyka.

1/ Jak jste ziskali microSIM?
2/ Byla pouzita v jinem telefonu?
3/ Kdyz vlozite SIM do adapteru iPhonu, mate konektor SIM cca uprostred nebo na kraji?
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od airmt »

Na Appleinsideru pisou, ze pristi tyden by mel byt novy iOS 5.0.2:
http://www.appleinsider.com/articles/11 ... tions.html
Udajne ma Apple interni cil dostat z Iphonu 40h pohotovost pri 10hodinovem vyuziti. To by bylo super!

Zdroj Appleinsideru, ale neni moc provereny (nejaky nemecky casopis).

EDIT: ten nemecky clanek je celkem zajimavy
http://www.macerkopf.de/20111116-exklus ... -in-arbeit

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od cuting »

Tech problémů po 5.0.1. bylo až příliš, takže je jasné, že v apple makají, jako o život. :)
Jinak, nechci to zakřiknout, ale třetí 4S snad konečně funguje, jak má. Ale odvahu na 5.0.1 jsem nenašel. Počkám na další update, jak se s těmi problémy apple popral. Jsem rád, že po dvou týdnech mohu telefonovat. :D
V každém případě ale Apple opakovaně chválím, druhá výměna trvala pouhé tři dny. (ta první pět)
 Apple hračky 

gmysak

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od gmysak »

Musím potvrdit. Reklamace fungují skvěle. Včera iP4S odvezli. Dnes v 11h nový kus s iOS 5.0.

Ps: jen mě překvapuje že update na 5.0.1 Apple stále doporučuje. To i přesto že museli vyměnit stovky kusů.

trinitrotoluen

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od trinitrotoluen »

Keby ste radsej citali celu diskusiu nie posledne 2 prispevky predtym nez nieco napisete, pripadne ked nerozumiete slovensky pouzite nejaky slovnik (translate od googlu je celkom spolahlivy).

1. u operatora si vypytajte 128kB sim kartu s nou by to malo fungovat
2. mikro sim mi z nej spravili specialnym strojcekom na zastrihavanie priamo v predajni operatora
3. nebola pouzita v inom telefone
4. konektor je na kraji po vlozeni do adapteru iPhone

Na slovensku dava orange standardne 128kB sim karty, preto je pripadov nefunkcnosti pomerne malo. Telekom (t-mobile) dava standardne 64kB sim karty.
Je to par hodin co som takto vymenil SIM kartu a telefon funguje spolahlivo celu dobu na iOS 5.0.1. Nemusite zbytocne menit telefon a cakat na novy s iOS 5.0.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od BiGFiSh »

da se nejak zjistit jakou SIMku mam ?

elbunda68
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon led 03, 2011 5:05 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od elbunda68 »

Hmmmm.... To by mě taky zajimalo jestli jde zjistit jakou mam simku...
Jinak jsem v nedeli byl ve znackove prodejne na vymenu asi tak rok a pul stare simky.. Dostal jsem micro sim... Nebylo to uplne v poradku co se tyka hovoru .. Obcas to vypadavalo ale po dnesnim restore prozatim vse funguje jak ma... Bez vypadavani signalu...

Edit: restore jako novy telefon..

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od makovice »

Tak s velikosti vas zklamu ... mam 64kB Vodafone ... zapilovaval jsem si ji sam ... ale tentokrat se musim pochvalit, protoze se mi podarilo mit konektor v podstate presne uprostred a sedi v adapteru lip nez vystrizena :D ...

jo a vse funguje jak ma, ani jednu ze zavad nepozoruji ... ale zustal jsem na 5.0 ;) .. delal jsem obnovu za zalohy a pak jsem resetoval sitova nastaveni.
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od lukas26 »

budu lehce OT, ale do situace se to hodí...
sousedovi přivezli 4S, nebyl doma, převzal jsem to já...včera večer dojel a hned jsme rozbalovali a chtěli aktivovat...jeho SIM T-Mobile to nechtělo vzít, moji taky ne, ale moji O2 to vzalo...tak jsem najel do nastavení a ejhle 5.0...takže nechápu proč mu to blbne, vždyť problém s T-M SIM má být na 5.0.1 a ne 5.0...zvláštní

edit: tak soused musel u T-mobile vyměnit SIMku, kterou měl ovšem novou (předtím měl 3G s normální starou SIM a před týdnem ji vyměnil za micro)...mně došel 4S v pátek, dostal jsem se k němu dnes (v neděli), aktivace s mojí T-M SIM bez problémů na 5.0...update na 5.0.1 se bojím jak čert kříže :-)
Naposledy upravil(a) lukas26 dne pon lis 21, 2011 1:27 am, celkem upraveno 1 x.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Merfi »

Mne to pri aktivacii robilo to iste.Ked som vlozil moju T-mobile do iph4s telefon kartu nevidel.Potom som ho vypol a zapol a uz ju videl.Takze zrejme ju nevidi,ak ju davas do zapnuteho telefonu.Mozno je to ochrana koli ktorej nefunguje Gevey

probed
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: čtv kvě 26, 2011 4:39 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od probed »

přesně to samé jako popisuje merfi jsem včera udělal s dvouma iphone 4S, tedy to bude tím zapnutým iph4s.
iPhone X 256GB Space Grey
MacBook Pro (Retina, 13-inch 2016 Touch Bar)

fessy789

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od fessy789 »

Ahoj, tak jak si procitam tuto diskusi, tak se mi do noveho iPhonu prilis nechce. Planoval jsem si ho koupit cca za 2 tydny, ale asi do nej stejne pujdu :D , protoze neverim, ze by Apple tuto situaci neresil, kdyz uz nekteri z vas informovali o tom, ze Apple o tom vi a resi a nekdo tu i psal, ze za par dni by snad uz mel vyjit 5.0.2, ale taky mi jde o to co delaji s temi iPhony co se jim vrati? Protoze kdyby to opravdu byl problem jen v iOS, tak by potom meli plne funkcni rozbaleny telefony na prodejnach. Tak doufam, ze se to rychle vyresi a budeme vsichni spokojeni. :good:

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Saddako »

iPhone 4S s 5.0.1 a zadne problemy se zatim neobjevili... Operator je O2 a SIRI je vypnuta.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Gil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 191
Registrován: stř čer 17, 2009 10:49 am

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gil »


Wether
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 16, 2011 2:03 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Wether »

No spíše by to mělo být do konce příštího týdne...

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Onygzzer »

By mě zajímalo kde v tom článku tu informaci vzal, že by to mělo vyjít dneska :)
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od wolf »

Každopádně Apple se nevzdává a dnes vydává aktualizaci iOS 5.0.2

Pisou to tam..

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Dave »

já zas četl že vydává nový iOS až příští týden. pro apple TV už byl vydán ale...
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Gart
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: ned říj 30, 2011 7:08 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od Gart »

Mě by jen zajímalo jestli vůbec 5.0.2 bude řešit problém toho signálu.. protože zatím se píše jen o té baterce.. a ta je pro mě momentálně úplně nepodstatná.. když nemůžu volat a mě se nikdo nedovolá!!

martisek777
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: ned led 09, 2011 8:31 pm

Re: Vydáni iOS 5.0.1 - zkusenosti,problemy,reseni

Příspěvek od martisek777 »

Já mám taky občas problém s operátorem (Německý T-Mobile) ale není to zase tak strašné,jen mi asi každé dvě hodiny vypadne signál na pár sekund....někdy je nutno znovu zadat pin....

Odpovědět