Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

insoul
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 20, 2008 2:13 pm

Externe reproduktory pre iphone - docky s repro a radiom

Příspěvek od insoul »

ahoj uz dlhsiu dobu zhanam externe repro pre iphone nieco ako pre sony ericsson proste zasunies a z reproduktorov vam vychadza krasny hifi zvuk :)
na trhu ich je spusta ale neviem ktore su kompatibilne s iphone rad by som si nieco zaobstaral cez ebay len nechcem to kupit a nakoniec zistim ze to s iphonom proste nesprolupracuje ... vdaka za odpoved ...
dufam ze podobny topic tu este nieje
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od lofounek »

Jelikoz ma iPhone 3,5 jack, tak bych vubec neresil nejakou kompatibilitu s iPhone. Je zbitecne je pripojovat do docku, navic bys prisel o pripadnou moznost napajeni...

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Moonlight »

na http://www.pixmania.sk som nejake videl a zdaju sa byt celkom fajn.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

jenicekk

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od jenicekk »

Kamos ma tyhle, telefon nabiji, je k tomu dalkove ovladani, telefon se da vypnout pres dock, v ramc moznosti hraji pekne, a je na nich celkem dobra cena
link smazán. Julek

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od tartarus »

Pred nedávnom som bol v tescu a mali tam toto:

Obrázek
Pani predavačka bolo síce neznalá problematiky, a nedokázala mi odpovedať či je možné s DO ovládať aj niečo iné ako prepínanie skladieb, ale bola ochotná a trpezlivá takže sme spoločne vybalily Technika Adv MC-607 iPod/CD Micro Hi-Fi s krabice ( síce sa to nezdá ale tá sranda váži 18,5 kg a pani mala cca 160 cm a 50 kg :-) )

Posadil som iPhone do docku a na displaii sa zobrazilo že je pripojené neoriginálne príslušenstvo a či si prajem vypnúť vysielaciu časť, dal som nie. S počiatku mi nešlo nič iné len prepínať skladby v aktuálnom playliste, ale po cca 5 minútach hrania sa s DO som plne ovládol iPod v iPhone. Bol som prekvapený zvukovým prednesom. Na to že uvedený prehrávač obsahuje aj CD player (podpora MP3 je samozrejmosť a mám pocit že aj WMA ale nie som si úplne istý) a rádio (bez RDS) a cena bola 3 000,- Sk to hralo viac než slušne. Basy basovali výšky výškovali a stredy boli tiež niekde v strede nikde nič nedrnčalo a nestŕpalo. Jediné sklamanie je že to nemá absolútne žiaden výstup, ani audio ani video signálu. Jeden stereo audio vstup sa nachádza na prednej strane a je riešený 3,5 mm jackom.

A úplne som zabudol na dosť podstatnú vec a to že po usadení iPhonu do docku sa nabíja.

Takže ak som niekomu pomohol pri výbere repro k iphonu budem rád, ja osobne som si ich síce nekúpil. Ale len kôli tomu že to nemá absolútne žiaden audio výstup. Ako sa ale poznám tak do týždňa sa prekonám a kúpim to, blíži sa leto čas chát a keď pre nič iné tak na chatu je to ako stvorené. Na bokoch prehrávača sa nachádzajú prelisy na pohodlné prenášanie.

Edit - Zmena ceny

Takže Tesco nám zlacnelo Techniku na cca 2200,- Sk a vyzerá to že asi si kúpim novú hračku.
Naposledy upravil(a) tartarus dne pon dub 28, 2008 5:25 pm, celkem upraveno 2 x.
ex iPhone 3G 8GB 3.0 / no JB / O2-SK
ex iPhone 8GB 1.1.3 / ZiPhone / turboSIM spinká v obálke / O2 -SK
MacBook C2D 2 GHz / 3 Gb ram / 320 Gb HDD
iPod Photo 60GB/iPod Classic 160GB

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

pouziva nekdo nejake prenosne reproduktory pro iPhone, doporucil by mi nekdo? nejlepe na baterie..

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

staci nazev, nemusi byt link. :-)

insoul
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 20, 2008 2:13 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od insoul »

ahojte vsetci takze dnes som kupil v tecsu - ten nazov ze by to nebola reklama toto Reproduktory TECHNIKA MP3 SP-107 ... staliu 1200 sk a som s nimi maximalne spokojni s iphonom spolupracuju vyborne a tak isto aj dialkove ovladanie ktore je dodavane ... ziadny hifi zvuk to neni ma to asi 2x2,5w ale na bezne pocuvanie a kedze je to mozne napojit na paderie na chaty ako stvorene :) repro sa daju krasne zavesit na stenu su dost tenke takze sluzia aj ak stylovy doplnok do bytu :) maju tam este dalsie dva podobne vyrobky takze ak ma niekto zaujem sup nakupovat ceny su skvele :)
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od geoRG77 »

Já si asi pořídím Logitech mm50 Portable Speakers for iPod
Obrázek

Stojí přijatelných 1700,- a vydrží až 10 hodin na baterii (dobíjecí Li-ion akumulátor).

V Applu na Andělu mi dovolili vyzkoušet všechny přenosné repráky "na plné koule" a hraje to fakt slušně (podotýkám, že nejsem žádný audiofil). Logitech má i novější model, ale lepší se mi zdá tenhle starší, nejenže je levnější, ale má i lepší tlačítka (na Pure-Fi Anywhere se to nedá vůbec mačkat) a také se mi líbí víc.

Další model co mě vcelku zaujal a skončil tak na druhé příčce v mém pomyslném hodnocení je Pure-Fi Express, jen je už celkem velký a iPhone nahoře je subjektivně nestabilní.
Obrázek

Ostatní přenosné repro mě příliš nezaujaly. JBL On Stage II mají možná o fous lepší zvuk, ale bez baterie mi to nepřijde až tak využitelné a jsou také 2x dražší.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od rony »

insoul píše:TECHNIKA MP3 SP-107


vdaka za tip, navstivil som pred chvilou Tesco a idem to rozbalit :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

a maji to i v ceskem tescu? ja to na netu nemuzu nikde najit, nemate nejaky link? nebo pak podrobnejsi zhodnoceni a fotky, popr. bych si to koupil v Trencine.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od drsny »

mam dojem ze v letnanech jsem to v apple stanku videl

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

ty technika MP3 SP-107, no jestli je maji jen v apple store, tak to v Trencine ani Zline neni.. :-( Nejbliz asi v Blave, i kdyz jeste ve zline je jeden obchod, ktery prodava iPody. omrknu to.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

technika MP3 SP-107

Příspěvek od rony »

za tu cenu je to skoro jedno.

strucne: digitalny tuner 20 pozicii pre naladenie stanic, alarm, akurat skumam ci spusta aj ipod (iphone), je v tom asi 6 plastovych vaniciek pre rozne ipody, staci dat niektoru z tych vacsich a iphone tam sadne

zvuk sa da, na to, ze to chcem mat pri posteli :)

suflik na vkladanie iphone sa neda napevno vysunut - stale sa pohybuje, ale nicomu to zasadne nevadi.

dialkove je nastastie uz s baterkou a da sa pohybovat v aplikacii ipod iphonu

ma to video vystup - neviem ci funguje s iphone :)

Doplnene:

po vlozeni je treba odpovedat ano/nie ci ma alebo nema vypnut telefonnu cast.

zaroven sa mi nepodarilo pohybovat sa v ipod sekcii dialkovym pokial je telefon locknuty - to asi treba urobit rucne.

telefon mierne prekryva displej ale zasa na nom nic dolezite nie je :)


alarm zapina aj ipod :) a zaroven ide pekne od ticha az po nastavenu hlasitost, ma to aj pipanie (buzzer) cakam ako hlasite to je :)

alarm sa da nastavovat jedine dialkovym ovladanim (na pristroji nie su prislusne tlacitka)

neviem prist na to ako urobit moju klasicku zostavu: najprv sa zapne radio/ipod a o pol hodinu zacne vrieskat buzzer :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

Hoď sem nějakou foto jak to vipada live.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

technika MP3 SP-107

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

To vypadá luxusně, že bych si to pořídil do práce? Za ty prachy.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od rony »

ano do prace ideal :) najma s tym dialkovym.

ja som to napasoval do spalne ako budik.

to vacsie s prehravacom na opticke disky bolo tiez ale za 2999 sk, kedze disky prehravat moc nepotrebujem a toto plni rolu nabijacky skvele, tak preco nie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Cris »

Ja si asi časom takisto kúpim Logitech mm50 Portable Speakers for iPod.
Logitechy sú predsa len osvedčená kvalitka, a takisto som mal možnosť vyskúšať ich v Blave a ten zvuk z tak malých repráčikov je fakt hustý.
+ tá výdrž, Li-Ion dobíjatelný akumulátor, 3D stereo efekt, basy, diaľkový ovládač a celkom šikovné prenosné púzdro.
Myslím si, že sa určite oplatia a na cesty sú ako stvorené.

Obrázek

Igy

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Igy »

Tie repro Technika ci jak sa volaju som kupil predvcerom aby som mal co pocuvat ked som v zahranici na byte. Hra to celkom solidne. Dialkove spolupracuje bez problemu. Za tu cenu naozaj super. A Iphona to nabija. Navyse k tomu radio. A ma to aj TV out ale ten som este neskusal...

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

to cris: jak do tech Logitech mm50 Portable Speakers for iPod zapojis iPhone?

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od geoRG77 »

Úplně normálně, jen odklikneš hlášku o nekompatibilitě.

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Moonlight »

Caute.Vcera som kupil tu vecicku Technika v HyperTescu v Ziline.Za tie peniaze je to v pohode.Este som neskusal ten video vystup-Uz to niekto testnul ci to frci alebo nie?
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Cris »

fajnman píše:to cris: jak do tech Logitech mm50 Portable Speakers for iPod zapojis iPhone?


geoRG77 odpovedal za mňa, len dodám, že iPody maju dovnaký dock konektor ako iPhony, takže pohoda ....

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

Prodávaj to i v Čechách v Tescu, já tam nechodím, popř. kolik stojí? Díky.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od rony »

v slovenskych 1200,-

prave som skusal na tom mojom to prepojit cez video - ziadna sanca. Bud to neviem, alebo to nevie ale mal by sa iphone sam spytat, ci ma "vysielat" cez video ale to neurobil.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

Myslím, že je nějaké nastavení na výstup videa, nezkoušel si to? Myslím, že tu někdo psal, že to musí být spešl kabel od jabka.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

to cris a geoRG77: je mi jasny ze maji stejny piny, ci co to je, ale jestli se to tam vleze, to mi chcete rict, ze vsechny iPhod a iPhony jsou stejne siroke? pokud jo tak bez problemu, koncovku neresim, ale to misto pro iPhone!

jinak dnes jsem byl v tescu maji tam dvoje jedny za 1000 a pak 1200 s budikem, ale pouze dock stanice, ja jsem mel predstavu o nejakych malych vykonych prenosnych temer do kapsy.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od rony »

Ano, vyzera to tak, ze vystup z videa musi byt specialnejsi ako pre nizsie generacie ipodov.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Cris
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: pon pro 03, 2007 12:57 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od Cris »

fajnman píše:to cris a geoRG77: je mi jasny ze maji stejny piny, ci co to je, ale jestli se to tam vleze, to mi chcete rict, ze vsechny iPhod a iPhony jsou stejne siroke? pokud jo tak bez problemu, koncovku neresim, ale to misto pro iPhone!


iPod Classic, čo je najširší z celej rodiny iPodov má šírku 61,8 mm.
iPhone má šírku 61 mm. Čiže keď tam zapojíš iPhone, tak tam ešte nejaká tá maličká fuga ostane :)

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

ma to nekdo, taky to vypada na odreni zadny steny a taky je potreba iPhone nemit v zadnem pouzdre..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od rony »

fajnman: ten logitech, ci Technika?

u Technika nehrozi ziadne odrenie celkom zarucene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

fajnman

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od fajnman »

ne techniky jsem videl, ale myslim logitech

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od drsny »

dnes jsem v prerovskem tescu zkousel tyto dvoje repracky a u obou me od koupe odradilo to jak nechutne rusil prenos dat pres gprs prehravanou hudbu. mam zapnute scroblovani i pres gprs, takze u kazde prehravane skladby jsem mel na zacatku v repracich datovy prenos. dalkac u obou fungoval dobre, stejne jako dobijeni.

Obrázek
Obrázek

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

Za kolik to maj ?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od drsny »

mam dojem, ze prvni 1700 a druhe 1400 nebo tak nejak okolo

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

To docela jde, a hraje to nahlas, není to chrchlátko? S tou dálkou se dá co vše ovládat?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od drsny »

nahlas jsem zkousel ty vetsi a ano hralo to skutecne nahlas. s dalkou slo prehravani / pauza skok na dalsi / predchozi skladbu a nejspis i jine veci, ale pote co to zacalo vrcet pri prenosu dat me to prestalo zajimat a odesel jsem

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od ava »

Asi myslíš, jako když máš telefon u PC to vrčení, no já doma i v praci mám WIFI, jde mě o to , aby jsem si do práce pořídil takovou lepší dok stanici s rádiem, ale aby to nebyl takovej ten chrchel... :D
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: exterrne reproduktory pre iphone

Příspěvek od drsny »

zajdi si do nejblizsiho tesca a testni to na miste. kdyz to maji v prerove, budou to mit vsude

Odpovědět