Services.plist

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
iluze

Services.plist

Příspěvek od iluze »

Experimentoval jsem s nefunkcnim iBrickr a stahl upraveny Serivces.plist . Pote se bohuzel uz neda pripojit pomoci iBrickr k iP ani iTunes telefon nevidi.
Zkusil jsem tedy pres WinSCP zalohovany soubor plist obnovit, ale iP se mi porad odpojuje, nelze ani prolezat adr. strukturu - nedokazu se dostat do /System/Library/Lockdown a napravit to.
Nenapada vas jak bych to mohl bez restore opravit? Diky

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Příspěvek od mike0007CZ »

Mě se povedlo něco podobného - výsledek černá obrazovka s nakouslým jabkem - Vždy po rebootu se mi podařilo po cca 30-60ti vteřinách nahodit winscp a cca dalších 30 vteřin s ním pracovat. Po x pokusech se mi zálohovaný soubor podařilo přepsat, ale nakonec jsem zjistil, že chyba byla ve špatném nastavení uživatelských práv. U souboru lockdown to musí být 755 tak, jako u aplikací - tzn. ve winscp F9 - properties a opravit Read Write Exe na Yes
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

iluze

Příspěvek od iluze »

Podarilo se mi asi na 20 pokus Services.plist nahradit.
Ale iBrickr mi porad rika INSTALL PXL, po restartu by mel byt daemon nainstalovany, ale pri kontrole mi to rovnou zase skoci na INSTALL PXL...

Odpovědět