Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od rony »

Postup ako urobit jailbreak iOS verzie 4.3.5 pre nasledujuce zariadenia

* iphone 4
* iPhone 3GS
* iPad
* iPod Touch

Teda nie iPad 2!!!

Postup neprekladam a najdete ho na stranke http://www.redmondpie.com/jailbreak-4.3 ... -tutorial/

Dobry tip na ostatne navody: hladajte na www.iclarified.com
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pato05323

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od pato05323 »

Krok 1: Stiahnite iOS 4.3.4 a 4.3.5

Krok 2: Stiahnite Redsn0w 0.9.8b4 pre Windows alebo Mac . Uistite sa , ze pouzivate najnovsiu verziu iTunes (10.4)

Krok 3: Spustite Redsn0w a vyhľadajte iOS 4.3.4 NIE 4.3.5

Krok 4: Keď uzna Redsn0w firmware kliknite na tlacitko dalej , budete presmerovany na dalsiu stranu . Zaskrtnite Install cydia ostatne moznosti nechajte tak . Ak mate kliknite na tlacitko dalej .

Krok 5: Na tejto strane nam dava Redsn0w pokyn na vypnutie zariadenia pripojeneho k pocitacu . (Budete musiet uvies zariadenie do DFU modu ) Dodrzujte pokyny na obrazovke .

Krok 6: Na tejto obrazovke budete musiet privies zariadenie do DFU modu konbinaciu tlacidiel Power + Home . Postupujte podla pokynov na obrazovke .

- Podrzte tlacitko napajania na 5 sekund
- Bez pustenia tlacitka napajania pridajte tlacitko Home a drzte ich spolu po dobu 10 sekund
- Puste tlacitko Power a drzte home po dobu 15 sekund

Krok 7: Redsn0w jailbreakuje zariadenie . Odporucame aby ste pocas procesu nic nerobili .

Pretoze sa jedna o tethered jailbreak budete musiet po kazdom vypnuti priviest zariadenie k bootovacej obrazovke . Ak chcete zariadenie privies k zivotu robte vsetko tak isto ku kroku 3 a v kroku 4 zaskrtneme “Just boot tethered right now" Toto budete musiet spravit vzdy po vypnuti zariadenia .

HOTOVO . Teraz mate jailbreaknute zariadenie z iOS 4.3.5

Tak aspon troska ak by mal niekto problem :) Obrazky a downloady najdete uz na spominanej stranke vyssie :)

Anafax
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: pon srp 01, 2011 10:47 am

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Anafax »

prosim vas a neviete mi povedat kedy bude nejaky klasicky jailbreak ktory pojde normal a nie ze budem musiet pripajat telefon ku macu..

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Marek »

Sorry, ale na dnes sme už vyčerpali predpovede z krištáľovej gule, skús to zas zajtra...
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

apple_destilat

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od apple_destilat »

Ahoj, mam velky problem pomozte prosim Vas niekto, mam iphone 4 32gb orange,
Spravil som JB tethered 4.3.5 cez redsn0w_win_0.9.8b4, pouzil som pritom 4.3.4. Vsetko fungovalo ako ma.
Potom som dal restore cez itunes , zase na 4.3.5 a itunes vypisal chybu 14, na iphone svieti iba pripojit kabel ku itunes ale vzdy ked dam restore cez DFU mode tak, vypise iba tu chybu 14.
Viete dakdo riesenie ?

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Marek »

Error 1014
iTunesu se nelibi vase USB porty. Zkuste jiny nebo i rovnou jiny PC.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od jackherrer »

je v tomto redsnow volba "hacktivate" ?
I will maintain an attitude of open-mindedness.


emil2004
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: sob kvě 07, 2011 9:42 pm

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od emil2004 »

Chcel by som sa opýtať postupoval som presne podľa postupu,len jednu chybu to má že ikona Cydie je biela.Po kliknutí na ňu nejde nič hodí má naspäť,taktiež nejde Safari.Aj po restore keď nanovo telefón jb sa opakuje to iste.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Marek »

Musíš iPhone spustiť cez redsn0w a pôjde to. Daj just boot tethered now alebo take niečo
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

emil2004
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: sob kvě 07, 2011 9:42 pm

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od emil2004 »

Ide o to kedy to mám dať. Existuje aj iný spôsob okrem tohto?Ako na bielu ikonu Cydie?

dongkong

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od dongkong »

emil2004: PANEBOŽE, na to se tu ptá každý a všude je to napsaný! Po restartu/vypnutí musíš zapnout redsn0w, dát just boot tethered right now, jinak ti iPhone NENABOOTUJE! Bíla ikonka Cydie se rozbrazí pouze jednou a naposledy!

drayne

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od drayne »

víte někdo jak telefon odblokovat poté, co se udělá jailbreak tethered? díky za info...

apm

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od apm »

Dobrý chcem sa opytat...mam Iphone 4 iOS 4.3.5(8L1) mobil je dovezený z anglicka a neni odblokovany na našich operatoru ale pomocov grevey karty teraz frčí..alebo bojím sa toho že ked ho jaibreakujem 4.3.4 a hodím do DUF modu... tak v DUF mode ostane..už sa mi to tak stalo...a nevedel som sa odtial dostat..lebo potom to chcelo aktivaciu iphone SIM... a bez originalnej sim sa to neda..a kupovat aktivačnu nechcem..dakujem

Wimpy007
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 29, 2008 9:13 pm

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Wimpy007 »

Zdar lidi, chci se zeptat kdyz ho jailbreaknu timto navodem, zustanou mi kontakty a sms? Diky moc

mefistos

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od mefistos »

Wimpy007 píše:Zdar lidi, chci se zeptat kdyz ho jailbreaknu timto navodem, zustanou mi kontakty a sms? Diky moc
neprijdes o nic:)....


Daniel s warezem ti tu nikdo pomahat nebude..

Billabong19

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Billabong19 »

Tu to ide jednoducho ked máš OS 4.3.4 .. http://www.jailbreakme.com//

dongkong

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od dongkong »

4.3.4? Neee, JBme podporuje max 4.3.3...

Billabong19

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od Billabong19 »

Ospravedlňujem sa JBme he do verzie 4.3.3

chybinspirace

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od chybinspirace »

Zdravím Vás,
mám iphone 4 32GB, udělal jsem vše jak bylo napsané, ale když pak zapnu přes redsn0w phona, tak mi nejde simka, píše mi " no service" a jsem nedostupný, nevíte prosím co s tím? Dík za odpovědi

charver_21

Re: Tethered Jailbreak 4.3.5 iPhone 4, 3GS, iPad, iPod Touch

Příspěvek od charver_21 »

taký istý problém mám aj ja

neviete mi poradiť prečo mi po JB nejde simka? mám iphone 4 zo zahraničia s gevey kartou mi išiel ale po JB mi nenajde operátora. diky

POZNÁMKA MODERÁTORA:

Předchozí příspěvky necitujeme, double posty neděláme. Přečti si, prosím, pravidla. Upraveno a sloučeno, eRiper

Odpovědět