Ako na Jailbreak 2.2 iPhone 2G pomocou QuickPwn (Windows)

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Zamčeno
dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Ako na Jailbreak 2.2 iPhone 2G pomocou QuickPwn (Windows)

Příspěvek od dodo_mt »

Jailbreak 2.2 vašeho iPhone 2G

Tak snažil som sa vám čo najvernejšie preloziť návod zo stránky iClarified ako Jailbreaknut váš iPhone 2G pomocou nástroja QuickPwn. Jedna sa o nástroj pre operačný systém Windows.

Návod:

- Pred začatím sa uistite, že máte aktualizované iTunes na verziu 8.0.2 alebo novsiu.

Prvý krok

- Vytvorte adresár s názvom Pwnage na vašej pracovnej ploche.

- Stiahnite si nasledujúce súbory a uložte ich do adresára Pwnage na vašej ploche:
- QuickPwn 2.2
- Firmware pre iPhone 2G
- Bootloader 3.9
- Bootloader 4.6

- Rozbalte súbor QuickPwn22.zip do adresára Pwnage na vašej pracovnej ploche.

Obrázek

Krok dva

- Pripojte svoj iPhone k počítaču a spustite iTunes.

Obrázek

- Vyberte svoj iPhone v zozname zariadení na ľavej strane iTunes. Stlačte Shift a kliknite na tlačítko Restore. Restore je preferované z toho dôvodu ak nie je dostatok miesta v iPhone.

Obrázek

- Prejdite do zložky Pwnage vo vašom počítači a vyberte súbor ipsw s firmware 2.2. Pre pokračovanie kliknite na tlačidlo Otvoriť.

Obrázek

Krok tri

- Akonáhle iTunes skonči aktualizáciu vášho iPhone na firmware 2.2, môžete začať s QuickPwn.exe v zložke Pwnage vo vašom počítači.

Obrázek

Krok štyri

- Uistite sa, že iPhone je pripojený k počítaču a kliknite na modrú šípku, aby ste mohli pokračovať.

Obrázek

Krok päť

- Kliknite na tlačidlo Browse (Prehľadávať) a vyhľadajte firmware pre váš iPhone.

Obrázek

Krok šesť

- Vyberte súbor ipsw s firmware 2.2 vašeho iPhone 2G zo zložky Pwnage na vašej pracovnej ploche a kliknite na tlačidlo Otvoriť.

Obrázek

Krok sedem

- QuickPwn skontroluje zvolený firmware aby sa ubezpečil, že ipsw súbor je správny. Kliknite na modrú šípku pre pokračovanie.

Obrázek

Krok osem

- Teraz môžete zvoliť, či chcete pridať Cydiu, Installer, odblokovať iPhone alebo nahradiť štartovacie logá za vlastne. Vyberte to čo chcete vykonať a kliknite na tlačidlo modrej šípky.

Obrázek

Krok deväť

Teraz budete vyzvaní na zvolenie svojich bootloader súborov. Kliknite na tlačidlo Browse(Prehľadávať) a vyberte bootloader 3,9 z Pwnage zložky vo vašom počítači. To iste spravte aj s bootloaderom 4,6. Potom kliknite na modrú šípku pre pokračovanie.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Krok desať

- QuickPwn vás teraz požiadať, aby ste potvrdili, že váš iPhone je pripojený cez USB predtým ako budete pokračovať. Kliknite na tlačítko modrej šípku aby ste mohli pokračovať.

Obrázek

Krok jedenásť

- QuickPwn teraz automaticky prepne iPhone do recovery módu. Potom, čo sa iPhone prepne do Recovery módu budete vyzvaní na: Držte tlačidlo Home na 5 sekúnd, držte Home a tlačidlá Power po dobu 10 sekúnd, potom uvoľnite tlačidlo Power a pokračujte v držaní tlačítka Home až pokiaľ váš iPhone nebude v DFU móde.

- Pozrite sa na výzvu pozorne a postupujte ďálej.

Obrázek

Krok dvanásť

- Akonáhle QuickPwn zistí že váš iPhone je v DFU móde bude pokračovať v procese Jailbreaku.

Obrázek

Krok trinásť

- Akonáhle bude Jailbreak kompletný QuickPwn Vás bude informovať, že Jailbreak bol úspešný.

Obrázek

Diskusie:

- Diskusia k Firmware 2.2.
- Diskusia k Jailbreaku 2.2.
- QuickPwn s upravením mobileinstalation pre FW 2.2.
- Problémy na operačnom systéme Windows Vista s QuickPwn.

- Osobne som tento návod nepredchádzal keďže som robil iba restore cez iTunes takže ak nájdete chybu poprosím opravte ma. Ďakujem
- Keďže som návod iba prekladal a osobne som ho nevyskúšal tak ma prosím nežiadajte o pomoc s QuickPwn.

Update obrazkov

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Zamčeno