iPhone 5S a problém s mobilními daty

Odpovědět
Giltanas
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 01, 2015 8:32 am

iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od Giltanas »

Zdravím.

Rád bych se zeptal zkušenějších na můj problém s telefonem na OS 8.3

Již několikátý den se mi stává, že přes mobilní data (O2) mám problém s přenosem na 3G a Edge. Pokud někde po cestě chytnu 4G, internet běží bez problémů a taktéž přes Wi-Fi. Ale jakmile mám možnosti jen 3G a nebo E, internet vyloženě zamrzne. Safari jen načítá, ale zůstane tak na 10% a pak už nic (myslím zelenou čárku, která symbolizuje načítání). Jiné programy rovnou napíší, že nejsem připojen.

Nechápu, proč tak z čista jasna. Vše bylo bez problémů a v žádném nastavení jsem se nehrabal.

Kdybych měl prošvihlej limit na data, nepojede tak rychle ani 4G a bez problémů, ale vše by se "pouze" načítalo pomaleji.

Navíc mobil je firemní, ale z podpory mi moc nepomohli....

Budu rád za každou informaci a návrh řešení.

Děkuji

pavelbures
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv bře 26, 2015 9:41 am

Re: iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od pavelbures »

Co máte za operátora? Řešil jsem obdobnou situaci s EDGE u O2 a nevyřešil, mají již tak přetíženou 2G síť, že to prostě nejede. Ale 3G by mělo fungovat.

Giltanas
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 01, 2015 8:32 am

Re: iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od Giltanas »

Take mam O2.

Spise se bojim, aby neslo o nejakou hardware chybu ci poskozeni.

Je to divny. Vcera mi to i nejakou dobu na 3G jelo a pak zase ne.
Je to jak na houpacce.

pavelbures
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv bře 26, 2015 9:41 am

Re: iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od pavelbures »

Každopádně zkuste i infolinku operátora, může být problém u nich.

margelinam
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 am

Re: iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od margelinam »

Zdravím,

mám iPhone 4s a operátora T-Mobile a potvrzuji problém s mobilními daty 2g i 3g.

Projevil se poprvé teď o víkendu, kdy jsem v terénu potřeboval využít navigaci přes apple mapy a při hledání trasy se objevovala hláška Trasa není k dispozici - Informace o trase nyní nejsou k dispozici, případně se chvílemi ani nenačítaly mapové podklady.

Zkoušeno i u přítelkyně na iPhone 6 a iPadu 2, data vždy chvíli šla a pak to také přestalo fungovat.

To samé např. i instagram, chvíli se načítá a pak ani ťuk.

Zkoušel jsem i resetovat nastavení sítě, pak to vždycky chvíli vše fungovalo jak má a po pár minutách se problém objevil znovu.

ROOOM
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: stř čer 12, 2013 7:32 am

Re: iPhone 5S a problém s mobilními daty

Příspěvek od ROOOM »

Stejna situace, na 4G(LTE) data OK, jinak špáááátný (a nejde o to ze si clovek na rychla data zvykl).

U O2 mne drti posledni mesic problem s Fallbackem ... pri zaplem 4G se obcas stane, ze se data neprepnou dost rychle na nizssi a nikdo se mi nedovola, akorat hned prijde SMS o zmeskanem hovoru :/ Na O2 mi rekli akorat "tak vypnete 4G". A kdyz vyrazim za mesto kde vykrejvaj uz jen 4Gčkem tak skoncim na Edge ... skvely. :(

PS: Plzeň

Odpovědět