Zadny signal. Help

Odpovědět
DCFire

Zadny signal. Help

Příspěvek od DCFire »

Zdravim:)

Mam problem s iP5. Zmizel mi signal. Nemam tsm ani zadna sluzba. V info. Sit neni k dispozici a operator O2. Tak nevim jestli to neni hardware. Restarty site sem zkousel.

Diky

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od Jadro »

Mas ostrihnutou SIM nebo origo nanoSIM? Chtelo by to zkusit SIM v jinem zarizeni. Pak by bylo jasne jestli je OK a problem je v SIM, nebo v telefonu

DCFire

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od DCFire »

Nano sem udelal z micro fungovala celou dobu dobre. Az ted

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od Jadro »

Tim spis bych zkusil nejprve tu SIM. Zkusil jsi ji aspon vyndat a dat tam znovu? Kdyz ji vyndas, je na pohled v poradku?

DCFire

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od DCFire »

Zkusil sem vyndat dat zpet. Tyhle zakladni veci jsem zkousel

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od Jadro »

Zkus zajit do znackove prodejny O2, ti prodejci dost casto maji sami Apple, nebo tam najdou nejaky stroj, v kterem ta SIM pujde vyzkouset. Nebo obracene, zkus vyzkouset jinou nanoSIM ve svem iP

DCFire

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od DCFire »

S tou nano jsem to zatim zkusit nemohl. Ale ani itunes me nechces najit telefon. Takze to vypada na pristroj nez na sim

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od Jadro »

Tak to uz je docela divne. Hard reset jsi delal? Drz spolecne home a power button, dokud se iP nevypne a sam zase nezapne (az naskoci jabko, pust). Fotky a vse zustane.

DCFire

Re: Zadny signal. Help

Příspěvek od DCFire »

Ted sem zkousel a furt stejny. Az prijede mlada zkusim to jeste s tou jinou sim. Ale diky za ochotu:)

Odpovědět