[bluetooth]Audi MMI a iPhone 5 párování

Odpovědět
smejky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: pon srp 25, 2008 11:11 pm

[bluetooth]Audi MMI a iPhone 5 párování

Příspěvek od smejky »

Nedaří se mi spárovat iPhone 5 s fw. 6.1 s MMI 2g v Audi Q7 rv. 2008.

Nedokáže někdo poradit? Normálně zapnu bluetooth v iPhonu, iPhone najde nové zařízení (handsfree AUDI) po kliknutí na párování mi ale telefon nepusti na zadani PIN a po chvili vyskoči hlaska, že je špatně zadany PIN nebo nejde handsfree neumožní párování.
Telefon jsem již s tímto autem využíval ale jelikož mi po provedení JB naběhlo počasí v eng jazyce musel jsem udělat restore bez obnovy ze zálohy a tím pádem jsem přišel o již nastavené spojení těchto zařízení. Když vyzkouším připojit jiný telefon na kterém mám stejné věci z Cydie tak bez problému jej mohu spárovat. Nechce se mi dělat znovu restore tak jsem se chtěl zeptat jestli někoho něco nenapadne co bych mohl udělat, zkoušel jsem "obnovit nastavení sítě" ale to s tím určitě nemá nic společného. V autě pak bylo provedeno odebrání všech zařízení a nastaveno tovární nastavení, toto mi to vždy pomohlo. Nevím jestli můžu s JB vyzkoušet ještě "Smazat data a nastavení" v telefonu.
Díky za každou radu
iPhone 5S 64GB, fw 8.1
iPad air 3G 32GB, fw 8.1
iPad Mini Retina 3G 32GB, fw 7.2.1 JB
MacBook Pro 13"

sir.ed
Host
Host
Příspěvky: 60
Registrován: úte zář 08, 2009 6:03 pm

Re: [bluetooth]Audi MMI a iPhone 5 párování

Příspěvek od sir.ed »

Audi A6 2008.. iPhone 3GS v pohodě, ale iPhone 4 a 4S mi taky nejde spárovat. U 4 a 4S sem dělal JB ještě předtím, než sem zkoušel spárovat a nic. 3GS je bez JB a jede v pohodě. Spis sem přemýšlel, zdali by nebylo lepší nahrát novější FW do auta s podporou na nove zařízení jestli to není tim..

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
My stuff :

Samsung i9505 GALAXY SIV ( Marble White ) 4.4.2 + 16GB microSDHC Kingston
Samsung GALAXY Tab2 10.1 16GB

Odpovědět