Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Odpovědět
Tomost18

Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Příspěvek od Tomost18 »

Mam iPhone 3G 16GB, mám problém s připojením k Wifi v práci, načte se, připojí, ale během 3 vteřin zase odpojí a takhle pořád dokola. Jinde s připojením k Wifi problém nemám,jinde to chodí naprosto v pohodě. Prosím o radu.

tomas91

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Příspěvek od tomas91 »

mě se v práci vůbec nepřipojí, ale je to modemem máme tu nějakej zyxel od o2 a u těhle pomáhá obnovit tovární nastavení modemu

palo1990
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 09, 2013 3:27 pm

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Příspěvek od palo1990 »

mam taky isty problem, vcera som od jedneho kupil iPhone 5 a vsade kde je wifi siet bez hesla tak sa pripojim a doma mame zaheslovanu wifi siet, zadam heslo pripaja sa a ihned ju odpoji a takto to robi stale dookola a aj tak sa nakoniec nepripoji, heslo zadavam spravne, neviem kde moze byt chyba :( ked som mal iPhone 4S tak to islo hned bez problemov...poradte prosim :)

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Příspěvek od misha »

palo1990: to je bohuzel povetsinou zpusobeno nastavenim wifi routeru anebo primo routerem samotnym.

Parles
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 811
Registrován: úte pro 13, 2011 4:34 pm

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Příspěvek od Parles »

palo1990 píše:mam taky isty problem, vcera som od jedneho kupil iPhone 5 a vsade kde je wifi siet bez hesla tak sa pripojim a doma mame zaheslovanu wifi siet, zadam heslo pripaja sa a ihned ju odpoji a takto to robi stale dookola a aj tak sa nakoniec nepripoji, heslo zadavam spravne, neviem kde moze byt chyba :( ked som mal iPhone 4S tak to islo hned bez problemov...poradte prosim :)

pokud máš kódování sítě WEP tak ti to nepujde.. musíš změnit na WPA nebo WPA2... aspon mě to pomohlo
 Macbook Pro with Retina Display 15" Mid 2015 - 2.5Ghz i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Radeon R9 M370X
 iPhone X 256GB Black
Beats by dr. dre PRO Black

Audi S8 V10

Odpovědět