Nefunguje mi 3G síť

Odpovědět
tichucko
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pát bře 27, 2009 5:22 pm

Nefunguje mi 3G síť

Příspěvek od tichucko »

Ahoj, mám takový problém, do nedělního obědu mi všechno fungovalo, ale od včerejšího odpoledne mi nejede 3G síť, EDGE mi občas jede ale spíš ne.

Teď jsem např. momentálně v Brně. Mám venku plný signál u Vodafonu. A když se chci na netu podívat přes 3G sít tak telefon jakože pracuje (točí se kolečko načítání/stahování) ale nic se neděje.

Kontroloval jsem si FUP u operatora, zbývá mi 110MB ze 150MB, signál je plný, sim karta je v pohodě, volám i píšu. Ale blbnou mi ty data... na Wifi je chod na 100%.

Má někdo stejný problém? že by to bylo třeba operátorem? Díky za odpověď.

francesca
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 284
Registrován: čtv bře 31, 2011 7:13 pm

Nefunguje mi 3G síť

Příspěvek od francesca »

Zkus smazat nastaveni site v settings a uvidis
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com

tichucko
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pát bře 27, 2009 5:22 pm

Re: Nefunguje mi 3G síť

Příspěvek od tichucko »

Smazal jsem to nastavení sítě, pár krát sem telefon vypl/zapl a restartoval a už se chytl, 3G jede jak víno :good:

Slimak

Re: Nefunguje mi 3G síť

Příspěvek od Slimak »

Doplním svoje poznatky - taktéž v Brně, operátor O2 - plný signál, 3g svítí jako připojeno, kolečko se točí a internet nejede. Půl roku fungoval iPhone bez problémů a pak najednou každý den minimálně na hodinu totální výpadek 3g sítě (edge jel bez problémů) na různých místech v republice. Podle googlu softwarová chyba u 4S (telefon údajně nezvládá přepojení z wifi na 3g nebo mezi jednotlivýma 3g vysílačema), kterou měl vyřešit 5.1, ale nevyřešil. Telefon šel na reklamaci a po necelých dvou týdnech bez jakékoli zmínky o tom, co problém způsobilo, mi dorazil nový. Tak uvidíme, co bude za půl roku :-)

toorman
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: stř srp 08, 2012 2:49 pm

Re: Nefunguje mi 3G síť

Příspěvek od toorman »

Ahoj, něco podobného se mi teď stalo i na minimálně dvou iPadech, které jsme koupili do firmy. Nemá s tím někdo také zkušenost. Podle toho, jak kolegové popisují, tak se to stane tak, že pokud jsou někde, kde je wifi a nepřipojí se (neznámé heslo atd.) pak jim kolikrát nejde připojit ani na 3g nebo edge. Je to v okolí Brna či Ostrava. Karty jsou to promo od O2. Ještě jsem nikam nevolal, ale trošku se obávám, že se se mnou nikdo nebude bavit a budou to házet jeden na druhého O2->apple . 3G se jinak rozjede až po vypnutí a zapnutí ipadu. Setkal se ještě někdo s tímto problémem? Ipady jsou to nové, aktualizované...
iPhone 4 16GB; iOS6
iPad 3 - WiFi + 4G; iOS6

bez jablka ani ránu !!!

Odpovědět