Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

hudousek

Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hudousek »

Ahoj vsici
Mam IP 4 a uz po nekolikate se mi stalo ze jsem vysel treba z metra nebo vytahl IP z kapsy a nebyl signal ,, zadna sluzba,, nenaslo to signal ani za hodinu ani za dve. Nevite proc se to stava nebo jak to odstranit opravit? Diky vsem

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Marthin »

Zvol
Nastavení - Operátor - Automaticky
, pokud je volba Automaticky zapnuta, po vypadnutí signálu operátora, by měl telefon automaticky najít dalšího, pokud dalšího nenajde, tak stále dokola hledá a hledá. Proto se někdy doporučuje(u všech telefonů) tuto volbu vypnout, např. při cestování v pohraničí apod., hledáním signálu se o nějaké procento více vybíjí baterie, ale myslím, že to bude nepodstatné, pokud Ti signál vypadne jednou za 2 hodiny ;-)

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od lukinek »

On neřekl, že mu vypadne jednou za dvě hodiny, ale na dvě hodiny ;)
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

hudousek

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hudousek »

JJ presne tak vypadne a uz nenaskoci jedine co pomaha je vypnuti IP. tak jsem se ptal zda nekdo nevi co by to mohlo delat. Nestalo semi to poprve. Diky

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od lukinek »

Restore - Reklamace
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

hudousek

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hudousek »

No toho jsem se prave bal reklamace. Restore myslis jako celeho systemu nebo jenom siti? Uz vidim kdyz to dam na reklamaci tak se to zrovna nestane ten vypadek. Ale diky za odpovedi.

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od lukinek »

Odkud jsi ho koupil? Pokud u ČR operátora, šel bych se optat, případně reklamovat. Pokud ne zkus Restore.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

hudousek

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hudousek »

JJ u operatora asi to zkusim. zatim se mi to stalo asi trikrat a vzdycko to vypnuti a zapnuti zase fungovalo tak uvidim dam mu asi jeste sanci. Diky

hercous

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hercous »

Máš JB? Mě už se to taky bohužel asi 2x stalo a řekl bych, že za to může právě JB ... :?

hudousek

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hudousek »

Ne prave nemam, nejak jsem se k tomu jeste neodvazil prave kvuli tomu kdyby s tim neco bylo. No tak aspon nejsem sam komu se to stalo. Diky

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od VojtaBeton »

Hlásím se sem s úplně stejným problémem, který se mi stává od včerejška a myslím, že je to prostě slabým signálem. Po příjezdu do brna se to drží a ještě mi to nevypadlo ze sítě. Uvidím po příjezdu domů.

Pokud mi to zase bude vypadávat, tak to bude danou lokalitou a signálem. A s tím asi nic neudělám. A nezbude mi nic jiného, než zapínat a vypínat iP :(
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Design »

Už se mi to taky stalo. Zatím to není nic pravidelného, co by mi otravovalo život, tak to neřeším.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

kate23
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 20, 2010 5:40 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kate23 »

Tak to sem si docela oddychla že takový problém nemám jen já, už sem se začala bát že je to jen problém v mým founu (iPhone 4, 32 GB, iOS 4.1, JB, Unlock a foun je v silikonovém pouzdru) už od začátku co jsem si ho pořídila (cca měsíc) mi vždycky (skoro denně) vypadne signál a už nenaskočí (v místech kde vím že na 100% ten signál je) a je jedno jestli leží na stole, je v kapse nebo si sním hraju, signál zmizí jako mávnutím protku a nepomůže nic jiného než ho vypnout 1-2x po sobě dokud nenaskočí (v těch mrazech -8°C co byly, mi venku dokonce ani po 4x vyp/zap nenaskočil, tak sem musela počkat než příjdu do tepla) V iPhonu jsem měla "Automatická volba operátora" pak mi někdo poradil ať to přepnu na růčo a napevno si vyberu toho svýho operátora, nic z toho nepomohla, tak mi nezbývá než denně provést 1x až 3x denně vyp/zap, jediný co se mě na tom nejvíc štve je že furt poslouchám od lidí že se mi nemůžou dovolat, protože volaj nejvíc když si zrovna nevšimnu že je signál zase v čoudu :? tak kdyby někdo věděl jak tenhle problém vyřešit tak dejte vědět moc by mi to pomohlo :wink: DÍKY!!
iPhone 4, 32GB, 4.1, JB, UNLOCK/ iPhone 2, 8GB, 3.1, JB, UNLOCK/ iPod 1, 16GB, 3.1, JB

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Design »

Tak to co popisuješ už je často a rozhodně bych to řešil. Mě se to stalo tuším jednou nebo dvakrát, ale za několik měsíců. Určitě to není pravidlo. Pokud se Ti to děje tak často, tak reklamace.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

kate23
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 20, 2010 5:40 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kate23 »

Kdyby byla ta reklamace jednoducha tak mozna, ale ja mam ten foun pres Aukro a navic ze Slovenska a ten typek ho mel navic ze zahranici. Tak by to bylo moc zdlouhavy a ja uz nevydrzim bez iPhonka ani jeden den :-( takze kdyby to treba vyresila nejaka novejsi verze iOS tak bych byla rada takhle se budu muset spokojit s vyp/zap :? Chjo
iPhone 4, 32GB, 4.1, JB, UNLOCK/ iPhone 2, 8GB, 3.1, JB, UNLOCK/ iPod 1, 16GB, 3.1, JB

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Design »

To je zlé. Každopádně existuje něco jako world wide guarantee. iPhone bez pochyby nemůže být starší než rok, takže by mohlo fungovat ho odnést například do retail Apple store.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

kate23
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 20, 2010 5:40 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kate23 »

To by bylo fajn :-) A k tomu bych měla jen dotaz kam ho mam odnést :-) kde v Praze (nebo i jinde) má Apple obchod nebo spřátelenou pobočku :mrgreen: kde se to dá vyřídit. Díky ;-)
iPhone 4, 32GB, 4.1, JB, UNLOCK/ iPhone 2, 8GB, 3.1, JB, UNLOCK/ iPod 1, 16GB, 3.1, JB

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od VojtaBeton »

Na Praze 4 v OC Chodov obchod iSetos :?:

Příště zkus GOOGLE... :roll:
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Design »

Nejsem si teda jistý, jestli tohle obstará reseller.. raději se optej. Osobně bych ale sázel na retail. Nejbližší je tuším v Mnichově. Cca. 350km z Prahy.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od VojtaBeton »

Omlouvám se za vytažení staré větve. S tímto problémem sem chodí plno lidí a já jsem ten problém měl taky. Prvně jsem to řešil vypnutím a zapnutím telefonu a jednou jsem to zkusil vyřešit zapnutím a vypnutím leteckého režimu. Je to mnohem rychlejší a signál to po vypnutí režímu inhned najde. Je to takové jako plus rychlejší a méně otravné řešení problému.
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

dj.rossta

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od dj.rossta »

čau všem

mam stejný problém, byl jsem se ptát v praze v Applu abylo mi řečeno že je to klasický problem těchto mašin. Bez problemu to reklamujou a vymění za druhý kus, ale u strojů koupené mimo ČR to je horší protože ho vrátí se softem 4,2 a ten nejde odbloknout na český sítě zatim.
ja sem brouzdal a našel jsem si nějakou udělávku jak to vyřešit, podlepil jsem si sim kartu izolepou k tomu adaptéru, je to hned lepšejší ale někdy to vypadne.

niky79

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od niky79 »

Pochybuji, ze to je tim :D

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od VojtaBeton »

Asi tak. Mě se to stane jednou do týdne a řeším to tím zap/vyp leteckého režimu jako jsem psal výše. Nejhorší na celé věci je, že když si toho nevšimnete, tak jste v nevědomosti třeba i 4 hodiny.
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

niky79

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od niky79 »

Ja nevim, podle me rozhodne takove chovani neni obvykle a tu tak drahe veci jako iPhone, bych to urcite reklamoval.

a.kadar

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od a.kadar »

Chlapi mival sem tenhle problem taky reseni je ze vyndate simku a pokud mate home made vyrabenou problem je v tom ,pokud mate uz micro sim tak staci vyndat a zandat simku zpatk a je po problemu.Nekdy to dela ze vypadne signal ale to je diky toho ze ta simka tam nebrzi poradne...Takze vyndat a zandat poradne...:-)

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od crusader »

Už se mi to taky 2x stalo (kupodivu po nahrání FW 4.3 beta3). Nepomohl ani návrat na 4.2.1. Zatím to bylo jen 2x a nepravidelně, tak to neřeším, jen škoda, že v tomto případě je na tom Android lépe. Androiďáci mají k dispozici aplikaci, která signalizuje (vizuálně i zvukově), když je telefon bez signálu. Nevím, jak náročné by to bylo napsat pro iPhone, ale něco takového by se dost hodilo, protože co si budeme povídat, i když se mi to stalo jen 2x, tak od té doby každých 10 minut zírám do telefonu, jestli jsem na příjmu.

Edit: půl hodiny po napsání tohoto příspěvku kouknu na telefon a ejhle, signál fuč. Tak už je na reklamaci.

standic

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od standic »

Zdar chlapi.
Tak jak to dopadlo? Právě řeším tu samou situaci.

1.) iPhone4 fw. 4.2.1 se při výpadku signálu ani po přechodu do režimu letadýlka a zpět nepřipojil zpět k síti.
2.) Navíc jsem z něj v obchodácích nebyl schopen volat. Má signál na plno a při vytočení spadl vždy na "žádná síť".

V Applu mi řekli, že to mam jít určitě reklamovat :( Ale kdo by chtěl zůstat bez mobilu?
Teď o víkendu jsem tomu dal poslední šanci a provedl v iTunes restore (záměrně bez obnovy aplikací, jen Kontakty + iCal). Zatím to dvakrát ztratilo signál a samo se chytlo, tak uvidím :(
Ad.2) Ono i když bydlím vpodstatě v centru, tak doma mám jen dvě čárky signálu a občas nic. A to mám na něj gumový obal, abych nezktratovával anténu. Dost katastrofa :no: takže je z toho občas iPod touch. Ten katastrofální signál je asi vlastnost, a reklamace nepomůže.

Ad.1) Jestli se to zas odpojí a už nepřipojí, tak jde na reklamaci. Dejte vědět, kdo má podobný problém. :O:

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kmarty »

Mozna by stalo za to aby postizeni zaroven psali jestli maji mikrosim original nebo vystrizenou.

Za mne: telefon mam asi 14dni a uz jsem to jednou zazil. Letecky rezim nepomohl, pomohl az reboot. SIMku mam vystrizenou u T-Mobile tema jejich klestema.
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

swares

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od swares »

Mno když to tak poslouchám tak tohle mi to příjde jako kdyby se tím že se ta anténa známým chvatem tkzv. zkratuje tak jestli to neničí příjímače v telefonu.
Odpovídalo by to problémům a ani bych se tomu nedivil. Anténě na wifi stačí sníh a dokáže odpálit vysílač. Takže doví jestli to není způsobeno právě tou nešťastně umístněnou anténou :/

Jinak já zatím nic nepozoruji Mám iP4 32Gb od CZ Vodafone.

Imho nedělá to nějaká určitá verze BaseBandu ?

standic

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od standic »

Ja mam SIMku novou od Vodafonu. jsem jim rekl, ze mam starou, tak mi dali novoua dodatecne mne ji aktivovali.

(ad ztratovani WiFi snehem: to je nesmysl, ano zkratuje se to, snih vadi signalu, pokud natece do kabelu tak je s kabelazi konec, ale neodpali to vysilac - dle mych zkusenosti z instalaci CzFree.Net) Je to v necem jinem.

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kmarty »

swares píše:Mno když to tak poslouchám tak tohle mi to příjde jako kdyby se tím že se ta anténa známým chvatem tkzv. zkratuje ...
Dobre, doplnim to o fakt, ze ten telefon ma prakticky od pocatku ramecek, ktery podobnemu zkratu zabranuje a k tomu vypadku doslo asi pred peti dny.

I kdyz jsem zacal s tim tipem ohledne vystrihle SIMky, napada mne jeste jedna vec - v pripade nefungujici SIM nabizi telefony obvykle moznost tisnoveho volani. Kdezto v tomto pripade mily iP4 tvrdil ze je absolutne bez signalu. Takze to asi SIMkou tak uplne nebude.

Ad verze BaseBandu: to je "Firmware modemu"? To "03.10.01"?
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

standic

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od standic »

kmarty píše:
swares píše:
Ad verze BaseBandu: to je "Firmware modemu"? To "03.10.01"?


Ja mam tu samou verzi. Chci pockat, jak dopadne ten, kdo to uz reklamoval. Ted v tydnu se budu zas presouvat po CR, tak uvidim co na to IP.

swares

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od swares »

aha !!! tak jste dva se stejnym problemem a stejnym BB...

Nebude to třeba tím ? Já bych se prvně zaměřil na upgrade BB...


Jako když blbne signál tak BB je první věc která na to má vliv a výrobce nevydává nový BB jen tak pro legraci ale hlavně pro dosažení optimálních nastavení vysílače/příjmače vašeho přístroje. Ono co si budeme povídat je to prostě něco jako aktualizace ve windows... je to nutné zlo ...

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od cicolably »

to je zatial posledný oficialny BB
nový bude až pri FW 4.3 a to je zatial 4.10.01 (4.3b3)
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

swares

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od swares »

Hmm a není možné že vám to začalo dělat až po upgrade BB ?

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kmarty »

Ja jsem BB (ani FW obecne) jeste neupgradoval.
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od cicolably »

ono to BB sa to updatne samo pri update FW a kedže si kupil už s FW4.2.1 tak nepotrebuje to zatial ani upgrade
EDIT:skus nech ti daju v T-mobile original microSIM.mne to tiež zo starou nejak sem tam blbo
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

swares

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od swares »

Jako já bych neváhal a pokud máte nový tel se zárukou tak rovnou do servisu...

Není na co čekat... :/

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od cicolably »

ako píše swares ,zaruka je , tak nový telefon
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od crusader »

U mně to třeba začalo dělat až po updatu na 4.3 beta 3. Downgrade nepomohl, protože jakmile se jednou updatuje BB, tak není cesty zpět. Do upgrade na 4.3. beta3 jsem výpadek neměl ani jednou. No, je na reklamaci, tak uvidíme. Stejně jsem měl jeden z těch prvních modelů, tak jsem zároveň reklamoval i foťák (oranžové fotky).

Odpovědět