Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od mookie »

[quote="swares"]Mno když to tak poslouchám tak tohle mi to příjde jako kdyby se tím že se ta anténa známým chvatem tkzv. zkratuje tak jestli to neničí příjímače v telefonu.
Odpovídalo by to problémům a ani bych se tomu nedivil. Anténě na wifi stačí sníh a dokáže odpálit vysílač. Takže doví jestli to není způsobeno právě tou nešťastně umístněnou anténou :/
[/quote]

tímhle to určitě není, protože mě se tohle stává i s 3GS

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od cicolably »

crusader ja som tam dal 4.3b3 mám BB 04.10.01 a pri downgrade na 4.2.1 šiel BB dole na 3.xx.xx
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

jard4
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 10, 2008 4:56 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od jard4 »

Ahoj lidi. Mám podobný problém. Když surfuju a nebo stahuju prez safari, dost často se stává že iPhone úplne přestane příjmat data. Přitom sila signálu je 5carek a jsem na 3G. Jediné co pomůže je jít do nastavení a vypnout a znovu zapnout data. Zlobí to od doby co jsem přešel na 4.2.1 BB 3.10.01.
Zkoušel jsem i restore a ani to nepomohlo. Ps: operátor Vodafone lokalita Mladá Boleslav a signál je pořad plnej.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Barberry.pha »

A dela to ikdyz vypnes 3G?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

jard4
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 10, 2008 4:56 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od jard4 »

Pokud vypnu 3G jede vše v pohodě. Vypadá to že je problém jen u 3G.
Počkám na IOS 4.3 a uvidím.

gandalv

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od gandalv »

To by mohla být nějaká SW, i HW chyba, chtělo by to nějaký debug log...

Iphone 4 se jim moc nepovedl:

stejna BTS, 2G, telefony

na stole vedle sebe na ruznych mistech
- Nokia: -71dBm
- Iphone4: -69 až -80 dBm

v ruce vedle sebe na ruznych mistech
- Nokia: -83dBm
- Iphone4: -93 až -100 dBm

přičemž při pohybu se dostávám i na horší jak -100dB = problematicky použitelné (bez bumperu)...

standic

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od standic »

hmm, tak reklamace probehla vymenou za komplet novy stroj :( Docela radikalni reseni. Moje vira v Apple hracky utrpela trhlinku. Uvidime jak to pujde dal. :unknown:

kmarty
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 159
Registrován: pát úno 04, 2011 8:54 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od kmarty »

To mas dobry.
Mne to telefon udelal zatim jen jednou a od te doby je klid.
Sice jsem tenkrat zkusil onen reset sitovyho nastaveni do factory defaults, ale otazkou je jestli to melo na tohle vubec nejaky vyznam (prze tohle koluje uz od predchozich telefonu).
Uvidim. Pokud to udela jeste jednou, tak te s nejvetsi pravdepodobnosti budu nasledovat.
MBP 15" 2.66GHz, 8GB RAM, GF9600M GT
iP4 16GB

chanky
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 27, 2011 3:55 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od chanky »

Zdravím. Připojuji se jako další, který má problém se signálem u iphone 4, 32 Gb, verze 4.3.3(8J2). Operátora mám Vodafone a signál mi lítá jak na houpačce, tak že mám plný a vzápětí nemám žádný a to jej ani nemusím držet v ruce. Jsem z Prahy 8. Chci se zeptat jestli by to mohlo být i operátorem. Zvažuji přejít k o2. Slyšel jsem, že mají silnější signál. Díky za rady.

macuser

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od macuser »

Pokud si zajdes za jinym operatorem a povis mu svuj problem, tak ti urcite nabidne SIM na zkousku.

Nicmene signal by tam byt asi mel. Treba dochazi k nejakemu ruseni nebo mas proste vadny telefon. Teoreticky by to mohla byt i SW chyba. Takze treba zkusit restore.

chanky
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 27, 2011 3:55 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od chanky »

Je to možné, že jsem jeden z těch co kápli na vadný iphone. Koupil jsem ho v \kasa.cz
:(

zachos

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od zachos »

Ahoj,

me se stejna zavada zacala stavat uz asi pred mesicem na mem ani ne rok starem IP 4 16 GB. Dosel jsem s tim do Vodafonu na reklamaci. Po tydnu mi dali novy IP 4 16 GB. Netrvalo ani 3 tydny a i na tomto pristroji se problem s vypadkem signalu zacal objevovat (zejmena pri vystupu z metra, nebo ve vytahu, kde signal neni pote neneskoci - to pro me znamena nekolikrat za den v praci delat on/off, coz je iritujici)! Pujdu znova do Vodafonu, at to nejak vyresi.

Jine reseni bohuzel zatim neni :-(

Zajimavost: Pokud IP pise Hledani... nebo Zadna sluzba a nasledne ho prepnu do letoveho rezimu a zpet, aby signal nasel, signal se zobrazi bez znacky oparatora (v mem pripade VF), ale na telefon se proste neda dovolat (nekolikrat ozkouseno!) a ani SMS zprava se zmeskanym hovorem nedorazi.

baruse

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od baruse »

neví někdo nějaký aktuality k tomuhle problému???začlo mi to taky dělat:(

Bobo2222

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Bobo2222 »

Dělá mi to taky :evil: . Hlavně v zahranicí. Vodafone ztratí signál a alternativniho operátora to samo nenajde. Až po restartu nebo po ruční volbě operatora. Podezříval jsem Vodafone , že to snad dělaj ůmyslně.

Kartu mám micro , žádnou vykrajovanou !!

Už nekdo našel řešení ? Nebo jen reklamace ? Byl měkdo úspěšnej ?

Dík za reakci

harry.callahan
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned říj 25, 2009 8:57 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od harry.callahan »

U 4S operátor Vodafone vypadává 3G, opětovně se stává, že během hovoru spadne signál (3dílky), hovor se přeruší 30s hledá síť a připojí se pouze na edge. Nevím kde je problém jeslti u operátora nebo iPhonu zda má cenu reklamovat. Kartu mám origo micro od Vodafonu.

Grave D.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 43
Registrován: pon lis 29, 2010 12:58 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od Grave D. »

Tenhle problém jsem měl taky (iPhone 4S 16GB - T-Mobile) řešil jsem to reklamací a od té doby co mám novej vše v pořádku... :-)

hrosik12
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 16, 2010 8:51 pm

Re: Iphone 4 najednou nema signal a ani nenajde

Příspěvek od hrosik12 »

U mého 4S 5.1.1 32gb celkem často vypadává. Reklamace výměnou a dělá to stále. Výměna Sim u T-mobilu nepomohla. Restore nepomohlo. Jb, no-jb nemá vliv. Někde na fóru jsem našel, že 5.1.1 z důvodu šetření baterie odpojuje chybně obě antény... Ale vidím, že to dělají i jiné softy(((
MacBook Pro 2,66 Mhz Intel Core i7, 4GB, 1067Mhz, OS X 10.8.2
New Ipad LTE 64 GB...

Odpovědět