App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Odpovědět
misars125
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 24, 2009 11:26 pm

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od misars125 »

Ahoj,mam problem s app store pres Edge to normalne funguje ale pres moji wifi pouze asi na 10 sekund pak to klekne.Ve skole,hotelu a KFC to normalne funguje ale na mem PC proste ne!zkousel jsem uz 2 Wifi routry a stale to nefunguje XX pokusu nastavovani routru a nic.

Diky za rady

Lazyer

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Lazyer »

Zdarec mám ten samej problém jak s iTunes tak i s Appstore. Přes EDGE se všechno normálně načte, ale pře wi-fi se pořát zobrazuje načítání a nic se nestane. Ale na internet se přes iPhone normálně dostanu, i třeba na ICQ nebo na FB všehnco funguje. Měl sem 3gs, teď mám 4g a je to furt stejný (měl sem různý verze fw s JB i bez, takže to asi nemá vliv). Může to být v routeru nebo firewallu, ale proč by to bránilo fungování jen iTunes a Appstore? Dík za každej typ! :)

Zdeny
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: sob říj 30, 2010 10:47 am

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Zdeny »

Ahoj, přidávám se se steným problémem. Neví nikdo, jak na to? Díky předem.

Edit: jenom doplňuji, že problém je v mém případě pouze u posledních dvou pětkových fw, tzn u ios 5 a 5.0.1. Když jsem udělal downgrade na 4.3.3, vše bylo v pohodě. Díky předem za radu.

MartinCupraR

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od MartinCupraR »

Pripojuji se taky. Mam 4S s 5.0. Wifi facha, net jde, aplikace co vyuzivaji net jdou, ale vlezu na appstore, chci si stahnout hru a nahlasi mi to "nelze pripojit k iTunes". Ze zacatku to blblo obcas, ted uz to nejde tri dny. Pres 3G to hned stahuje. Pomoc!

shamoney
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 15, 2012 10:42 am

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od shamoney »

Tiez mam problem s tym vrajze to je dane ip adresou neviem teras aku presne mam mat pevnu alebo staticku ip adresu

Zdeny
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: sob říj 30, 2010 10:47 am

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Zdeny »

Mně pomohla rada MetalGirl v jiném vlákně, která zněla přepsat v nastavení wifi DNS na hodnotu 8.8.8.8

Pavell23

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Pavell23 »

Tak já mám ten samej problém. Po přechodu na 4S mi appstore funguje pouze přes mobilní sítě. Přes wifi se nechytá. Zkoušel sem to přepsání a je to to samy.
Víte někdo co s tím??? :unknown: :unknown: :unknown:

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Anndy »

Mal som podobny problem. Appstore cez wifi neskutocne pomaly. Vsetko ostatne ok. Aj appstore cez 3G.
Mne pomohol backup a obnova zo zalohy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Pavell23

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od Pavell23 »

Tak jsem udělal restore bez obnovy a pak ještě jednou s obnovou ze zálohy a pořád to samé. Appstore mi prostě na 4S s wifi nefunguje.

patofbc

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od patofbc »

Ja som mal tiež tento problém práve ael vyriešil som ho tak ako písal Zdeny, pomohlo prepísať DNS hodnotu na 8.8.8.8 takže treba čítať :)

iphone4S

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Příspěvek od iphone4S »

úžasné, děkuju metalgirl, ta chyba mě furt trápila, dalo se tomu předejít jen že jsem ukončil v mtbaru appstore a znova spustil, díky :Search:

Odpovědět