Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Odpovědět
hudousek

Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od hudousek »

Ahoj lidi, muze mi nekdo poradit, mam problem na svem Iphonu 4, kdyz se pripojuji na wifi tak se zadam heslo a snazi se pripojit, potom ale napise ,,selhalo pripojeni k siti,, Jinde kdyz se pripojim venku tak mi to chodi bez problemu. Nevim zda neni problem s tom ze mam spatny signal, protoze si to jinak nedokazu vysvetlit. Signal mi jede pres GPRS nekdy se to vyhoupne na EDGE. Je to v nasi kancelari a budova je kovova takze ztrata tu asi nejaka je, ale nevim zda to ma mit i vliv na firemni wifi. Co na to rikate? Diky lukas

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od Marek »

Skus nastavenia, obecne, obnoviť a obnov nastavenia siete
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

hudousek

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od hudousek »

Diky za typ ale bohuzel se nic nezmenilo. Kdyby jste nekdo mel dalsi info tak mi napiste diky.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od rony »

na wifi routri vypnut vsetky ochrany a zabezpecenia. Skusit sa pripojit. Ak ide, tak na routri vratit jedno z nastaveni. Skusit sa pripojit, ak ide, zasa na routri vrati dalsie... a tak dokola az kym zistis, co konkretne vadi pripojeniu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

hudousek

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od hudousek »

Oki diky zkusim to. Jenom mi bylo divny jak je mozna ze kolega ma 3G a tomu to jde bez problemu a me ne, uz sjem si nevedel rady. Diky a zkusim.

abelardoo

pripojenie wifi

Příspěvek od abelardoo »

Dovolím si Vás požiadať o nasledovnú pomoc:

Mám iphone4 16 GB a viem ho bez problémov pripojiť na akúkoľvek wifi okrem mojej domácej. Rozozná ju, vypýta si heslo a po jeho správnom zadaní vypíše - nie je možné pripojiť sa k sieti. Skúšal som už všeličo vrátane obnovenia nastavenia sietí ale bez výsledku.

Na túto wifi sa mi iphone4 nepripojil ešte nikdy, iphone3 a ostatné veci na nu pripájam bez problémov.

Dík za pomoc

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: pripojenie wifi

Příspěvek od Marek »

viewtopic.php?f=91&t=33304

Sloučeno do již existujícího tématu. Metagirl
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Dr. Zoidberg

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od Dr. Zoidberg »

mne sa stalo teraz to iste mam ip 3g 8gb mam v izbe wifi a teda plny signal donedavna mi isiel normalne net na ip ale teraz nic vobec mi nejde ...pritom na ine siete sa mi pripojit da ... obnova nastaveni siete nepomohlo ...

MindTheGapCZ

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od MindTheGapCZ »

Mám ten stejný problém, ovšem na Iphone 4S.
Včera (tj. 29.11.2011) jsem jej koupil, zapnul a nakonfiguroval. Wi-Fi v práci mi na něm normálně fungovala (5ti místné heslo při ověřování). V průběhu dne se mi vybila baterie a když jsem Iphone znovu spustil, Wi-Fi už nešla a stále mi opakuje chybovou hlášku - Nelze se připojit k síti "JMENO" .
Vyzkoušel jsem připojení na další tři Wi-Fi sítě a vše OK, jen tahle jediná neběží, i když původně fungovala!!!
Iphone jsem 3x vrátil do původního nastavení, obnovil i jen sítě 2x, zkusil jsem vytáhnout SIM kartu a stále stejná chyba.
Zároveň můj starý 3G na tuto Wi-Fi síť stále normálně reaguje a vše běží v pořádku.
Ví někdo něco konkrétního?

slimwarez

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od slimwarez »

Ahoj, nejdříve jsem zde hledal odpověď, ale našel jsem ji s pomocí kolegy z IT.
V nastavení routeru je možnost nastavit šířku kanálu "Channel Width". Applovský zařízení neumí pracovat v šířce pásma 40MHz, ale 20MHz je naprosto funkční (10MHz ani 5MHz jsem nezkoušel). Doufám, že jsem pomohl.

lubinus
Host
Host
Příspěvky: 60
Registrován: pon lis 15, 2010 11:09 pm

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od lubinus »

...doporucuji zkusit: v nastaveni routru nelezt MAC address a tu v napsat do nasatveni one dane wifi v iP u HTTP proxy dat auto a do URL zadat to co jste nalezli v roureru(u me to vypadalo takto C8:3A:35:1C:DC:D0) doufam ze vam to pomuze;)

h4nz3k

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od h4nz3k »

Nestává se někomu, že se mu iP 4S nechce připojit na wifi po hraní her, kdy se iPhone zahřeje? Mě hned po dohrání se nehce připojit k routeru, jakmile trochu vychladne tak to zase běží, je to tím zahříváním nebo ne? Díky za odpověď.

vodnicka

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od vodnicka »

Poradíte prosím? Včera jsem nemohla na 4s rozchodit Wi-fi, i když iPhone byl připojený a internet rozhodně šel na PC v naprosté pohodě. Když se chci dnes připojit, tak se iPhone k síti připojí, nicméně se stále načítá, a nic...
Stalo se mi to poprvé. Moc se v tom nevyznám.
Za případné rady díky.

casper22

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od casper22 »

zkus open dns psal jsem to uz jinde.

markeen

ipod touch 2g proble s wifi

Příspěvek od markeen »

Dobrý den.
Mam ipod touch 2g. Vymenil sem si ho s příbuzným na určitou dobu, ale doma se mi nechce připojit k naší domácí wifi. Vždy když napíši heslo tak se zobrazí nelze se připojit k síti.......nevíte někdo proč? Bez wifi je to uplě na nic.
Děkuji předem za odpovědi

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od lukinek »

Nepíšeš heslo blbě? Zkusil jsi obnovit nastavení sítě? Zkusil jsi hardreset? Zkusil jsi restore?
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Hasim

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od Hasim »

Bohuzel nefunguje nic, zadal jsem do routeru mac adresu, zkousel jsem i to DNS zmenit, ale nejde opravdu nic..pokazde, kdyz se pripojim k wifi (domaci) tak vse jde v pohode, ale po urcitem case se wifi tvari jako pripojena, ale nenacita data..nefunguje appstore, prohlizec..aktualizace aplikaci nic...na vsech ostatnich wifi nemam problem, ale zrovna u sebe doma jo. Takze jediny reseni je pokazdy, kdyz wifi prestane fungovat, ji v telefonu vypnout a zapnout...

Bl4de
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: stř zář 23, 2009 10:23 pm

Re: Nelze se pripojit na wifi na Iphone 4

Příspěvek od Bl4de »

Stejny problen jako Hasim...ale s iPadem 3...na pc a ntb wifi funguje skvele ale na ipadu sviti maximalni signal ale internete nejede...modem: AirLive n.Mini a pristroj Ipad 3...diky za rady
iPhone Xs Max 256GB • iOS 12
iPad Air 2 128GB + LTE • iOS 12
Macbook Pro 13 2017 Touch Bar a Touch ID 3,1GHz procesor
Vždy jsem uměl milovat, ale až
APPLE mi ukázal pravou lásku!

Odpovědět