Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Odpovědět
marej

Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od marej »

Zdravím , mám následovný problém :
Do iP som si z AppStore stiahol aplikáciu Wifi Discover , ktorá údajne dokáže prenášať súbory medzi PC a iP bez nutnosti iTunes. Taktiež som stiahol Discover klienta pre PC. Sieť mám vytvorenú a je pripojená . Discover klient zapnem aj v iP a aj v PC. V PC mi ukáže možnosť prehľadávať iP , ale akonáhle sa naňho snažím pripojiť vypíše, že sa nepodarilo pripojiť na server. Mám Win XP Home , wifi usb adapter (nastavený ako Access point) . Na ten wifi adapter mám externú aplikáciu, pretože vo win sa nedá nastaviť ako access point.
Ešte pre doplnenie na PC internet nemám , ale v iP áno.
Rád by som využíval tento prenos súborov, len neviem ako na to tak sa pýtam tých skúsenejších ...
Vďak za všetky odpovede k téme ...

f.a.n.o

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od f.a.n.o »

presne tak, pres prohlizec se pripojis na adresu, co ti Iphone napise...
Mam ale s tou aplikaci mensi problem, kdyz nahravam vice souboru a nebo jeden vetsi, vetsinou mi to vyhodi error...stava se to taky nekomu?

marej

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od marej »

78er píše:Neni mi to z tveho prispevku jasne, ale chapes, ze discover funguje coby webova aplikace? tedy ze si na pc ootevres v prohlizeci adresu (kterou ti vypise discover) kuprikladu http://10.1.2.3:8888 a fungujes?


presne toto sa stane , akurát že keď zadám tu adresu čo mi vypíše discover v iP a zadám ju trebárs do IE tak mi to nenačíta a vypíše , že sa na server nedá pripojiť.

marej

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od marej »

Vyskúšam a dám vedieť . Teraz momentálne nie som za svojím PC. Inak obi dve zariadenia sa nachádzajú na rovnakej sieti.

supermario222

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od supermario222 »

ja mám presne ten istý problém. sieť je tá istá. v poho sa cez ňu pripojím na internet len do iphonu sa nedá dostať...
i don´t know why...

marej

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od marej »

Takze uz sa mi to konecne podarilo spojazdnit, akurat neviem ako sa stahuju subory z iP do PC. Pls help ...

marej

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od marej »

To naozaj nevie nikto poradit ?

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od Semtex »

mozna du s krizkem po funuse, ale dnes sem cetl clanek, kde je podrobny postup jak na to, a bez prohlizece, ten muze delat problemy, lepsi je ,iz iP jako dalsi sitove zarizeni, v tom clanku je to popsany jak, je to tusim pro Visty podle obrazku, pro XP sem na to sel trosku jinak...

a tu je ta adresa http://iphonemania.mobilmania.cz/Navod+Jak+stahovat+a+nahravat+dokumenty+do+iPhone+pres+Wi-Fi+s+aplikaci+Discover

EDIT:

zrovinka ted sem narazil na tento clanek

http://iphoneapps.cz/zumodrive-multimedialni-prehravac-a-prohlizec-obrazku/

a rek bych, ze t bude lepsi jak Discover....

co vy na to?


si tu dost dlho na to aby si vedel ze svoje posty mas editovat a nepisat jeden post za druhym nabuduce ti to rovno zmazem. dodo
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

drobecek
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 01, 2013 5:31 am

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od drobecek »

marej píše:Zdravím , mám následovný problém :
Do iP som si z AppStore stiahol aplikáciu Wifi Discover , ktorá údajne dokáže prenášať súbory medzi PC a iP bez nutnosti iTunes. Taktiež som stiahol Discover klienta pre PC. Sieť mám vytvorenú a je pripojená . Discover klient zapnem aj v iP a aj v PC. V PC mi ukáže možnosť prehľadávať iP , ale akonáhle sa naňho snažím pripojiť vypíše, že sa nepodarilo pripojiť na server. Mám Win XP Home , wifi usb adapter (nastavený ako Access point) . Na ten wifi adapter mám externú aplikáciu, pretože vo win sa nedá nastaviť ako access point.
Ešte pre doplnenie na PC internet nemám , ale v iP áno.
Rád by som využíval tento prenos súborov, len neviem ako na to tak sa pýtam tých skúsenejších ...
Vďak za všetky odpovede k téme ...


Dobrý den, nejde mně přihlásit se na Discover bez plat. karty, v čem dělám chybu???

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od Clon »

Vlákno staré jak metuzalém, doba pokročila, k čemu je dobrý tento program?
Jaké konkrétní soubory potřebuješ přenášet? Myslím že je to dnes řešitelné i bez této aplikace.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

drobecek
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 01, 2013 5:31 am

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od drobecek »

Fotky

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od Metalgirl »

Jestli pouze fotky a videa, tak na to je výborná appka Photosync.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Prenos suborov z PC do iP cez Wifi discover

Příspěvek od Clon »

Naprosty souhlas s tou pani nade mnou :-)
Ta appka je skvela. A ma tu i svoje vlakno.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět