internet zdarma u O2 ?

bendercze

internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od bendercze »

jak je to s tim internetem u o2 je to omezeny na naky porty nebo tak nejak ? a je jedno jestli to de pres gprs edge nebo wap ?

Guenther
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: ned zář 21, 2008 10:20 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Guenther »

Hoj, a co se týče služby O2 - Internet v mobilu, tam platí de facto to samé, využívat můžeš všechny dostupné typy sítí od O2 a jediný, čím jsi omezenej je FUP - u paušálu 150 MB / 150 Kč za měsíc pokud bys pak chtěl pokračovat v užívání týhle služby, u předplacený karty pak 37,5 MB / 40 Kč za týden (tady akce trvá ale "jen" 12 týdnů, nikoli 3 měsíce). Po překročení FUP ti spadne rychlost internetu, ale nemůžu říct, že by ta následná rychlost byla nějak katastrofální. :wink:

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

Bude to tím, že u toho tarifu zatím FUP nefunguje.Stáhuju bežně kolem 0.5GB týdně a rychlost furt stejná....používám to na notebooku přez iphone a pohoda
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

bendercze

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od bendercze »

no mam to aktivovany na ty 3mesice zdarma tak bych prave byl nerad kdyby mi prisel hned prvnni mesic ucet na hodne penez pac sem chudy student :) jinak mam pausal , takze tam muzu bejt od rana do vecera a akorat me pak blokne fup kery stejne u gprs nepocitim ??

Guenther
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: ned zář 21, 2008 10:20 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Guenther »

Přesně. Žádnou fakturu na X stovek nebo dokonce tisíc fakt nečekej. :wink: Za užívání Internetu v mobilu pak budeš platit vždy jen 150 Kč měsíčně - nic víc.

daemonic04

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od daemonic04 »

Tak sem pisnu svoji aktualni zkusenost.Pred mesicem sem si aktivoval internet zdarma od O2 a v pondeli mi prisla sms o utrate za mesic na 13200 kč sem docela valil oči a ihned vytacel infolinku.Prubeh hovoru byl asi takovyhle : dobry den mam aktivovany balicek internet do mobilu za 150kč mesicne a prvni tri mesice zdarma? Ano máte. To znamena , že mam neomezeny pristup na internet a neomezene prenesenych dat. Ano presne tak. Tak mi prosim muzete rict za co mi prisla faktura za 13200 kč. Ano pockejte ja si to tu rozkliknu...........Mate tu 10600 bez dane za internet (nejakych 12500 s dani) . Dobre a za co to mam z toho internetu? Za prenesena data. Aha, ale ty mam prece zdarma............................. po chvilce co se radila s team leaderem sem byl odkazanej ze az mi prijde faktura domu at to zanesu na prodejnu a zkusim reklamovat. Takze ted cekam na fakturu abych jim to mohl omlatit o hlavu protoze , 13200 mesicne mi moc zdarma neprijde.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

No tak to je docela solidni palka, urcite sem napis jak to dopadlo
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Bmargera

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Bmargera »

haha uz ho mam

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od sony123 »

Mám takú malú otázočku.Keď si dám net od o2 za tých 150 korún a je volných 150MB a keď ich prečerpám tak potom je to ako?Platím ďalších 150 korún a dajú mi zase 150MB?

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

150MB je FUP( které stejně většině lidí nefunguje), ale po překročení tohoto limitu se internet pouze hodně spomalý, ale NIKDY žádná data neplatíte navíc.

Já používám iphone jako modem a přenáším stovky MB, a jede to furt stejně rychle. Ještě nikdy se nestalo že by mě naučtovali víc, to musejí mít chybu v systému, ale věřím, že toto reklamace v pohodě vyřeší.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

daemonic04

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od daemonic04 »

no ten internet je 150 kč a vyuzivas net zadara a stahujes neomezene. Ale kazdopadne ten ucet mi takhle vystavili a ani jim nebylo divny ze predtim mam prumernou mesicni utratu 500kč a ted najednou tam je 13 tisic. Na infolince mi rekli ze internet tam aktivovany mam zdarma a i zaroven to mam za internet. Takze si myslim ze balicek internet zdarma se mi aktivoval ale na O2 se stala chyba a i prestoze to mam mit zdarma tak se mi to zapocetlo.

Ale ikdyz taky myslim ze se to vyresi rychle tak s tim jsou zbytecny starosti.


P.S.: jinak co koukam kolik normalne stahujete mb tak myslim ze sem v norme protoze za mesic sem stahnul 520 mb a poslal 19,8 mb

a ten FUP co sem se koukal vlastne ne ze by nefungoval spouste lidem ale zpomali se stahovani dat , ktere se ale nevztahuje na obycejne prohlizeni stranek. takze v podstate jen kdyby ste opravdu stahovali treba nejaky aplikace tak to mate pomalejsi ale ty veci co pouziva vetsina lidi nejcasteji je porad stejne rychla a pres 3G to lita rychle si myslim (vlastne 3G byl jedinej duvod proc sem prodlouzil smlouvu zrovna u O2 a taky ze mi dali iphone za 87 kč)

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

a ja ted po mesici mam na founu stazenych 573 a odeslanych 26,5 MB a to se nic moc nedivam na you tube sem tam radio.... nejaky stranky a app
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

Nevite nekdo jaka je rychlost pres GPRS/EDGE (myslim v kB)? Da se to, nebo musite na jednu stranku cekat treba pul minuty? Mam iPhone 2G a docela by me to zajimalo. Jo a taky jde to jako jenom kdyz mam hlasovy pausal, nebo kdyz mam tarif a dobijim si kredit pres o2 karty?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

To !_UK@$: GPRS rychlost je asi jako u staryho klasickyho modemu pres telefoni sit... a zatim nejvic co sem nameril bylo 6kb/s mozna to jde i vic ale to tak max. 16kb/s jinak to nacitani nic moc ale treba stranky tohodle fora se zobrazi celkem rychle. neni to zas tak stratsny ani u jinych starnek, vetsinou do minuty to prohlizis u tech nejobjemnejsich. asi proto ze iPhone nezobrazuje flash a ruzny jiny blbinky
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

bendercze

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od bendercze »

je pro ten internet top klasicky nastaveni v telefonu tj uzivatelsky meno internet ??

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

to Semtex: Diky, jeste to asi zvazim. A mas dobijeni kreditu pres o2 karty, nebo mas pausal?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od sony123 »

Takže si to ujasnime.Ja si dám od o2 net a budem platiť 150 korún za mesiac nič viac aj keď stiahnem 1000MB?A po 150MB sa mi zníži rýchlosť.
Šak to je úplne výhodné pokial je to takto.
A čo je tých 150MB volných FUP?To neni normálny internet a mapy a tak?Či ako je to?
Diky.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od xslide »

je to přesně tak. 150kč a mužeš být na netu jakkoliv chceš.Klidně i na PC přes iPhone.

bonus navíc je i to, že FUP většině uživatelů zatím nefunguje, takže internet jede pořád rychle
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

ja mam pausal, dole to mam napsany :roll:
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od sony123 »

To je výhodné,ale zistil som,že to nie je na Slovensku,no možno je ale na stránke o2 som nič také nenašiel.Škoda,lebo by som si to dal.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

to Semtex: Takze to znamena, ze musis mit pausal, abys ten internet moh mit? Nekdo totiz v jine sekci tykajici se take tohoto internetu v mobilu psal, ze si normalne koupil simku s prednastavenym TXT tarifem, a ostatni psali ze mu to tam k tomu normalne pujde a ze kdyz nebude volat ani psat, tak ho to na mesic bude stat jenom tech stopadesat korun
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Vacil »

Ten Interent v mobilu muzes mit i kdyz pouzivas predplacenku (kartu s kreditem). Akorat se to plati po tejdnu a stoji to 40Kc = 160 Kc/mesic
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

tomas89
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 26, 2008 2:48 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od tomas89 »

chci se zeptat jestli budu neco platit kdyz budu hrat hry, ktery potrebujou pristup na internet a jestli ta gps navigace je taky zdarma ja sem tam volal a rekli ze mi to aktivovaly ale neprisla mi zadna potvrzovaci sms nevadi to??

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

To tomas89: klidne muzes s tim delat cokoli, hrat hry, tahat mapy, you tube sledovat, ci cokoli, co taha data, pocasi, kurzovni listky RSS proste cokoli a vsechno je to jen za tech 150,- mesicne u pausalu ci 40,- tydne u predplacenky. je to na data, kterych muzes stahout kolik chces. neni to omezeny.
ja osobne sem za mesic natahal 600MB
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

take to Tomas89: Jeste bych ti ale doporucil zavolat na tu jejich infolinku, jestli to mas opravdu aktivovany, protoze jestli ne, tak by se ti to mohlo hooodne prodrazit.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

tomas89
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 26, 2008 2:48 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od tomas89 »

tak ja tam volal vcera a rekli ze mi to aktivujou takze by to melo bejt v pohode

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

Jeste posledni dotaz: Jde to po tech 3 mesicich zrusit, nebo se to musi aktivovat treba na rok?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Kuba

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Kuba »

To daemonic04: Já měl stejný problém. Operátorka mi tvrdila že těch X tisíc jsem prointernetoval ještě předtím než jsem měl službu aktivovanou, ale nebyla to pravda. Tak jsem do O2 napsal reklamační mail a za 2 dny mi přišel dopis s omluvou a dobropisem. A nestalo se to jen nám. Bylo víc případů. Důležitý je se nenechat!

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Vacil »

!_UK@$ : Da se to zrusit ... 5 dni pred tim, nez ty 3 mesice vyprsej, ti O2 posle varovnou SMS ze to za tech 5 dni bude placeny. V ty SMS je taky napsany jak to deaktivovat (popr. je to i na strankach O2). Jinak zrusit to muzes kdy chces.
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Lukáš Petr »

Asi to udělám až na prázdniny, internet mám doma, ale když přes prázdniny doma nebudu, tak se to vyplatí :) Jo a jenom tak pro informaci: Jak dlouho trva nacist uvodni stranku tohoto fora, kdyz jste pripojeni na GPRS siti?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Vacil »

No zalezi na kvalite signalu a taky jestli ti staci nactena tak, aby si s ni moch pracovat a videl sekce (u me do 5-10sekund) nebo nez se nacte uplne (to sem nezkousel :) )
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

tomas89
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 26, 2008 2:48 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od tomas89 »

prisel uz taky nekomu velkej ucet jako jednomu co tu psal svoji zkusenost???

spott

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od spott »

moc tomu nerozumím, nejsem moc typ na tyhle věci.

Stojí to tedy 150Kč, víc ne..?

Jaká je rychlost a jaká je dostupnost?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Stoji to 150 v pripade pausalu.Pokud mas predplacenou kartu jako ja,operator ti strhava na zacatku kazdeho tydne z kreditu 40kc= 160mesicne.
Rychlost 3G je v pripade pokryti vic nez dobra,bud UMTS 384kbps nebo HSDPA 1Mbit.Kdyz nemas signal/pokryti telefon se sam prepne na zrovna dostupne pripojeni v pripade O2 prakticky jen GPRS v lepsim pripade EDGE ale to nema oproti TM prilis rozsirene.

Potesujici je ze minuly tyden mi koncila ona akce 3mesice zdarma(4dny pred tim me jeste SMS upozornili) ,takze v nedeli vecer mi prisla SMSka od O2 s textem "Vazeny zakazniku,pristi den vam bude odecteno z kreditu 40kc vc. DPH za sluzbu internet v mobilu.V pondeli nekdy odpoledne zase prisla dalsi ze byl kredit odecten,pokd budo tyhle zpravy pravidelne nebude to na skodu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

spott

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od spott »

Gekko gecko píše:Stoji to 150 v pripade pausalu...........


Ok děkuji za odpověď.. Bohužel moje působiště je Písek/Milevsko, tam 3g sotva poběží...
Pak bych ještě rád věděl, zda-li mi poběží gprs/edge v jedoucím vozidle?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Gekko gecko »

Jak je to s internetem v jedoucim vozidle nevim ale snad by to jit melo.

Odkaz na O2 Internet v mobilu
http://www.cz.o2.com/osobni/cz/internet ... obilu.html

Mrkni jestli tam maji mapu pokryti jestli mas doma alespon EDGE.Po zkusenosti s puvodnim iPhone vim ze bezelo celkem slusne.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od avere »

mam tento internet, funguje i v jedoucím autě, platí pro 3G GPRS, EDGE.... proste pro všechny, maji ale limit na data, potom sníží rychost internetu, platím za to 150Kč, je to doplňková služba k tarifu.

Toto vlakno je otazka pro opetaora a ne pro nas (o2 800 123 456)

to spott: je na tobě jestli ten internet využíváš tolik abys platil 150 někde kde neni 3g
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od Semtex »

Za 2 měsíce sem stáhl skoro 1 GB dat a nikdy jsem nezaznamenal na 3G žádný spomalení.
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od avere »

ja taky ne, ale v O2 mi to tak řekli, ale je to tam plny samych dementů, takže co na to říct
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

mark314
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 10, 2008 5:33 pm

Re: internet zdarma u O2 ?

Příspěvek od mark314 »

Vím, že je to asi blbá otázka, ale já v tom mám pořád bordel. :cry:
Když mám tarif O2 kůl a k tomu mám aktivovaný balíček Internet v Mobilu. Je jim opravdu okradené, která aplikace, pres který port běží? tzn. Facebook, BeeJive, MxTube, Shazam, Wikiamo, atd...
Nějak se mi pořád nechce věřit, že za to nic nechtějí (krom těch 150kč/měsíc.
Už jsem sice 2 vyúčtování dostal, ve kterých byla data v rámci balíčku, ale vždycky jsem si dával pozor, abych nepouštěl nic jeného, než mail a Safari.
iPhone 3G 16GB black @ 3.1 | MacBook Pro
Čeština pro MySMS
Čeština pro iLog

Odpovědět