Padání wifi připojení

Odpovědět
zaplata

Padání wifi připojení

Příspěvek od zaplata »

Ahoj pokaždé se připojim přes wifi ,bez problému ale jakmile spustim safari nebo appstore automatisky mi spadne a připojue se přes 3G kde se stala chyba prosíím :?: věřim že je to jen v mé neschopnosti nastavení :oops: :mrgreen:

marek125

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od marek125 »

Ja mam tiez taky problem s iphone 3g ved poradte hosi co stym ja uz som zufaly:-(

davfal

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od davfal »

A jak jste poznali, že jste se připojili do wifi bez problémů?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Beavers »

Kamkoliv přijdu, kde je volná Wifi síť, (supermarkety, hotely, lepší restaurace), automaticky se připojím a nemusím nic vybírat. Mohu okamžitě používat internet a služby s ním spojené.

parky125

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od parky125 »

No proste pripojim sa na svoje wifi doma surfujem v safari a zachvilu bac wifi sa odpoji a uz to nejde:-(nechapem preco skusal som to aj u kamaratoch a to iste na ich wifi to iste aj v ziline na frezone:-(pisem za nick Marek125 lebo mi nejde prihlasit please poradte:-(urcite je to len v mojej neschopnosti a nastaveniach

farao

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od farao »

Mám úplně stejný problém a jsem z toho zoufalý, protože po odpojení od wifi to jede přes EDGE a úplně zbytečně mi to žere z povolených 100MB u mého tarifu.

Někde jsem našel tip, že se má v settings / reset / reset network settings ... po restartu jsem se připojil znovu k wifi, objevila se ikonka že jsem připojen ... no a za chvilku jsem byl zase na EDGE.

Upozorňuji že doma mám wifi úplně v pohodě, z notebooku se na ní připojuji již dva roky každý den a naprosto bez sebemenšího problému.

parky125

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od parky125 »

No vydite poradte preco ten zit pripaja cez edge?._ˇ(ja tomu uz nechapem skusal som vsetko

farao

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od farao »

No já to dlouhém bádání na mém iPhonu asi našel, kde se děje chybka. Nejspíše si iPhone nerozumí s mým wifi routerem, ačkoliv s tím jakékoliv jiné zařízení problémy nemá. Takže co jsem udělal pro zprovoznění:

1/ vypnul jsem na routeru filtr MAC adres (omezoval přístup na wifi jen z vybraných zařízení, MAC adresu iPhonu jsem tam uvedenou měl, ale mohl to být jeden ze zdrojů problémů)

2/ nastavil jsem na iPhone IP adresu natvrdo, tj. vypnuto DHCP. Je pak nutno uvést ručně i bránu a dns.

od té doby to funguje naprosto bez problémů. Bod 1/ se dá možná zrušit, to jsem zatím nezkoušel. Vypadá to, že buď můj router a nebo iPhone nedodržují normy, takže si zařízení moc navzájem nerozumí.

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Jamall »

Čaute, mám iP4 a pořídil jsem si domu internet od T-Mobile, dorazil i nový router ZyXel. Ovšem vždy když se připojím s iPhonem na wifi, tak cca po 5 minutách nejde internet v iPhonu, načítá to, iPhone ukazuje že jsem připojen, ale nic se nenačte, musím tedy vypnout a znovu zapnout wifi v iPhonu a poté zas internet na 5 minut jde. Už mě to nebaví každých 5 min vypínat a zapínat, máte někdo radu čím by to mohlo být? Notebooky se v pohodě připojí a nepadá to, takže chyba je buď pouze v iPhone a nebo si router nerozumí s iPhonem, ale nevím jak to vyřešit. Díky za rady.

Jamall
Host
Host
Příspěvky: 136
Registrován: čtv srp 06, 2009 11:13 am

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Jamall »

Tak můj problém snad vyřešen. Musel jsem změit nastavení routeru, ochranu z WPA na WPA2-PSK, nyní už to šlape se všemi Macy :-)

Harny

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Harny »

Jamall píše:vždy když se připojím s iPhonem na wifi, tak cca po 5 minutách nejde internet v iPhonu, načítá to, iPhone ukazuje že jsem připojen, ale nic se nenačte, musím tedy vypnout a znovu zapnout wifi v iPhonu a poté zas internet na 5 minut jde.


No tak ja mam ten samy problem, vcetne nekolika macbooku (navstevy). U windows notebooku problemy nejsou. Jediny rozdil je, ze vypadky jsou random.
Meli jsme podezreni na silu signalu u routru, jenze dane zarizeni vzdy ukazuje 50-80% signal, a net nenaskoci az do vypnuti a zapnuti wifi - jak u macbooku tak u iPhonu.
Sifrovani wifi nastavene na WPA2-PSK, router docela drahy Lynksys.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Padání wifi připojení

Příspěvek od Barberry.pha »

Jj stejny problem :( router d-link, taky ne nejelevnejsi, tedka mam na zapujceni time capsule od apple a nestalo se mi to ani jednou, na ip mam wifi zapnutou porad a pripoji se mi vzdycky :( jinak stejne jako time capsule akorat bez pameti je router airport extreme od applu ... Akorat ta cena ... ten time capsule budu muset vracet a mam v planu koupit tp-link, uvidim jak si poradi ten a pripadne nasetrim penizky a pujdu do toho airportu , bud express nebo extreme ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

niky79

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od niky79 »

Ja mel stejny problem u 3GS - net pres WIFI po nejake dobe vypadl, vzdyt se muselo zapnout/vypnout wifi v iPhone. Zmenil jsem sifrovani z WPA2-PSK na obycejne WEP (zabezpeceni me netrapi, stejne je to jen v ramci bytu) a od te doby bezproblemu. Je to router TPLINK za 500 Kc.

Je zajimave, ze iPAD nemel s nicim problem.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Barberry.pha »

diky, pripadne u toho d-linku vyzkousim tady toto

edit: tak zmeneno na WEP a zatim ani jednou odpojeni na zadnem zarizeni coz povazuji za uspech s ohledem nato jak se to predtim odpojovalo.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Padání wifi připojení

Příspěvek od Anndy »

Podobne to mam tiez na MSI notebooku. Je zaujimave, ze ked je notebook zapnuty a pripojeny k wifi, tak to fici v pohode. Ak je notas vypnuty, ani pripojit z iphone-ov (mam doma 2ks ip4) mi nejde. A je jedno, ci mam wpa alebo wpa2. Ked mam wep no problemo.
Difne. Aj v praci mame wpa a obcas sa odpoji.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

niky79

Padání wifi připojení

Příspěvek od niky79 »

Amndy, to bude určitě tím tvým mega-ūber heslem o 75 znacich :-))

groupgraphics

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od groupgraphics »

Nazdar lidi mnel jsem ten isty problem pripojil jsem se s iphone 3g na siet u mna doma a furt padala...vyresil jsem to hooodne jednoducho ....poradil mi to kamos...dal jsem wi-fi /zapnout/ pak tu sipecku u wi-fi site a tam ji odstranil zo zoznamu automatickeho pripojovani..a vse uz slape.. doufam ze jsem aspon nekomu z vas pomohl

Iverson
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: ned čer 08, 2008 5:44 pm

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Iverson »

Hojte, mel jsem stejny problem :) a netu jsem vycetl, ze vse zarizenim od Applu nevyhovuje Kanál 11,12,13.. Dal jsem tam například kanál 5 a uz mi vsechno jede jak ma :) Kanál najdete v nastaveni routeru, napisete do vyhledavace napr. 192.168.1.1 pak zadate prihlasovaci udaje tam najdete 2.4 Ghz sit a tam budete mit Automaticke prirazovani kanalu, odskrknete to a dejte si tam jakykoliv kanal krome 11-13 :)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Smrdaky »

Akďesto vyčetl?! Je sice akt, ze nejlepsi SWR neboli PSV je ve stredu pasma, tedy na kanalu 6, avsak daleko spise bych to videl na ruseni s jinym zarizenim ysilajicim na 2,4

Majja
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 27, 2015 8:44 am

Re: Padání wifi připojení

Příspěvek od Majja »

Zdravim, mam podobny problem. Mam iphone 5c a posledni tyden mam problem s pripojenim wifi, pripojim se automaticky a po nejakem case kdyz s mobilem nic nedelam, net prestane na mobilu jet, aniz by se objevila chybova hlaska.. musim napr. kazde pul hodiny v nastaveni wifi vypnout-zapnout, opravdu me to rozciluje.. Prosim o radu, co s rim delat? Wifi mam pres O2 router. Diky

Odpovědět