Registrace iPhone

Odpovědět
clifhart

Registrace iPhone

Příspěvek od clifhart »

Dobrý den mám nový iPhone 3G. Něco jsem asi zvoral při egistraci mého telefonu. Při stahování aplikací itunes po mě chce appleID a heslo, ale nějak jsem tyto věci nezadaval. Asi jsem to nějak uspěchal....
Děkuji za pomoc.

pacholek

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od pacholek »

do appstore musis byt zaregistrovany abys mohl stahovat aplikace... takze proved registraci (navody na to JAK registrovat tu najdes na foru)
apple ID pak bude tvuj registracni mail a heslo tvoje heslo :)

clifhart

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od clifhart »

Moc díky za radu, ale já si nepamatuji že bych nějaký registrační email s heslem zadával....
Asi jsem něco po...l !

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od Gekko gecko »

Jaké výhody pro nás v evropě plynou,když svůj přístroj u Apple registruji teď nemyslím appstore (mimo to že mi od nich budou do schránky chodit různé maily)a zadám mu své osobní údaje?
není něco podobného možné přímo u operátora v mém případě O2-Telefonica?
Účet na AppStore samozřejmě mám,jedná se mi o registraci HW přístroje jako takového (SN IMEI atd.)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

clifhart

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od clifhart »

Mě ale bez registrace nejde nic stáhnout, chce to po mě stále apple ID a heslo....

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od Gekko gecko »

K přihlášení použij ID což je tvůj email (taky mi to nejdřív nebylo jasné...) a heslo které si jsi nastavil :wink: .

Když bude problém,vytvoř si novou registraci podle tohoto návodu: http://mobil.idnes.cz/zaciname-s-iphone ... ez%20karty
Já podle něj postupoval také a bez problémů.

V tomhle případě použij jinou mailovou adresu.....na tu samou už to nepůjde.
Vřele doporučuji šikovnou: http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

clifhart

Re: Registrace iPhone

Příspěvek od clifhart »

Já jsem si ale žádné heslo nikam nezadával. Asi jsem tu registrci iPhone nějak přeskočil nebo nebo co. Nejde se k tomu nějak vrátit? Vždy když jsem připojil iPhone k PC tak mi to tu registraci nabízelo a ted když bych jí chtěl udělat tak mi to už nenabízí ......
Asi už to nedoženu ...........
Jnak díky za rdadu, jak se přihlásit bez platební karty je taky dobrý tip!!

Odpovědět