Videa z YouTube

Odpovědět
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Videa z YouTube

Příspěvek od Gekko gecko »

Prosím existuje aplikace na app store která by dokázala videa uložit nebo alespoň výběr kvality klipu?
S vestavěným přehrávačem jsou videa celkem dobré ale kvalita by chtěla zlepšit....záleží na tom jaké je použito připojení,když GPRS/EDGE/3G je to celkem "pixelovatý" naopak použije i se Wi-Fi je kvalita skvělá.
Někde jsem se dočetl o existenci free aplikace na cydii,která dokáže videa uložit přímo do iPhone v nativním FLV formátu nebo je zkonvertovat a samozřejmě má možnost výběru kvality stahování....bohužel je to pouze s JB a ten zatím nemám.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Videa z YouTube

Příspěvek od Apache23 »

Ano,počul si správne. Jedná sa o aplikáciu MxTube ktorá je ako spomínaš v Cydii! Na apple store nič podobného nieje! :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Videa z YouTube

Příspěvek od Gekko gecko »

Já to viděl u známýho který si s nějakým JB hlavu neláma a šel do něj hned druhý den po koupi iPhone.
Při stahování šla nastavit kvalita videa LOW/MID/HIGH potom měl klip mezi 15-20MB ale byl to dokonalej obraz a ještě čistší než v případě YouTube na PC kde se dá u některých videí (pokud jsou) zobrazit HIGH ale moc to nepomůže.
Když mám náhodu signál Wi-Fi také to stáhne podle rychlosti automaticky v té vysoké ale proč to apple v základu nedovolí ukládat do galerie fakt nevím......videa z YouTube jsou snad free a dá se tam najít prakticky všechno.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

johny03

Re: Videa z YouTube

Příspěvek od johny03 »

kamarád má jailbreak nebo ne ?..videa z youtube nejsou free, videl si snad nekdy na youtube.com odkaz na stazeni videa..jinak doporucuju program "Mx Tube" který je jak v cydii tak ve starém installeru a mužes si vybrat jestli chces stream nebo download a kvalitu lepsi(wifi) a horsi (edge) :twisted:

Odpovědět