Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Odpovědět
Caanigia

Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od Caanigia »

Zdravím,
mám uplne triviální problém se kterým si ale ovšem nevím rady.
Jedná se o to že jsem se včera rozhodl pro Jailbreak podle navodu od "marthynovak" a dostal jsem se až ke kroku 10 kde jsem čekal nez se iPhone spusti v obnovovacím modu, a pak ze mam podrzet home button atd atd. Ale čekal jsem asi 20-30 min. a furt jsem byl na stejném místě. Tak jsem to vzdal a odpojil a udělal restore. Nyní mám iPhone ve výrobním stavu, tudíž nic v něm nemám.

Ale můj hlavní problém nyní je ten že když ted připojím iPhone k PC tak se mi spustí iTunes kde bych si měl zadat pod Devices přece název svého iP, ale to se právě nestane a načte se mi pod Devices pouze jako "iPhone" a nemůžu nic dělat, když na to kliknu, stále nic, proto se nedostanu do oken kde bych mohl něco sychronizovat. iP se jakoby nepřipojí ale pouze nabíji a v itunes mám pouze napsáno to iPhone, a dál se nedostanu takže nespustím žádnou sychronizaci, v podstatě nemůzu dělat s iP nic :( Tak žádám o radu co mám udělat nebo jak aby mi to normálně zase šlapalo :?: :oops: Děkuji všem za případné rady :roll: :roll:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od rony »

typ telefonu? bol unlockovany? cim? povodna verzia fw? na aku verziu fw si sa pokusal? atd. atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od Paly »

Presunute do iTunes :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Caanigia

Re: Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od Caanigia »

iPhone 3G , originál až včera jsem chtěl provést JB podle návodu http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=8963 kde jsem jak pišu výše skočil u bodu 10 a pak jsem to vzdal. FW jsem měl a mám 2.1 .
Zkrátka se mi nezdařil JB, o by ani nešlo, ale o to že mi iPhone iTunes nedetekuje jako zařízení k synchronizaci nebo práci s ním ale ukáže se jen jako iPhone a víc nic :(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od rony »

Viem, ze je uz neskoro: neslo proste zobrat uz upraveny fw, ktory obsahuje vsetko potrebne a iba to preplacnut do iphone?

To je otazka pre vsetkych - nemam 3G, takze neviem, ci nie su nejake kulehy pri Shift+Restore napr. s whiskyho upravenym fw.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Caanigia

Re: Problem s pripojením iPhonu k iTunes po Jailbreaku

Příspěvek od Caanigia »

Nejspíš ano, šlo mi opravdu jen udělat JB abych si mohl stáhnout nějaké hry, aplikace a tak. Ted je to tak nejak jedno, priste se poucim a udelam lepe.
Hlavní je dostat se do iphonu pres itunes ted :D

Odpovědět