app store nejde...

Odpovědět
Snowkill

app store nejde...

Příspěvek od Snowkill »

Cau tak mam ted nově 2.1 ale to je ejdno už delši dobu si nemužu stahnout placenou alikaci na app store. vždycky když to zkosuim v telefonu odkaže mě to na itunes a na historii . a píše mi to tohle

Your credit card was declined. Go to the Itunes Store on your computer and update your billing info. Nechapu to někdo ma stimhle zkušenosti?? co mam dělat??

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: app store nejde...

Příspěvek od scorpi »

Píše ti to, že tvoje karta byla odmítnuta . Zkontroluj si registrační údaje do App Storu a při pokusu o stažení aplikace by se tě to mělo dotázat na heslo, které musíš doplnit.

Snowkill

Re: app store nejde...

Příspěvek od Snowkill »

hmm to vím jen nevim proc to nejde vše je v pořadku.

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: app store nejde...

Příspěvek od lukas26 »

asi nejspíš proto, že s tou kartou co máš nejde prostě na AppStore platit...takových případů je to celkem dost...

Snowkill

Re: app store nejde...

Příspěvek od Snowkill »

no zajimave ze jsem si uz pár app koupil :) asphalt atd atd. Ale proste ted to nejde nechapu proc :(.

SobulCham

Re: app store nejde...

Příspěvek od SobulCham »

Ahoj potřebuju poradit jak mohu stahovat z app store když mi to napíše zadejte accounta a heslo nevím jaký mám zadat, itunes mám stejný problém ješlo mi to aktivovat někdo mi říkal že to ještě v čr nejde tak nevím co s tím mám dělat, poraďte mi jak to mám všechno nainstalovat. kde najdu ID číslo telefonu a heslo atd co se musí udělat pro to aby to všechno fungovalo jak má, díky moc za radu jak na to. :wink:

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: app store nejde...

Příspěvek od ls8 »

Uz jsem ti zamknul dve vlakna se stejnym dotazem a pridal jsem ti tam take navod na registraci do iTunes Store. Prestat opakovat totez dokola a postupuj podle toho navodu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět