Itunes - vytvorenie konta

Odpovědět
pidiman

Itunes - vytvorenie konta

Příspěvek od pidiman »

Ahojte

Predtym ako som sa rozhodol sem napisat som to tu krizom krazom prezrel a aj som nasiel co som cel ale uz to zial bolo mimo provoz.

Neviem ci som hlupy ja alebo moj win alebo co .. alebo robim nieco zle ?
Dal som si spravit nove konto na itunes, viem ze ked nemam embassovanu kartu tak si nekupim nic ... je tu taka moznost aby som mohol si stahovat len bezplatne apps ?
Preto ze som dal vo vybere plat. kariet kolonku NONE a dosiel mi potvrdzovaci mail a vyzeralo to vsetko OK...
Ako nahle som kliikol na ten potvrdzujuci link tak sa mi zobrazila tabulka kde bolo ze mam vyhladat itunes.exe na svojom pocitaci. Tak som tak aj spravil. Otvoril sa itunes. dal som SIGN IN a tam vlozil moje konto a vypisalo mi to ze moje konto nebolo aktivovane .. tak som si poslal tri krat ten potvrdzujuci link a vzdy sa robi to iste a vzdy mi vypise to iste a vysledok je taky ze si nemozem stiahnut ani free apps do iphone... vie mi niekdo poradit ? dakujem

pacholek

Re: Itunes - vytvorenie konta

Příspěvek od pacholek »

ten odkaz z emailu ma automaticky otevrit iTunes...muj firefox to zvladl perfektne takze bych doporucoval na ten odkaz kliknout v ruznych prohlizecich, nebo nainstalovat itunes na jiny PC a tam opet kliknout na odkaz (zda-li se uz aktivace prvede v poradku)

pidiman

Re: Itunes - vytvorenie konta

Příspěvek od pidiman »

mna porazi .. chyba bola prave vo Fire foxe
skusil som to cez IE a hned mi to nabehlo :)

pacholek

Re: Itunes - vytvorenie konta

Příspěvek od pacholek »

tak hlavne ze se povedlo... u me FFv3 bez problemu.. ;)

Odpovědět