Appstore učet

Odpovědět
emanuel

Appstore učet

Příspěvek od emanuel »

Mozna je to blba otazka ,ale chtel bych si kupovat placene aplikace z appstore jenomze na kredytni karte mam hodne penez a nelibi se mi davat applu heslo moji kreditky nemam s applem zkusenosti tak nevim co si o tom mam myslet . Jakou mam jistotu ,ze mi nevybrakujou ucet ???

Omlouvam se jestli to je napsane nekde pri registraci moje anglictina neni moc dobra :D

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: Appstore učet

Příspěvek od Domy007 »

Sorry, ale Apple by si tohle nikdy nemohl dovolit... Má velkou úroveň ochrany a tohle je prostě nemožný

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Appstore učet

Příspěvek od terry »

Tak nějak. Samozřejmě je tam tahle možnost, ale naprosto minimální. Navíc, tohle nedělají lidé manuálně, ale zajišťují to systémy, které prostě dělají podle údajů, které jim zadáte.

Navíc, tyhle systémy se používají všude na netu, myslím to, že zadáš číslo kreditky a oni si vezmou peníze. Možná ani není možné, aby si vzali víc.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Dave.6

Re: Appstore učet

Příspěvek od Dave.6 »

Presne nad tim jsem taky premyslel a hledal po netu, ale nenasel jsem jedinej pripad zneuziti kreditky u applu. Teda jeden ano to byla nejaka ta 500,- tady na foru ale nezda se me ze by za to mohl apple spis nejake blbe poplatky do zahranici nebo tak.
Apple je obrovksa firma, ktera nema duvod zneuzivat cisla kreditnich karet. Vzdyt iTunes je nejvetsi obchod s hudbou a ma tam cisla kreditnich karet miliony americanu a nerekl bych ze by se bali.
dat to cislo kreditni karty na nejake stránky Frantovi z čech tak to bych asi neudelal ale tady obavu nemam. Tot muj nazor.

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Appstore učet

Příspěvek od iphonik4 »

Je jasně že apple by podvod neudělal, s tím s domy007 a terrym souhlasím, ale co když se na tento systém napojí hackeři??!! Když se nedávno nabourali do sítě pentagonu, která je jedna z nejstřeženějších na světě, tak síť applu jim nebude dělat problém 8)
to emanuel: Já osobně používám platbu přes kreditní kartu, ale můžeš také použít itunes gift card, která funguje podobně jako třeba předplacená karta u některého z operátorů, tím že s koupíš buď 40$ nebo 100$ kredit a napíšeš ho do itunes účtu. Nyní si můžeš koupit v akci itunes gift kartu za menší cenu, než je její hodnota, tento online obchod je :arrow: zde.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Odpovědět