AppStore account na jinem pocitaci

Odpovědět
Yoshi

AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od Yoshi »

Ahoj,

tak se mi vyskytla moznost, pres kamarada si koupit nejake veci z AppStore, protoze ma kreditku s Internet Bankingem. Zajimalo by me, kdyby si stahnul iTunes a sel by tam pres muj ucet, tak jestli by to slo pretahnout na iPhone. Pokud by to neslo, tak by si udelal vlastni ucet a pravdepodobne by to slo pretahnout, ale ted nevim, jestli by se mi nesmazali pri synchronizaci veci co mam momentalne na iP. Nejake navrhy/rady?

pacholek

Re: AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od pacholek »

mit internet banking neni jeste vyhrano.. zatim zkus jeho kreditku zaregistrovat a moznost mas ansledujici... na svem itunes se prihlasit na jeho ucet s jeho kreditkou... mp3 a vubec vse ti zustane ale aplikace budes muset stahnout znovu+navic nejake i koupit
samozrejme pred tim vsim svuj PC de-authorizovat

Snowkill

Re: AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od Snowkill »

nechci zakaldat nove tema takto dam sem:). Takze mam problem a to že když připojim fon k pc a zapnu itunes dam ID a heslo nemužu se připojit.
Předtim jsem tam mel asi 14 dni porad americky ucet ted když chci slovensky nebere mi to udaje proste jako kdyb nekdo zmenil heslo bo vymazal to nechapu. Taky jsem si posilal na meil zmenu hesla, zdal jsem nove a ze se prihlasim a zase nic nechapu to :( ma nekdo s tim zkušenosti?

pacholek

Re: AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od pacholek »

ten PC(itunes) musis nejspis nejdriv de-autorizovat... ;)
to se dela itunes>advanced> deauthorize audible account ;) pak by melo jit lognout se na novy ucet

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od ls8 »

Neni nutne deutorizovat. Muzes se na jednom pocitaci prepinat mezi vice ucty.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Yoshi

Re: AppStore account na jinem pocitaci

Příspěvek od Yoshi »

pacholek píše: mp3 a vubec vse ti zustane ale aplikace budes muset stahnout znovu+navic nejake i koupit

da se toto nejak obejit?

pokud ne, tak prekonam svou lenost xD

Odpovědět