[itunes] sync na více PC, záloha

Veloce
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 12, 2010 11:48 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Veloce »

Díky za expresní odpověď našel jsem kompu ty aplikace s koncouvkou IPA zkusím je překopčit doma do kompu, ještě jednou díky!

neogen

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od neogen »

Tomu nevěřím, ale napišm jak jsi dopadl....

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od masklin »

Čemu nevěříš?
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

neogen

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od neogen »

.... nic... to se softem půjde, ale mrzí mě, že když si přeinstaluji pc, tak musím do telefonu, znovu kopírovat 10000 fotek a stovky mp3, a videa, které jsou natočené a postříhané mnou samotným (žádné nelegální kopie filmů), protože pokud nechám synchronizovat nové pc s plným telefonem dat, tak se vše vymaže a kopíruje znovu. Je to úplný nesmysl, ale američanům to přijde logické. Pokud tedy mám v práci nakopírované soubory s koncovkou IPA stejné jako doma a dám synchro, tak se soft synchronizuje, ale přijdu o všechny mé vlastní fotky. A to je špatně.I když nezaškrtnu synchro u fotek tak se stejně smažou. O mp3 nepřijdu, protože synchronizaci písniček nepovolím, ale zároveň si nemohu v práci přidat do telefonu jedinnou skladbu, jinak bych smazal všechny ostatní v telefonu. Naplnit znovu můj 32GB telefon trvá několik hodin, tak raději nesynchronizuji protože se mi to nechce absolvovat. Navíc jsem to dělal naposledy před půl rokem a moc si to nepamatuji a bojím se, že něco špatně zatrhnu a že přijdu o kontakty a poznámky atd. které se též rády smažou. Jde mi jen o to, že jsem pouhý uživatel a pokud chci jednou za půl roku synchronizovat, musím si to vše sakra dobře připomenout a pročíst fóra abych něco nepokazil :-) Neexistuje jiný soft, kde by to šlo klasicky? Tak jako u všech ostatních telefonů na světě????


Jestli chceš vybarvovat kup si omalovánky. masklin

TriFith

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od TriFith »

Ahoj,
mám následující problém a prosím o radu.

iPhone (2G) sem měl klasicky synchronizovaný s desktopem a na notebooku jsem jen nabíjel. Bohužel jednoho krásného dne mi odešel disk v desktopu a jelikož jsem *** a nemám nic zálohované, mám teď v iPhonu mraky fotek, o které bych nechtěl přijít.
Existuje nějaký postup, jak bych ty fotky mohl dostat z iPhonu do PC?
Už jednou se mi stalo, že jsem si chtěl nahrát další věci do iPhonu a všechno jsem si smazal.
Děkuji všem za radu.

Kokabura
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: úte srp 24, 2010 10:01 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Kokabura »

čusec.. má otázka je zaměřena na"zálohu" .. problém mám následující :)
-> když vlkládám hudbu do itunu tak si můžu klasicky nastavit na jaký disk se mi bude ukládat..
-> problém ! -> aplikace a hry -> nevím proč ale iTunes si sám navolil jako cílový disk ten kde mám nainstalované winy.. ale jelikož tento disk mám pouze a jen na winy tak nyní dochází díky automatické záloze k zahlcování disku.. teďka když mi na disku už nezbylo žádné místo tak pc jaksi odmíta pracovat.. proto jsem složku iTunec nakopčil na jiný disk.. jenže nyní pokud budu chtít vložit novou app tak po sync se mi celý tel. (app a hry) smažou.. nechci po Vás ani tak vysvětlit jak to synchronizovat abych se mazání vyvaroval.. jako spíš zda nejde nastavit cesta kam se tyto informace ohledně app mají ukládat.. popřípadě kde nastavit cestu v iTunu k záloze mých app.
Děkuji Vám za váš čas při klofání odpovědí :)

automatická cesta C:/
mnou požadovaná cesta D:/

snad jsem problém popsal dostatečně :)
iphone 3g
iphone 3Gs
iphone 6 plus

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od DD_ »

iTunes - Edit - Preferences - zalozka Advanced - tam je Media folder location - to je misto kam dava aplikace. Ja tam mam D:\iTunes - tam si pak iTunes udela adresar Mobile Applications, v ktere jsou stazene soubory s jednotlivyma aplikacema a hrama.
Pokud je mas tedka na Ccku tak staci tu cestu zmenit v iTunes a slozku Mobile Applications presunout do te nove cesty.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od ls8 »

1/ Jste OT, pánové!
2/ Jsi si tím jistý, DD_? Máš to vyzkoušené? Když jsem to naposledy zkoušel u jednoho nešťastníka s Windows, tak přesměrování cesty v iTunes pouze změnilo kam se ukládají multimédia, ale aplikace to nadále ukládalo na C:\. Že by se to v posledních verzích iTunes změnilo?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Kokabura
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: úte srp 24, 2010 10:01 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Kokabura »

aha.. hudbu sem tímto způsobem nastavenou měl... díky nezbitně nutným krokům teďka přepisuju celej hudební seznam v iTunu a že toho není málo.. a stále tedy hrozí že až to pak dám synchronizovat tak se to smázne.. !? :shock:
iphone 3g
iphone 3Gs
iphone 6 plus

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od DD_ »

@ls8: Jj mam to vyzkousene. Sam jsem si s iTunes 9.2 presmerovaval tuhle slozku a veskere apps mam tedka na "d:\iTunes\Mobile Applications"
Troska jine je to uz s datama pro ty apps, ktere jsou soucasti zalohy. Zalohy mam stale na "c:\Documents and Settings\<user>\Data aplikací\Apple Computer\MobileSync\Backup". Takze kdyz napriklad do OPlayeru natahnete nejaky 600MB film, tak vam hned zaloha vaseho iPhonu naroste o 600MB :o)).

Je prava ze jsem musel manualne presunout ty IphoneApp soubory, protoze iTunes je samo neprenesly a zacalo pouzivat jak puvodni slozku, tak tu mnou pridanou.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Kokabura
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: úte srp 24, 2010 10:01 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Kokabura »

předběžně děkuji za radu ;-) nicméně mám strach o aplikace a gamesy a tak provedu synchronizaci až bude nutná.. :?

EDIT:

tak bohužel návod nefunguje.. nedával jsem sice synchronizaci ale při stažení nějakých aplikací přez iTunes se opět nahráli do původního adresáře na C:/
kde si iTunes stále tvoří složku sám...


Pokud zůstane tvůj příspěvek jako poslední, použij tlačítko upravit u příspěvku a edituj ho, jak jsem to za tebe udělala já, nedělej dva příspěvky pod sebou, double post smazán. Metalgirl
iphone 3g
iphone 3Gs
iphone 6 plus

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od DD_ »

A co mas v nastavene jako iTunes Media folder location?
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Kokabura
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: úte srp 24, 2010 10:01 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Kokabura »

v iTunu mám nastavenou cestu na G:\iTunes -> tady mám svojí zálohu s mobile apps (složka pouze přetažená z C:/) ale když sem přez iTunes store stahl další aplikace tak se opět nahráli na C:/

mám iTunes 10
iphone 3g
iphone 3Gs
iphone 6 plus

niky79

Jeden iPhone na více autorizovaných PC s iTunes

Příspěvek od niky79 »

Zdravim, mam (zrejme klasicky) problem.

Je mozne stahovat a aplikace do jednoho iphonu pres vice iTunes (autorizovany Pc)? Kdyz poprve pripojim iPhone ke druhemu iTunes, v levem sloupci kliknu pravomysi v Devices na muj iPhone a dam Transfer Purchases. Tim stahnu vsechny aplikace z iPhonu do tohoto druheho iTunes.

Kdyz nyni nahore kliknu na Apps, a zatrhnu Sync Appls, objevi se dialog, ze "vsechny existujici aplikace a jejich data v iPhone budou nahrazena aplikace a daty z teto knihovny iTunes". Kdyz to potvrdim a kliknu na Sync Apps, v nahledu toho, jak to bude po synchronizaci v telefonu vypadat, vidim, ze vsechny aplikace jsou vselijak rozhazene, napriklad uplne zmizely slozky. Nedavam tedy "Apply".

To opravdu nejde jednu vec - zde aplikace - sychronizovat pres vice iTunes? Tj. abych mohl nahrat aplikace z jednoho PC, pote nekdy pozdeji z druheho PC atd., a nebat se, ze se cokoliv ztrati, nebo se to vselijak jinak rozhodi? Moje obecna predstava o sychronizaci je proste takova, ze pripojim telefon k PC 1, ten z telefonu ziska vsechny nove/zmenene aplikace. Do telefonu nahraju dalsi nove aplikace. Pak prijdu s telefonem k PC 2, ten si zjisti zmeny (nove pridana aplikace), stahne ji do PC a umozni mi nahrat dalsi a tak porad dokola.

kukisss

Re: Jeden iPhone na více autorizovaných PC s iTunes

Příspěvek od kukisss »

Ahoj,

tak tenhle problém se taky snažím nějakým způsobem vyřešit, ale zatím bohužel marně:-( Jediné co jsem dokázal je to co ty, a to je přenést aplikace do obout iTunes. Ale udržovat zároveň sync. na obou iTunes ne :(

[edit=jackherrer]presunuto do existujiciho tematu, pokracujte zde.[/edit]

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od hachetoeur »

Zdravim, mam dotaz ohledne synchronizace 1 iPhonu na dvou pocitacich (stolní s Win7 a notebook s MAC).
Navody co tady jsou na foru se zmenou ID iTunes zkousim par hodin, ale pokazde mi to pri prepojeni a synchronizaci smaze hudbu, aplikace a hlavne data aplikaci, takze vse nastavuji porad v aplikacich dokola.
Je tenhle navod s aktualnim iTunes stale funkcni? Co pripadne delam spatne? Predem diky za kazdou radu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od rony »

Vsetko :) to riesenie, ktore si sa docital je HACK, neoficialne. Takze nikto neruci, ze to bude fungovat. PRakticky je nemozne synchronizovat iphone s viac pocitacmi naraz (a mat zapnute tie iste sekcie ku synchronizacii)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

hachetoeur
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 133
Registrován: ned zář 14, 2008 8:52 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od hachetoeur »

Tak uz jsem to rozbehl, pokud mate iTunes 10+, je treba postup trochu modifikovat... viz http://www.theiphoneguru.net/?p=9552

PanOtaznik

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od PanOtaznik »

Ahoj,

bohužel se mi stala nepříjemná záležitost a to, byl mi ukraden PC, na kterém jsem měl naistalovaný iTunes.

Chtěl bych se zeptat:

- jaké je řešení backupu iphone po nové instalaci itunes?
- zůstanou mi všechny aplikace i po novém backupu iphone v nově naistalovaných itunes nebo se ztratí, když si nešáhne na původní library?
- je nějaký sofistikovaný postup, jak zachránit všechna data z iphone?

Naitstaloval jsem si iTunes na domaci PC to a zatím good. Při prvním loginu na itunes jsem dal backup iPhone, ale nezůstaly všechny aplikace :( zejména free, ale to zkousnu
Přišel jsem ale na problém:

- z app storu jsem si stáhnul free app a chtěl sync do iphone. Itunes dává hlášku, zda jsem si jistý, že budou smazány všechny aplikace, včetně placených....Já to chápu tak, že je to přesně ten problém, kt. jsem se bál. Zmizely původní library a při sync si nemá kam šáhnout na ověření a má tendenci smazat...

Díky

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od pegancr »

hachetoeur@ zajimava finta s tim smazanim knihovny. To musim nekdy priste zkusit. Jinak funguje i ta finta instalnout verzi 9.0.1, ta sice iphone nepozna, ale knihovny si vytvori (ja je pred instalaci radsi smazal) a do nich jsem zadal to ID. Pak jsem instalnul nove itunes a slape to.

PanOtaznik@ Mne to zas nepripada jako problem, az jsem byl prekvapeny, kdyz jsem to nedavno resil.
Pripojim iphone k novym itunes a zacnu backupem. Tim zazalohuju kontakty, data z aplikaci a dokonce i nastaveni aplikaci ze cydie.
Pak dam transfer purchaches, to se mne zepta na autorizaci, tak ji zadam a uz to vsechno kopci do pc. A tak nak jako vsechno, napriklad i aplikace stazene jinym uctem. Pak to mozna melo nejkae reci o smazani aplikaci, ale tim ze uz byly transfernute je tam itunes hned zase vratil, spis ale vubec nemazal.
i bez JB se da dostat v iphone do slozky media (t-pot, diskaid adal). Tam ze slozky itunes_control vezmu celou slozku music a prekopcim nekam do pc. Pokud chci hudbu resit manualne, zasrktnu a v ipodu se mi vsechna smaze. Nasledne vezmu tu slozku music z pc a pretahnu ji do music v itunes v iphone sekci. Nebo pokud nechci resit manualni, tak tu slozku hodim do music rovnou.
fotky jak porizene, tak alba jsou v itunes backup zaloze.
Takze se vlastne o nic prijit ani neda :)

vlastamb
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: stř črc 22, 2009 8:07 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od vlastamb »

Chci se optat - jak prenest iTunes z Win7 (vim kde jsou soubory) do macu (macbook air) -nevim kam ty slozky nakopirovat.....

vlastamb
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: stř črc 22, 2009 8:07 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od vlastamb »

nikdo nevi? :(

pegancr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: pon zář 07, 2009 1:39 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od pegancr »

Musel bych se doma mrknout do osx86, ale zakladni knihovna je u obou systemu v slozce user/jmeno/music. Pak je ale jeste nekde jedna slozka s backupem, mrknu se Ti vecer, pokud mne nikdo nepredbehne. Kazdopadne by ale preneseni te slozky z music mohlo stacit.

Katroline

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Katroline »

Ahojte,

cele som si to precitala a aj tak som z niektorych veci zmatena.
Mam novy notebook (windows7) a chcela by som na nom spojazdnit iTunes,
ktore som doteraz vyuzivala na starom notebooku. Stare iTunes mi stale chodi,
ale chcela by som pouzivat novy notebook. Chcem sa teda opytat, ci je nejake riesenie,
ktore mi vsetko nevymaze a budem moct pouzivat uz len ten novy iTunes. Stale sa toho
bojim, tak uz tri mesiace nic s iTunesom radsem nerobim

Dakujem za odpoved

Hurric.D

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Hurric.D »

Ahoj :-) přípojuji se k dotazu viz výše a mám na vás jako totální nováček, lam a největší, obrovskou prosbu :-)

Mám iPhone 4 bez Jilbreaku v něm nahráno mnoho vlastních fotek pro prezentaci, pak nějaké MP3 a videa, které si kdyžtak dokážu stáhnout znova a halvně pak o co bych nerad přišel - officiální zakoupené aplikace a vlastní vyzvánění přiřazená k cca polovičce tel. seznamu :-(

Nyní budu muset udělat z důvdou změny OS format, přeinstalaci,...NTB a tak se prosím ptám - co mám před přeinstalací udělat, abych o výše uvedené nepřišel, případně co udělat při prvním připojení na iPhonu na nově instalovaný NTB, abych vše v iPhonu natáhl do Itunes a iPhon zůstal netknutý :-(

Děkuji Vám moc, mějte se pěkně, ahoj David.

neogen

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od neogen »

Pokusím se Ti pomoci. Před smazáním dat si ze stavajiciho pocitace nahrej všechny MP3 a fotky importovnané do iphone, někam bokem teba na externí HD. Fotky z fotoaparátu v telefonu normálně pomocí průzkumníka překopíruješ též někam do bezpečna. O nakoupené nebo free programy nepřijdeš nikdy, ty si můžeš vždy stáhnout zdarma na appstore, ale jinak se nacházejí fyzicky v dokumentech/music/itunes ...... nemám u sebe pc, v některé ze složek tady fyzicky jsou, tak si je normálně překopíruj taky bokem a pak je přetáhneš do nových Itunes do sekce "aplikace" a oni se pěkně naimportují v novem pocitaci tam kam maji. No a už Ti zbývají jen kontakty kalendář a poznámky. Buď je máš uložené v outlooku v msoffice od microsoftu a ty je dobré si z outlooku exportovat též na nové místo, a pak do novém outlooku zase importovat. Nebo jsou (po provedení Backup v Itunes) tyto položky tvého telefonu (kontakty, poznámky, kalendář, voicememory, smsky spolu s kompletním nastavením telefonu schované v záloze (backup), ta je ve windowsXP tady C:\Documents and Settings\Petr\Data aplikací\Apple Computer\MobileSync\Backup\ . Tady jsou jsou schované fotky z fotáku, kompletní nastavení mobilu, smsky, atd. Možná i aplikace, ale čert aby se v tom vyznal. Tak pomocí této zálohy dotaneš vždy telefon do stavu, jako byl před zhotovením (píše to v Itunes-"backing") zálohy. Proto bych si poslední zálohu taky schoval. Složka má vždy dlouhé číslo a na konci datum zálohy. Soubory ve složce jsou nazvány různými číslicemi.
Před měsícem se mi stalo, že jsem donesl telefon z reklamace, byl úplně vymazaný a po připojení k mému PC mi Itunes nenašly poslední zálohu. Byla před reklamací provedena a byla na místě ve C:\Documents and Settings\Petr\Data aplikací\Apple Computer\MobileSync\Backup\ ale při kliknutí pravým tlačítkem na ikonku telefonu v Itunes mi nebylo nabídnuto "obnovit ze zálohy" ale pořád pouze provést zálohu (backup). Mám nejnovější Itunes a winXP a pravděpodobně udělali inženýři v Apple zase chybu. Metalgirl psala, že nejsem sám. Chtěl jsem zachránit smsky a nastavení celého telefonu a tak jsem to udělal tak, že jsem celou zálohu o velikosti 7GB překopíroval z winXP dowin7 v notebooku, (teď netuším kde to je, mám dojem že trošku jinde než v XP, ale když dáš zobrazit skryté soubory a vyhledat MobileSync nebo Backup, tak to najdeš), naistaloval jsem Itunes a provedl obnovu ze zálohy. Jupíííí a telefon mám jako před tím. Teda kromě 12000 kusů fotek v albu a 40 alb mp3, ale to už není problém znovu do telefonu importovat. Teď mě napadlo, že jsem měl po této obnově v telefonu i aplikace, takže jsou tam schované taky. Takže Backup ve winXP ano, ale restore pouze ve win7, v notebooku. Je to všechno moc složité a pokud to člověk rok nedělá, zase všechno zapomene. To je nevýhoda tohoto systému. Každý druh dat, se kopíruje do telefonu a z telefonu jinak a kdo si to má pamatovat :-) Doufám, že jsem pomohl. Chce to přečíst dvakrát, ale myslím, že se to dá pochopit.

Hurric.D

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Hurric.D »

Ahoj :) děkuji moc za opravdu hodně dlouhý popis,
co jsem se díval do složek, tak by to tak opravdu mohlo klapnout. Určitě to budu muset udělat, takže pak dám info i v případě zadaření přesný postup pro ostatní :-)

jinak právě dělám přechod z XP na 7, takže se to docela hodí :-))))

Ještě jednou moc děkuji, ahoj David. :good:

dejvas12

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od dejvas12 »

Zdravím,
potřebuju poradit jen ohledně aplikací.
CHvilku jsem neměl svůj NB doma tak jsem si pujčoval od sestry a dával si vše do svého Iphone 4 z jejího NB. No jo, ale jí se rozbil a teď si nemůžu nové aplikace ze svého NB tahat do Iphonu, protože bych si smazal asi 15 GB aplikací + několik eur co jsem za to dal, jak to mam udělat, abych to přetáh z iphone do NB a aby to bylo synchronizovaný s tím mým NB? Prosím poraďte a děkuji za odpověď :))

neogen

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od neogen »

Licence na jednotlivé aplikace máš po zakoupení napořád. To znamená, že si je můžeš po autorizaci pc znovu stáhnout už zdarma. V AppStore v mobilu, máš též v sekci updates nahoře záložku purchased. Vše co máš zakoupené, nebo co jsi si kdy stahoval se Ti tady ukáže. Jsou tam dvě volby zobrazení, buď vše, nebo se zobrazí jen co nemáš v mobilu právě naisntalováno. "not on this the iphone"

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

[itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od jerrry »

chci se optat, kdyz mam v itunes vytvorenou zalohu sveho soucasneho iphone 4 (s iOS 5 GM), a ten behem par dnu prodam - budu pak moci tuhle zalohu obnovit na iPhone 4S, ktery se chystam koupit? U Mac OS X jde zaloha systemu prenaset mezi zarizenimi, tak by me zajimalo, jak je to v pripade iOS? Docela nerad bych prisel o savy dat v jednotlivych app, ktere pouzivam. diky za info.
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od rony »

ANO BUDES. V pripade, ze to nebol jailbreaknuty telefon
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od jerrry »

Diky, jb jsem tam nemel... Takze parada, tesim se na novy iPhone ;)
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

Gint

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Gint »

Ahoj zajímna mě zaloha. Nechal jsem si v iTunes vyexportovat Library.xml file. Ted preinstaluju iTunes. a kam ho pak mam vlozit ten file? Btw. udelal jsem to pres File-Library-Export library. Zalohuje to cely obsah iTunes nebo jen hudbu. Díky za odpoved, Gint.

People
Host
Host
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 24, 2008 7:06 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od People »

potrebujem preniest cely itunes z win 7 32bit na iny pc s win 7 64bit. Myslite ze to pojde, alebo ocakavat problemy?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [itunes] sync na více PC, záloha

Příspěvek od Metalgirl »

Přenes všechny soubory (hudbu, appky, videa, atd.), a taky tyhle dva soubory:

Kód: Vybrat vše

iTunes Library.itl
iTunes Music Library.xml


Jo soubory musí být v novém PC umístěny stejně, jako ve starém, jinak to bude dělat problémy, takže kde ve složce jsi měl hudbu, tak tam stejně musí být i v novém PC, to samé aplikace, videa, atd. Potom by to mělo proběhnout bez problémů. Otázkou ještě je, jestli nebude dělat problém z 32 na 64 bit iTunes.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět