iTunes synchronizace obrázků - 2 iPhony

Odpovědět
jnw
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon zář 30, 2013 7:23 am

iTunes synchronizace obrázků - 2 iPhony

Příspěvek od jnw »

Dobrý den,
potřebuji poradit s problémem.
Mám jeden notebook, v něm dva disky C: a D:, na něm iTunes. Na disku D: mám různě setříděny fotky např. D:\Foto
D:\Stavba
D:\Akce
aj.
a v každé složce další podsložky.

Vzhledem k tomu, že se mi vše nevejde na iCloud, ručně si tahám do iTunes fotky sám a synchronizuji kabelem.

Jenže: tím, že mám vše různě na PC různé složky viz výše a musel bych to hledat a třídit v iTunes (výběr cesty), vytvořil jsem si další složku D:\iPhone, do které si dávám kopie fotek co chci synchronizovat - uznávám, dost piplačka. Takže tato složka je vlastně to co se synchronizuje, nic víc.

Jenže teď máme druhý iPhone a žena tam chce mít zase svoje věci. A už je šílenost vše duplikovat např. do D:\iPhone 2 a v iTunes si vždy načítat cestu odkud se mají Obrázky synchronizovat. A to se nebavím o dalším zabírání místa na disku kopiemi.

Nešlo by prosím toto celé nějak zjednodušit a hlavně, aby po pádech aplikace nebo omylu mazání v iPhonu se v PC nic nesmazalo?

Moc Děkuji

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iTunes synchronizace obrázků - 2 iPhony

Příspěvek od Clon »

Zkus popremyslet nad pouzitim aplikace PhotoSync (ma tu i sve vlakno).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iTunes synchronizace obrázků - 2 iPhony

Příspěvek od bedo. »

Google Photos

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iTunes synchronizace obrázků - 2 iPhony

Příspěvek od rony »

Shared Folders v iOS?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět