2 Apple Id na jednom Iphone

Odpovědět
Mirek123
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 13, 2018 1:19 am

2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od Mirek123 »

Dobrý den
Mám takovy problem. Mám Iphone 6 je přihlašeny na moje Apple Id ale když si aktualizovat aplikace v apple store objevi se jine apple Id a požaduje heslo od toho druheho apple id a ne moje na kterem je Iphon přihlašeny .Trochu to nechapu všude jsem přihlašeny a mam všechno povoleno.Restartoval a odhlašoval jsem několikrat telefon a stale mi neobjevuje moje id Jenom ale u aktualizaci všude moje Apple id je nechapu to. S I padem takove problemy nemam.
Děkuji za radu

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od mike-biker »

V první řadě bych se odhlásil z iCloudu, pokud máš zálohu tak provedl restore bez obnovy.
Na webových stránkách si ověřil, zda APPLE ID souhlasí a máš správné heslo.
Potom se přihlásíš do iCloudu pod tímto APPLE ID a vše by mělo být OK. Pokud není, tak kontaktuj APPLE support, kde ti rádi pomohou.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

korwin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: sob dub 03, 2010 6:04 am

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od korwin »

Nebo jsi v minulosti instaloval aplikaci z jiného ID (třeba kamaráda) a teď to chce jeho ID. Zkus zjistit o jakou aplikaci jde a vymaž ji.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD

Mirek123
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 13, 2018 1:19 am

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od Mirek123 »

Ja už jsem provedl zalohu a furt se děje to stejne. Podotykam že se to děje jenom u aktualizaci když nainstaluji novou appku tak se objevi moje Id. Telefon jsem obnovil ze zalohy.. a furt stejny problem.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od rony »

tak si spomen aka aplikacia to bola

alebo ci si nenahadzoval nejaky profil (kvoli stahovaniu kradnutych app) alebo ci v telefone si mal len tento ale viacero apple id

to vies len ty a stale si nam to nepovedal ale moze to byt ono


a ako z toho von?

spomenies si aka to bola app alebo ju skusis zistit a zmazes ju a nanovo kupis na appstore.

pozries si ci nemas v telefone profily
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Mirek123
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 13, 2018 1:19 am

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od Mirek123 »

Ja jsem ten Iphon koupil od kamarada. Ten mne svoje apple Id. Dal mi telefon nepřihlašeny a čisty přihlasil jsem se na sebe vše ok všude mi to ukazuje moje id jak v apple store tak v Icloudu prostě všude když stahnu novou appku tak se mi taky objevi moje Id ale jak mile zajdu do aktualizaci a chci aktualizovat applikace tak to mne chce heslo od stareho Id ktera ja neznam. Deje se to pouze při aktualizaci

EDIT:
Přijde mi divne že appku stahnu pod svoje Apple Id ale jak mile přijde aktualizace tak se objevi to druhe Id podotykam že všechny appky jsem smazal a znovu nainstaloval a furt dokola. Nechapu to.
Naposledy upravil(a) mike-biker dne pon srp 13, 2018 9:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučen double post.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: 2 Apple Id na jednom Iphone

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem ti radil, abys provedl restore bez obnovy..
Jakmile jej obnovíš se zálohy, tak jej uvedeš do původního stavu i s těmi chybami a problémy. :D

Zkus toto:
1) samozřejmě udělej zálohu do počítače přes iTunes.
2) Udělej zálohu na iCloud - ale stačí jen to co budeš potřebovat. (Kontakty, maily, SMS atd.). Nemusíš aplikace.
3) Odhlaš se z iCloudu - napřed musíš vypnout FMP (Find My Phone).
4) Telefon přes iTunes uveď do DFU modu a poté proveď obnovu.
5 Nastav jako nový!!!. Neobnovuj ze zálohy!
6) Přihlaš se k iCloudu se svým APPLE ID a zkontroluj, zda je vše OK.
7) Podívej se do AppStore > Koupené > Ne na tomto iPhonu a stáhni znovu vše co potřebuješ.
8) Dej vědět! :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět