ztráta dat

Odpovědět
Havanka87
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 03, 2018 9:32 am

ztráta dat

Příspěvek od Havanka87 »

Zdravím všechny apple nadšence a prosím o radu. Hrála jsem jednu hru na svém iphonu a když jsem jí smazala a chtěla jí naistalovat znovu - pokračovala hra tam, kde jsem jí předtím přestala hrát... Abych jí mohla hrát úplně od začátku, kdesi jsem si našla, že pomůže hru smazat a nainstalovat ji znovu pod jiným Apple ID... Zkusila jsem to, ale bohužel se to nepovedlo a hra byla stále v tom samém levelu, kam jsem se předtím dostala... Znovu jsem se přihlásila na své ID, ale zjistila jsem, že se mi smazala skoro veškerá data z kalendáře a také polovina kontaktů... Jsem teď v pořádném průšvihu, nutně bych potřebovala hlavně ty data z kalendáře vrátit, uměl byste mi někdo prosím poradit? Nic ostatního se mi neztratilo, fotky, poznámky, tam je vše v pořádku... Existuje něco jako obnova dat k určitému datu, tak jak to je u počítačů třeba? Předem děkuji všem!!!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ztráta dat

Příspěvek od rony »

a zalohy robis?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Havanka87
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 03, 2018 9:32 am

Re: ztráta dat

Příspěvek od Havanka87 »

odpověď se ti nebude líbit... Já totiž nevím. Pokud vím, tak ne. Jen je mi divné, že se smazalo jen něco. Poznámky, fotky zůstaly všechny, jen kontakty a kalendář se smazal... Mám obrovskou paměť telefonu, ani zdaleka nevyužitou. Jak je možné, že změna ID všechno smazala?

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: ztráta dat

Příspěvek od Tony1 »

Nastavení-ťapni na tvé jméno - iCloud- zkontroluj za je zaplý posuvník pro kontakty a kalendář. Pokud ne tak ho zapni a uvidíš. Ještě klikni na ikonku Kontakty zda tam nemeáš v levo nahoře + pokud jo tak na emi ťapni a vše co ti nabídne zafajkun. Při těchto úkonech je dobré být na wifi mobilní data jsou pomalejší. Po chvíle cti překontroluj.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět