Přechod na iOS 10 z iOS 11

Odpovědět
Truger
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 25, 2017 10:37 am

Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Truger »

Zdravím,

Omlouvám se, že si nevytvořím vlastní téma, ale asi bych se nedočkal pořádně odpovědi a možná se toto bude někomu hodit.

Instaloval jsem si iOS 11 podle návodu na https://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2017/0 ... at-ios-11/ pak jsem aktualizoval na iOS 11 beta 2 běžným způsobem.

Poté jsem se rozhodl vrátit se zpět na iOS 10, vše dělám podle návodu na https://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2017/0 ... na-ios-10/ ale mobil se mi prostě nedokáže dostat z recovery, i když tam nahrávám iOS 10.3.1 nebo iOS 10.3.2, ani aktualizace, ani obnova, prostě nejde. Jde tam pouze nahrát iOS 11 beta 1 a iOS 11 beta 2.

Zkusil jsem si přidal telefon do beta programu, nahrál jsem profil, ale v aktualizaci software prostě nic není..

Jak jste tedy vrátili svůj telefon zpět? Museli jste něco ještě udělat v zařízení?

Ani iOS 10.3.3 tam prostě nenahraji.

Našel jsem, že nejdřive musím odstranit developer profile v nastavení obecné, ale já tam žádnou položky “Profily” prostě nemám, v tom je ten problém.

Nainstaloval jsem si ještě jednou pouze ten profil, nabídla se mi aktualizace na iOS 11 beta 2, tu jsem neudělal, odstranil jsem profil, vypnul funkci Find my phone, dal mobil do recovery, zapojil k iTunes a obnovil verzí iOS 10.3.2 z ipws a prostě stejně mi po dokončení mobil zůstane v recovery....

Již jsem objevil další 2 lidi se stejným problémem.

Moc děkuji za rady.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od rony »

a prečo ten návod z toho bulváru neotlčeš autorom o hlavu?

Apple poskytuje postupy ako vyskúšaˇt bety ios a ako sa vrátiť na posledný oficiálny ios.

V iOS 11 beta 2 je bug, že se vrátit nelze. (Repsketive jde to přes dfu na ios 11 beta 1 a pak ios 10.3.2.
Řeší se to na zahraničních fórech.
Jinak pro příště, přesně proto je tohle vývojářská beta, že tam jsou závažné bugy. Až veřejná beta verze bude trochu odladěnější a tyhle bugy by tam být neměly.
Neinstalujte vývojářskou betu když nejste vývojář. To je jen dobře míněná rada.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

nunasjiri
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pát črc 29, 2016 2:28 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od nunasjiri »

Ja se vracel podle navodu z Appliste.cz ( myslim) a slo to naprosto hladce.

Mazlik
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 06, 2014 7:23 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Mazlik »

Doporučujete přechod z ios10 na ios11 beta? Je to moc zabudované? Vlatním iPhone SE. Jestli vyčkat na oficiální vydání? Ale abych řekl pravdu moc se mi nelíbí využití bez 3Dtouch :D

sefko88
Host
Host
Příspěvky: 71
Registrován: ned dub 21, 2013 10:38 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od sefko88 »

@Mazlik: za mna rozhodne pockat aspon na nejaku 5-6 betu v poradi.. aktualne je to este dost zabugovane+vydrz baterie je otras..

ERIK518
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 03, 2017 11:20 am

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od ERIK518 »

Zdravím, ako sa to vyriešilo ? Lebo mám ten istý problém, že som mal iOS 11 a som chcel ísť na iOS 10 čo som stiahol z ipsw.me a od vtedy mi to nejde nahodiť na mobil. Mi vypíše, že je nejaká chyba a mám dať Aktualizovať a ak nepôjde Obnoviť, ale nejde ani jedno. Neviete čo s tým ?

Vopred ďakujem za rady.

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Manek49 »

Nestahovat ipsw od nějakejch šarlatánů. Dej mobil do DFU, připoj k iTunes, dej obnovit a počkej, než ti to stáhne aktuální iOS.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Jadro »

Downgrade z Public bety je stejny? Resp je taky takhle potreba?

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Manek49 »

Ano, jistě jsi si udělal před zkoušením bety zálohu, takže DFU - iTunes - stažení iOS 10.3.2 - obnova - obnovení zálohy.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Jadro »

Jasne, ze udelal.
Pral jsem se jen, abych to nedelal zbytecne slozite...

Koks
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: ned pro 25, 2016 12:11 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Koks »

10.3.3 by to měl řešit, vracení z 11 na 10.3.2 prý bylo problematické


Sent from my iPhone using Tap&talk

Mazlik
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 06, 2014 7:23 pm

Re: Přechod na iOS 10 z iOS 11

Příspěvek od Mazlik »

Ahoj včerejším dnem jsem provedl upgrade iPhone SE z 10.3.3 na iOS 11. Mám takový problém občas se mi bugne zamykaci obrazovka oznamování o dnešní činnosti, najednou z ničeho nic zmizmou hodiny i oznameni, zobrazí se jedine po restartu. Napadá vás něco?


Zobrazit video na http://youtu.be/zqWov2QaWM0
Kód do fóra: [youtube]zqWov2QaWM0[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Odpovědět