iOS 11 - novinky, zkušenosti

Odpovědět
sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Na iPadu mini bug. Po otočení iPadu se neotoci Dock.


Sharkee
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od siana »

Mně se otáčí…
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

tertur
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: pon bře 28, 2011 1:02 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od tertur »

iPhone 7 a iOS11.0 (15A372) cez OTA - Neviem sa dostat do 'Nastavenia / SOS' V momente ako kliknem na SOS, tak Nastavenia padnu na zakladnu obrazovku :(

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

iP6S rychlost v pohodě, snad jen 3D touch má trochu "skokovější" animaci ke konci, ale to může být i vlastnost.
iPSE rychlost v pohodě.
Velice mile jsem překvapený z iP5S. Reálně nevidím rozdíl mezi 10.3.3 a 11.0.
Na Air1 to ale nemám odvahu instalovat :-).

+ Obrazovka s widgety už konečně nezobrazuje to zbytečně velké datum nahoře.
- Nemile jsem překvapený ze zbytečně velkých nadpisů, dříve byly inteligentnější (opravdu nepotřebuji vidět ZPRÁVY, když vím, že jsem v SMSkách).
- Ovládací centrum je takové nedodělané. Ponechává nevyužité volné místo a nedokáže zobrazit všechny přepínače rovnou po vysunutí (Airdrop, hotspot). Umožňuje vybrat si mezi 4 rychlé volby budík, minutku, stopky, ale to co používám denně (Večerka) tam navolit nejde :-(.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170921/4636ad9b8528a5bf42b108cf2e68925e.png[/img]
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

A další bug. I přes toto nastavení video inverzne.

Obrázek
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

HEVC, nie HVEC - je to skratka z High Efficiency Video Codec

katkakatka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 22, 2017 7:00 am

one hand klávesnice

Příspěvek od katkakatka »

ahoj, chci se zeptat.. včera jsem si aktualizovala telefon na ios 11 a vůbec tam nemám tu onehand klávesnici. Je možné, že ji nemají všichni a Apple vydá nějaké opravy IOS kde už klávesnice bude?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Stačí pořidrzet tlačítko klávesnice vlevo dole a objeví se výběr pro leváky i praváky
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

katkakatka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 22, 2017 7:00 am

Re: one hand klávesnice

Příspěvek od katkakatka »

Já ji tam nemám ...
Obrázek

adkos
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 15, 2017 3:46 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od adkos »

Ani ja tam nič také nemám...

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sk8er_b0y »

tak po par dnoch pouzivania na mojom 6S niesom moc nadseny.
Sem tam nejake zaseky, padajuce appky to je este v pohode, ale ze telefon na par sekund niekedy aj minutu zamrzne nefunguje dotyk nic zacne sa prehrievat (pod fotakom vzadu) je horuci a baterka ide dole po 10 % tak to je uz moc a stava sa mi to dost casto(kazdy den 2x urcite)
- a este o tom nevypinajucom sa wifi...to fakt nedomysleli, v noci idem spat vypnem si v ovladacom centre wifi ..rano vstanem a je zapnute a pripojene na wifi...
- uz nech pride dalsi update

griger
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: stř zář 14, 2016 10:36 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od griger »

Tiež máte vpravo u hodín neustále šípku GPS? Ak sa GPS nepoužíva tak je prázdna, ak používa tak sa vyplní. Na iOS10 sa objavila len keď sa GPS používala. Je to feature alebo bug?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Hmm. Mne sa nepaci ako prerobili spotlight samotny (v ios11 "Siri a vyhladavanie") ale aj spotlight obrazovku (t.j. ked sa potiahne homescreen dolu, nie potiahnutie zpoza display-a).
Konkretne toto.
1. dam nieco hladat - meno apky, kontakt. Po starom som zacal pisat a veci mi rovno vyskakovali kontakty, ci apky. Po novom sa mi len "autofill-om" doplni do vyhladavania pozadovany nazov, to musim odklepnut a az nasledne sa objavi kontakt, ci aplikacia. Zbytocne jeden klik navyse

2. hore sa ukazovali apky - tiez navrhy siri - ale boli to zvacsa najcastejsie pouzivane apky, alebo, co si telefon myslel ze chcem spustit. Teraz su tam konstatne len tie, ktorym povolim prehladavat aj ich obsah. Co je uplne zbytocne a je to kravina (vzdy som mal povoelen len kontakty, aplikacie /taka volba uz nie je/ a telefon) - teraz tam mam stale iba 2 apky telefon a kontaky a nic z toho - ziaden uzitok.

Proste niekedy nechapem veciam, preco sa tak deju. Nevidim v tom ziadny vyznam. Na ipade pochopim - tam v docku sa objavuju posledne spustene apky. Ale na iPhone - nerozumiem. Ani nezmenili filozofiu nic - proste nieco dobre bolo a uz nie je. Bez nahrady. Hlavne, ze pribudli chujoviny v spravach a pdobne...

Ale ak mam hodnotit ios11 - tak asi najuzitocnejsia vec je moznost si posunut klavesnicu k okraju, ak clovek pise 1 rukou.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

sk8er_b0y píše:...to fakt nedomysleli, v noci idem spat vypnem si v ovladacom centre wifi ..rano vstanem a je zapnute a pripojene na wifi...
- uz nech pride dalsi update

Ono je to tak urobené vraj schválne. V ovládacom centre sa od wifi len odpojíš, ale nevypneš ho a každé ráno o piatej ťa to pripojí samo automaticky. Vraj to tak jabko chcelo, aby sa vedel užívateľ hneď spájať so svojími zariadeniami, alebo také niečo. Snáď to čím skôr vrátia tak, ako to bolo.

Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Qwizz »

Za mě na iPhone SE přechod v pohodě, líbí se mi nové ikony i animace a celkově prostředí (třeba i větší místo, kam se zadává adresa v safari) ale co nemůžu překousnout, tak jsou obrovské nadpisy a nesmyslné plýtvání místem + zajímavá věc, že nad každým velkým nadpisem je ještě jeden řádek mezera, PROČ????

https://ctrlv.cz/mQeF
https://ctrlv.cz/3o4N

Mě se zdá, že tohle prostě nestihli dodělat, protože nevěřím, že by toto dokázal Apple vydat. Hodně doufám, že se to v některé z dalších aktualizací dá nějak dohromady, protože takhle blbý UI prvky jsem ještě neviděl.
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Arrow79 »

mirmo80 píše:Dnes mal kolega ten problem. Ale nie tak, ze sluzba bola zapnnuta, ale nevedela ostat zapnuta. Prepol to, odisiel z menu, vratil sa a zase to mal vypnute. Neviem ci pri aktivovani netreba chvilku pockat a az potom z toho menu odist.


Ako som pisal, ja som si kvoli tomu deaktivoval CLIRko. Ludom v okoli to robi asi nasledovne.. maju zapnute zobrazovat cislo, urobia hovor a je to ok, urobia dalsi a je s CLIRom.. po restarte telefonu prvy hovor OK, dalsie hovory s CLIRom..
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od siana »

sharkee píše:Stačí pořidrzet tlačítko klávesnice vlevo dole a objeví se výběr pro leváky i praváky


Ani já tam nic nemám. Mohl bys sem dát printscreen, prosím?
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

1312
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 22, 2017 12:54 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od 1312 »

Cus all po neuspesnem hledani si jdu k vam pro radu
Nahodil sem ios11 a kdyz pisu (nalezato) klavesnice neni "roztazena" na krajich mam sede pruhy dost me to vadi netusite nekdo co stim udelat aby to bylo "normalni" jakov ios10?

Obrázek

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

sk8er_b0y píše:tak po par dnoch pouzivania na mojom 6S niesom moc nadseny.
Sem tam nejake zaseky, padajuce appky to je este v pohode, ale ze telefon na par sekund niekedy aj minutu zamrzne nefunguje dotyk ...

Toto se mi nestalo ani na jednom iP co používám. Na tvém místě bych zkusil čisté nahrání iOS bez obnovy. Možná by mohl mít vliv způsob updatu na iOS11 (toto bych spíše čekal u OTA aktualizace).
Anndy píše:1. dam nieco hladat - meno apky, kontakt. Po starom som zacal pisat a veci mi rovno vyskakovali kontakty, ci apky.

Mně to vyhledává rovnou, stejně jako na dřívějších iOS. Siri nepoužívám, tj. v Nastavení->Siri a hledání mám všechno vypnuté.
Anndy píše:2. hore sa ukazovali apky... alebo, co si telefon myslel ze chcem spustit. Teraz su tam konstatne len tie, ktorym povolim prehladavat aj ich obsah.

Opět mi to funguje jinak. Ve Spotlightu mi najde toto (řazeno od shora): Nejlepší výsledek (kontakt, aplikace atd.), Kontakty, Aplikace...
Nejlepší výsledek odpovídá tomu, co tak nejčastěji pouštím (tj. po "m" mi rovnou nabízí mBank apod.)
siana píše:Ani já tam nic nemám...

Já ten výběr klávesnice mám schovaný pod globusem, případně rovnou v nastavení (Nastavení -> Obecné -> Klávesnice -> Klávesnice pro jednu ruku
Obrázek
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od siana »

K té klávesnici- zřejmě ji podporují novější typy iPhonů, ne můj iP 6… prostě to tam nemám- aktualizace OTA.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

iPhone 5S ani SE to tam taky nemá. U nich to i chápu, jsou to malé telefony. U iP6 bych to ale už čekal.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

katkakatka
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 22, 2017 7:00 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od katkakatka »

siana píše:K té klávesnici- zřejmě ji podporují novější typy iPhonů, ne můj iP 6… prostě to tam nemám- aktualizace OTA.

Já mám 7čku a taky to tam nemám. Ani pod globusem ani v nastavení....

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Na 7 jsem uz opakovane mel zaseky Safari a vcera dokonce ztuhnul iP7 celý, bylo nutno restartovat kombinací tlačítek. Výdrž nic excelentního, taky bych ocenil mít možnost wifi v rychlém menu zcela vypnout, taktéž bluetooth..

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Obrázek
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od witkoj »

Mne sa po update na iPhone 7 tiež všeličo “serkalo”, sem tam záseky animácií, rýchlejšie vybíjanie batérie, problém s update aplikácii v App Store (nešli vôbec), ale všetko vyriešil “Reset všetkých nastavení”. Teraz už všetko fičí rýchlo a bez problémov.
Tak to skúste skôr, než budete robiť čistú inštaláciu.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Prosím vás,

ak spravím update bez obnovy, tak kontakty mi ostanú v cloude, myslím. Len som si nie celkom istý dvomi vecami:

1. O SMS-ky asi prídem, však?

2. Keď ich mám však uložené v MBP, dajú sa synchronizovať?

Vďaka za odpoveď.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Jadro »

Vsak jen updatujes. Ten telefon nesmaze. OTA urcite ne a i pres iTunes se myslim nesmaze. Nebo ho mazes zamerne, abys mel cistou instalaci iOS11?
Pokud jsou v Cloudu, tak jakmile zadas ucet do updatovaneho telefonu, zase se sami synchronizuji do telefonu.
SMS se smazou.
Jedtli je mas v MBP mel bys byt schopen je nahrat do telefonu. Zkusenost s tim nemam, ale spoustu lidi je tu zalohuje a zase nahrava zpet, takze to jde.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Zaloha pred nejakym vacsim alebo vyznamnejsim updatom sa len odporuca - keby nieco. Ale nic sa nemaze.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

serwo píše:Prosím vás,

ak spravím update bez obnovy, tak kontakty mi ostanú v cloude, myslím. Len som si nie celkom istý dvomi vecami:

1. O SMS-ky asi prídem, však?
2. Keď ich mám však uložené v MBP, dajú sa synchronizovať?

Vďaka za odpoveď.


Teď si nejsem jist, bylo někde řečeno, že IOS 11 bude podporovat i ukládání SMS, iMessages a MMS do iCloudu.
Mám jen info ze zahraničních fór, že to jde. Takže vyzkoušet!

Já osobně jsem vždy předtím zálohoval komplet do iTunes, poté ještě synchronizoval s iCloudem a provedl restore přes DFU režim. Nakonec nastavil jako nový telefon, přihlásil se svým APPLE ID a vše se natahalo - vyjma SMS. Nicméně toto jsem ošetřil placenou aplikací třetích stran.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

1312
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 22, 2017 12:54 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od 1312 »

to sem jedinej kdo ma tenhle problem ???? wtf?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Máš to "normální" jako to je v iOS 11. :-D (prostě to tak v iOS11 udělali)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

Prosím dotaz,je v pořádku stahovat novou aktualizaci přímo v telefonnu na wifi,nebo je lepší nějak přes počítač a Itunes. ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Na vsetky nase ihracky som vzdy stahoval len cez wifi a zatial to vzdy bolo ok. Cez iTunes to riesim len ked potrebujem aktualizovat cez DFU.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

děkuji za odpověd já jsem právě na Itunes nikde nenašel žádnou možnost ke stahování.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od cczero »

bug s CLIR asi nijak vyřešit nejde? Na 11 jsem šel přes OTA, furt to blblo, tak jsem zkusil restore pak ještě, ale stále to blbne, jednou je hovor OK, několikrát za sebou, pak najednou CLIR. Zkusit ještě restore bez obnovy i iTunes? To je asi zbytečná práce....?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

HOFA píše:děkuji za odpověd já jsem právě na Itunes nikde nenašel žádnou možnost ke stahování.

Musíš pripojiť iDevice a potom dať vyhľadať aktualizáciu. Resp na 99% ti to po pripojení ponúkne samo.

Btw. AppleTV v ovládacom centre - funguje aj s 3rd gen. aTV? Lebo mne to len vyhľadáva a nič.
Ale apka Remote/ovládač funguje s aTV normálne ako vždy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od HOFA »

Nerozumim jak iDevice ? Ja mel za to,ze se to aktualizuje v iTunes
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Petrt »

HOFA: iDevice je synonymum pro jakékoliv mobilní zařízení od Apple (iPhone, iPad, iWatch, iCar, iWife...), prostě připoj mobil k iTunes a ono by ti mělo nabídnout nový iOS. Zeptá se tě, zda to chceš ignorovat, pouze stáhnout anebo stáhnout a aktualizovat.

Pokud se ti nabídka nezobrazí, připoj svůj telefon, vyber si ho (vlevo nahoře pod ovládacími prvky přehrávače hudby) a dej Aktualizovat.

OT: pak že jsou iDev pro blbce :-D.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ďakujem pekne za odpovede.

A áno, chcel som update robiť cez DFU, ako pri každom veľkom update a samozrejme si vždy robím zálohu cloud + iTunes. Len neviem, čo tie SMS. Zdá sa mi, že pri prechode z 9 na 10 sa mi z MBP nesynchronizovali.

Ešte ma zaujíma u tej 11-ky, prosím vás:
1. Vyriešili už nezobrazujúce sa notifikácie na lockscreene počas hovoru?

2. Funguje pri internet sharing (režim hotspot) aj zdieľanie VPN pripojenia? V 9 to išlo, no v 10 nie.

Vďaka.

Odpovědět