iOS 11 - novinky, zkušenosti

Odpovědět
bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od bedo. »

Len pre zaujímavosť, 7 ročná baterka v iPhone 4 (stále drží 2-3 dni):
Obrázek
Ako je vidieť, po necelých 1000 nabíjacích cykloch ubudla tak štvrtina kapacity.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

OT: aky krasny ios....
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od siana »

@bedo. Co to je za aplikaci?
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od rony »

anndy, ach tak, rozdiel je v tom, ze si zmolil iphone ako jediny ;))) u mna je ipad vecerny pristroj od prvych dni jeho predaja ;) a to mam este specialnu sofa instalaciu s dlhsim nabijacim kablom, takze niektore vecery je ipad tiez na kabli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od bedo. »


Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Obrázek
Ja som teraz s výdržou spokojný. iP7 repas. Ale priznám, cca 10min. bol pripojený na MacBook kvôli zálohovaniu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od buci »

Yohnas píše:Zdravím.Tak po aktualizaci na iOS 11.1.2 baterie od 6hod. ráno(100 procent) do 12hod. poledne (30 procent) a to jsem poslal 4 sms a párkrát se koukl na hodiny.
Zároveň přestalo fungovat touch ID.
Po telefonu se servisním střediskem Apple v Irsku jsem se přidal do seznamu sběračů dat a doufám že se tím něco někam pohne.
Jinak podle vzdálené diagnostiky přístroje je baterie "zelená" tedy ok a neměla by se takhle rychle vybíjet.Problém je tedy v systému.
O problému touch ID Apple ví a podle dosavadních informací by mohl být problém v instalaci iOS kdy se v zařízení z neznámého důvodu nespáruje čtečka se základní deskou.
V nejbližší době je naplánovaná cca hodinová diagnostika se vzdáleným přístupem od Apple tak doufám že na něco příjdou.
Jinak jedná se o iPhone 6 16gb a žádná verze iOS 11 na kterou se lze ještě vrátit problém nevyřešila.

pozn: Vše vypnuto,restore z DFU,nastaveno jako nový iPhone,párkrát vyzkoušen hard reset,...

Snad to někomu pomůže a jak budu něco vědět tak to zde postnu. Zatím pěkný zbytek dne. :friends:

Mám úplne rovnakú skúsenosť s iOS 11.1.2 na iPhone 5s - otec si asi omylom aktualizoval systém a odvtedy sa výdrž batérie rapídne zhoršila, akokeby niečo vkuse bežalo na pozadí (večer o 22:30 mal 40% a ráno o 5:30 bol už vybitý, pričom batéria má ani nie 3 týždne). Rovnako sa aj TouchID znefunkčnilo už úplne - po update na iOS 11 začalo blbnúť (raz šlo a raz nie), no teraz už aj v nastaveniach píše, že sa nedá nastaviť (nevylučujem HW chybu, ale zvláštne, ako to prestáva fungovať po aktualizáciach iOS 11).
Skúšal som hard reset, no nepomohlo. Teraz som skúsil dať tam cez iTunes iOS 11.1 a obnoviť zo zálohy z iCloudu, avšak nejako mi to počas obnovy rovno aj aktualizovalo na iOS 11.1.2 :-D uvidím, že či sa to nevyriešilo a ak nie, tak skúsim dať iOS 11.1 bez obnovy dát :)
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ako tu už niekto spomínal, irituje ma emoji klávesnica, ktorá zakryje textové pole, takže nevidím, čo pridávam.

Ďalej night shift sa nezmyselne vypína a zapína. Mám ho nastavený od západu do východu a stáva sa mi, že večer sa zapne (aj to neskoro), potom ale okolo ôsmej sa vypne, potom opäť sa zapne a tak. V iOS 10 fungoval parádne.

Všímam si, že v Safari sa mi často stáva, že nejde mi na stránke na nič kliknúť, nič nereaguje. Buď to musím reštartovať celé Safari alebo nefunkčný tab musím zavrieť a znova otvoriť. Refresh stránky to nevyrieši.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od rony »

a nechces si Emoji keyboard vypnut? Nastavenie, Vseobecne, Klavesnica, Klavesnice, vpravo hore Upravit, cervene gulate zmaze...

Night shift nie je jedine, co pracuje. Nastavenie, Vseobecne, Pristupnost, Prisposobenie disleja, Automaticky jas.

Nastavenia, Displej a jas, True Tone.

Pozor, u OLEDu si davaj bacha na dlhe svietenie bodu, takze tieto zmeny svietivosti mozu byt fajn. (to je len vlastnost OLED)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Yohnas
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob pro 15, 2012 7:55 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Yohnas »

@buci
Zkusil jsem downgrade na iOS 11.1 bez obnovy dat a nic. Měl by jít ještě 11.0.2 nebo 11.0.3 ale u 11.0.2 ,i iTunes píše chybu 3194. Zkusím ještě 11.0.3 ale myslím že je to ztráta času.
Pokud by jsi na něco přišel dej vědět.Udělám to samé.

zizkin
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: stř pro 03, 2014 10:06 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od zizkin »

Ahoj, nevím přesně kam dotaz hodit, tak to zkusím sem do obecné diskuze, jelikož se to týká i iOS 11.

Musel jsem udelat tovární nastvení na svém iP 6S+, jelikož se mi iOS 11 začal hroutit (z iOS 10 -> 11 jsem přecházel přes OTA v telefonu). Udělal jsme teda tovar a obnovil zálohu z iCloud. Obnova proběhla v pořádku, přihlášení k mému apple ID též, ale hned po mém přihlášení mi ti začlo hlásit, abych se přihlásit k dalsímu apple ID s názvem ipadnow@icloud.com (nebo tak něco) a že pod ním jsou v mém icloudu nějaké nákupy app. Co to znamená? :-O
ten ucet vubec neznam (logicky ani heslo od nej nemam) a hlavne nikdy mi zadne penize z uctu nezmizely a ani mi nikdy neprisela pod mym apple id nejaka pochybna faktura.

Zatím jsem dal tedy přeskočit nebo cancel, ale znervoznuje mě to

(u stareho apple ID mi to chodio donedavna běžně, ale tam jsem věděl, že je to podvod, protože 1) to ID uz nekolik let nepouzivam a hlavně jsem si nic nekupoval a hlavně jsem iphone už neměl)

Díky za reakce

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:a nechces si Emoji keyboard vypnut?
Prečo? Veď zapnutú ju mám práve preto, lebo ju používam.

rony píše:Night shift nie je jedine, co pracuje.
No ale mne blbne práve night shift. Keď je zapnutý, tak to vidím na displeji, že je trochu dožlta. A zrazu, v ten istý večer o pár hodín neskôr, je to vypnuté. Potom sa to počas večera znova zapne a je to až do rána, resp. do východu slnka.

rony píše:Nastavenia, Displej a jas, True Tone.
True tone tam nemám. Mám iP7

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od rony »

Ja myslim, ze night shift frci podla okoliteho osvetlenia. To znamena, ze asi rozlisuje teple a studene. Podla mna bude night shift aktivny v pritmi a nanajvys pri studenom svetle.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od TheSalko »

NightShift posunie farby do zlta (potlaci modru zlozku), nepracuje podla okoliteho osvetlenia.
TrueTone nastavi farebnost podla okoliteho osvetlenia.
Aspon tak chapem tieto funkcie.
Skus si NightShift zmenit na pevne casy namiesto vychod/zapad slnka a sleduj to.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Night shift určite nefunguje na báze vonkajšieho osvetlenia, pretože to by bola blbosť aj vzhľadom na názov funkcie. To ak by som počas bieleho dňa vošiel do tmy, tak by sa aktivoval, ale to nerobí. Podľa mňa to má niečo s počasím, ktoré zobrazuje východ a západ slnka.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Bud na pevno zap/vyp, podla casu od/do alebo od zapadu do vychodu slnka. Na okolite svetlo nereaguje.
Naposledy upravil(a) mirmo80 dne čtv lis 30, 2017 12:26 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od siana »

zizkin píše:... ale hned po mém přihlášení mi ti začlo hlásit, abych se přihlásit k dalsímu apple ID s názvem ipadnow@icloud.com (nebo tak něco) a že pod ním jsou v mém icloudu nějaké nákupy app. Co to znamená? :-O
ten ucet vubec neznam (logicky ani heslo od nej nemam)

Podle mne se někdo pokouší zneužít tvůj účet u Apple, doporučila bych si ke stávajícímu účtu změnit heslo. Mně se tohle stává docela často u PayPal, takové maily házím do spamu. Postupuj podle tohoto návodu: https://support.apple.com/cs-cz/HT201354
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

buci
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:13 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od buci »

Yohnas píše:@buci
Zkusil jsem downgrade na iOS 11.1 bez obnovy dat a nic. Měl by jít ještě 11.0.2 nebo 11.0.3 ale u 11.0.2 ,i iTunes píše chybu 3194. Zkusím ještě 11.0.3 ale myslím že je to ztráta času.
Pokud by jsi na něco přišel dej vědět.Udělám to samé.
takže skúsil som postupne :
- restore na iOS 11.1.2 s obnovením zo zálohy
- restore na iOS 11.1.2 bez obnovy
- restore na iOS 11.1 s obnovením zo zálohy
- restore na iOS 11.1 bez obnovy
a všetko s negatívnym výsledkom. Tým pádom by som vylúčil SW chybu. Nedalo mi to však a rozobral som iPhone, poodpájal a pozapájal všetky viditeľné konektory - nič sa síce nezmenilo, ale začal som mať podozrenie na Home Button a TouchID. Tak som ho nechal odpojené a zistil som, že práve tento Home Button spôsoboval problémy - s pripojeným tlačidlom som mal za 1 hodinu pohotovostného režimu využitie cca 45 minút a batéria klesla o cca 7% a bez pripojeného tlačidla mám za 1 hodinu pohotovostného režimu využitie cca 10 minút a úbytok batérie o 1%.
Čiže riešením je asi zaobstarať si nový Home Button, aj keď tým už definitívne prídem o TouchID (zaujímavé, že batéria ubúdala aj vtedy, keď bolo TouchID v menu vypnuté)
iPhone 3gs 32gb, 6.1.6 JB | iPhone 4s 32gb, 9.3.5 | iPhone 5s 16gb, 10.3.3 | iPhone 5s 16gb, 11.2
iPhone SE 32gb, 10.3.3 | iPad mini 2 16gb, 12.1
Mac Mini (late 2012), i5 - 2.5GHz, 16gb RAM, Samsung 850 Evo 500gb

Nothing147
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv zář 06, 2012 3:54 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Nothing147 »

Obrázek

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Bateria stále bieda takže mám pocit že od iOS 11 je to zamerané viacmenej na iPhone8,plus a X.Takže staršie zariadenia budú natom už len horšie čo sa týka výdrže batérie atd. :o
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

Uživatelský avatar
Fifik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 310
Registrován: ned čer 07, 2009 4:16 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Fifik »

Ja neviem čo sa stále sťažujete na vydrž. Mám iPhone 7 Plus a nemôžem sa sťažovať, prešiel som z Samsungu a baterka je 100 a 1.
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Fifik - tak ked niekto prejde zo samsungu na iPhone tak mu bude pripadat aj iPhone 2 ako lietadlo proti samsugu ale my čo to už aký taký rok používame vidíme rozdieli!!

Inak nič v zlom
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ja teda problem tiez nemam ale bude to aj mojim sposobom pouzivania. Ale faktom je ze plus verzie nieco naozaj vydrzia.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Yohnas
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob pro 15, 2012 7:55 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Yohnas »

@buci
Tak jsem koukl do svého ip6. Konektor na prodlužovacím flexu pro HB byl natržený...zkusil jsem ho odpojit abych se ujistil že jde o mechanické poškození a utrhl se uplně.
Už mi tedy nejde ani HB.
Objednal jsem prodlužovací flexkabel a uvidíme jestli to pujde až ho vyměním.
Takže se omlouvám za mistifikaci že za problém s touch ID může iOS.
Dnes se opravdu nedá věřit nikomu a o to hůř že ani bližším lidem.

Jinak jsem aktualizoval na iOS 11.2 pres iTunes a budu sledovat výdrž baterie.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Tony1 »

@buci, Yohnas pánové k vašemu problému s HB a touch id zde je podstatné při odpojování konektoru HB a následné odlepování konektoru prodlužovacího kabelu z LCD dát pozor a jemně něčím ostrým konektor flexkabelu podebrat pokud se za konektor tahá je tam takový ocásek tak se většinou poškodí a odtrhne se od podkladového plíšku který zůstane přilepený na LCD a musí se měnit celý propojavací flex. Ano je pravda že pokud je hB poškozena nebo je v něm zkrat tak HB hřeje a odebírá napětí a tím pádem jde baterka dolů. většinou to dělá kondenzátor v okínku HB a je zakápnutý bílou hmotou.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Yohnas
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob pro 15, 2012 7:55 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Yohnas »

@Tony1
Jojo poznal jsem to když jsem na to koukal.Někdo asi měnil LCD a chtěl zachovat původní HB ale asi se mu to nepovedlo odpojit tak jak by chtěl a utrhlo se to.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Jo tohle je pravděpodobný scénář, nekupujte levný věci lidi!

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

Tak 11.2 mám už od soboty....widget počasí stále nefunkční a výdrž baterie zatím asi nejhorší co byla. Hrůza!!! Jedna aktualizace horší než ta druhá. Opravdu nechápu...s žádným předchozím IOS jsem neměl tolik problémů. Bral bych hned staré IOS 10. Za mě nemusí být IOS nové každý rok...ale když už, tak by to mělo být funkční!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

já pomalu začínám věřit že to dělaj schválně aby si vsichni koupili nové modely :), me se to lehce rekne, ale musíte cekat no ... tezko rict proc je to tak ted zabugovany

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

No neviem. Mám vymenenú batériu v ip7 v rámci reklamácie a ios11.x - aj 11.2 - a telefón ma rovnakú výdrž ako pri ios10 keď bol nový.
A to som nerobil žiadnu čistú inštaláciu alebo niečo podobné.
Skôr je to o tom, že mobily používame čoraz viac, a za ten jeden rok sa nám akumulátor vybije častejšie, resp. zvýši sa počet cyklov nabíjania, čím príde k skoršiemu zníženiu kapacity batérie. A toto všetko skôr ako sme boli možno pred rokom dvoma zvyknutý.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od seamaster »

Mal som problemy s ios os 11 s bateriou, s 11.1.2 sa to zlepsilo, ale 11.2 je uuuuplne super, telefon drzi. Teraz mam 10:30 standby a baterka 70%, s ios 11.1 by som uz nabijal druhy krat.

Nerobil som ziadnu cistu instalaciu, OTA update.

Je zaujimave,ze ked som mal problemy s baterkou u ios 11.1 tak na dvoch iPhonoch 7 s rovnakymi aplikaciami a podobnym vyuzitim bol obrovsky rozdiel kedzi obidvoma telefonmi, myslel som, ze v jednom odisla baterka, ale nie, po poslednom update sa na bateriu nemozem stazovat.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Anndy píše:No neviem. Mám vymenenú batériu v ip7 v rámci reklamácie


a máš origo baterii? nebo druhovyrobu?

Hele porad je to jen baterka ja X ko dobijim prubezne cely den mám nabijecky vsude :)
Ber to tak ze je to spotrebni zarizeni, at je mame radi jakkoli :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Yohnas
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob pro 15, 2012 7:55 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Yohnas »

Tak update:
Vyměnil jsem prodlužovací flex k HB a touch id funguje bez problému.Sice až po restore z DFU ale mam radost že ten kdo to prznil předtím tak aspoň nechal původní čtečku.
Jinak jsem zkusil iOS 11.2 a problém s baterií nezmizel.
Dnes jsem pořídil ještě 6+ kde už je bohužel také iOS 11 takže budu sledovat jak na tom bude ale samozřejmě nemůžu srovnávat 6 a 6+.
Jinak kolega z práce co si pořídil taky 6+ tak má ještě iOS 10.3.2(šťastlivec) :D

@Julek tak 6ka nebyla zrovna levná (6200,-) ale po přečtení pár témat o touch id a aktualizací iOS jsem celkem věřil že by to mohla být sw chyba...Proto jsem taky psal že se nedá věřit dnes už snad nikomu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Netusim. Snáď ale originál reklamoval som vrámci záruky. Dostal som tipujem klasický repas.

Ja sa nesťažujem - len rozmýšľam kde sa ešte môže brať na starších telefónoch nižšia vydrž. Proste používaním A je pravda, že používam mobil viac a viac z roka na rok.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

Tak s 11.2 přišlo zlepšení výdrže baterie (u mne).
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Anndy píše:Proste používaním A je pravda, že používam mobil viac a viac z roka na rok.


taky bych to tak viděl, prostě kapacita baterie jde dolů no

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Andy238
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte pro 05, 2017 4:49 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Andy238 »

Zdravím vospolok,chcem sa opýtať či u niekoho po update na IOS 11.2 začali problémy s kamerou?kamera nedokáže zaostrovať-všetko je rozmazané...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Vše rozmazané u iPhone 8 Plus? neveřím, nemáš špinavé sklo na foťáku :) ?
Pokud ne tak restore a pokud nic tak reklamace.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Andy238
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: úte pro 05, 2017 4:49 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Andy238 »

Divné je že doteraz všetko šlapalo a fungovalo a ako som urobil update tak to začalo.Keď sa kamerou priblížim k niečomu uplne nablízko tak pekne zaostrí inak je všetko rozmazané dole je link čo som natočil:


https://www.youtube.com/watch?v=rChxiQH_KW8

Nothing147
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv zář 06, 2012 3:54 pm

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Nothing147 »

Mně to udělalo asi 2x přes aplikaci Instagram, když sem chtěl natočit “video” ... Mám 6S. Jinak už žádné popotrhávaní, neplynulost atd. Baterka bez prdele daleko lepší než iOS 10.3.3. Pomohlo nebo úplně mi to vyřešilo to video od Jana Březiny. Ale s tou baterkou se mi to spravilo díky tomu videu už od iOS 11.1 nebo možná ještě v dřívějším updatu.

Odpovědět