iOS 11 - novinky, zkušenosti

Odpovědět
serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Veď si dáta nakopči do compu a nepotrebuješ si dokúpiť úložisko.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Dobrý večer. Ľudia, mám otázku. Spravil som update práve a v iTunes som dal nastaviť ako nový iP. V telefóne som dal potom obnovu z iCloud, no naťahalo mi tam všetko vrátane appiek. No ja chcem mať proste čistý update bez obnovy nastavení a apps. Chcem len kontakty, prípadne SMS, ak sa to dá. Ako to mám spraviť? Dík.

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od lukas001x »

serwo píše:Veď si dáta nakopči do compu a nepotrebuješ si dokúpiť úložisko.

no vtom je právě ten rozdíl...když si data nakopčím do Macu pomocí iTunes...tak to udělá přesný obraz iPhonu a při obnově mi to nepomohlo. A právě ta záloha na iCloud prý vyčistí všechno to co se zálohuje a to pak po obnově snad vyřeší dost problémů....už to řešil i Honza Březina ve svém videu.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

serwo píše:V telefóne som dal potom obnovu z iCloud
To preto. Ak chces iPhone ako novy, tak ziadna obnova. Len potom v nastaveniach iCloud povolit co sa ma sync. Ale sms tam zatial nie su. Na tie potom inak.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Dobre, dík. Idem na to :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od rony »

serwo píše:Dobrý večer. Ľudia, mám otázku. Spravil som update práve a v iTunes som dal nastaviť ako nový iP. V telefóne som dal potom obnovu z iCloud, no naťahalo mi tam všetko vrátane appiek. No ja chcem mať proste čistý update bez obnovy nastavení a apps. Chcem len kontakty, prípadne SMS, ak sa to dá. Ako to mám spraviť? Dík.


lebo si mal zalohovanie do iCloud a zadal si mu obnovu zalohy ulozenej na iCloud.

Mal si sa iba prihlasit do icloud.


Niektorych z vas to cistenie od bordelu mata viac ako horrory :) najlepsie cistenie od bordelu je zacat s novym uplne cistym telefonom. Ak ste presvedceni, ze zaloha/restore cez iCloud vam telefon precisti lepsie ako to iste v iTunes, tak si moc nepomozete.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Golf »

serwo píše:Dobrý večer. Ľudia, mám otázku. Spravil som update práve a v iTunes som dal nastaviť ako nový iP. V telefóne som dal potom obnovu z iCloud, no naťahalo mi tam všetko vrátane appiek. No ja chcem mať proste čistý update bez obnovy nastavení a apps. Chcem len kontakty, prípadne SMS, ak sa to dá. Ako to mám spraviť? Dík.

Prostě nastavit jako nový, žádná obnova (ani iCloud, ani iTunes), pouze přihlášení se ke svému účtu. Kontakty se ti tam natáhnou, SMS zatím ne (snad časem to z iCloudu prý půjde). Pokud máš nastavenou i šifrovanou zálohu, tak tam budeš mít i původní zdravotní data. Všechno ostatní (maily, apky...) děláš ručně od znovu.

Postupuj podle tohohle: https://www.youtube.com/watch?v=z9t3seDVq2A
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Sifrovana zaloha obsahuje najma hesla takze nie je treba sa kade tade znovu prihlasovat - pohodlnost. Ale sifrovana zaloha len cez iTunes.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

rony píše:Niektorych z vas to cistenie od bordelu mata viac ako horrory najlepsie cistenie od bordelu je zacat s novym uplne cistym telefonom. Ak ste presvedceni, ze zaloha/restore cez iCloud vam telefon precisti lepsie ako to iste v iTunes, tak si moc nepomozete.
Tak ja vždy pri novom FW robím update cez DFU bez restore. To je raz za rok, takže si to moc nepamätám z predminula. Spravil som to najprv bez restore, no kontakty som tam nemal, tak som dal restore z cloudu. Nakoniec sa to podarilo aj bez restore, len som musel dlhšie čakať, kým sa kontakty synchronizujú.

Myslel si to tak, že kvôli čistej inštalácii si mám vždy kúpiť nový iPhone?


Golf píše:Pokud máš nastavenou i šifrovanou zálohu, tak tam budeš mít i původní zdravotní data.
A kde povolím tú šifrovanú zálohu, prosím ťa? Prešiel som nastavenia, ale nie je to tam. Dík.

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pablo666 »

Serwo -šifrovanu zálohu si nastavíš v iTunes :wink:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Jaj, dobre. Ďakujem.

Kde vlastne sú uložené heslá pre Safari autofill? Ja som mal za to, že v kľúčenke, ale o všetky som prišiel po update. Kľúčenku mám synchronizovanú, heslá od wifi v nej sú, ale autofil nie. Na MBP mi autofill normálne funguje. Dokonca pozerám, že keď si chcem zobraziť heslá z webu, tak už je to samostatná ponuka v nastaveniach a nie ako v iOS10, kde to bolo pod Safari nastaveniami.

Edit 1: Tak aj o heslá do wifi sietí som prišiel. Vyzerá to, že akosi mi nesynchronizovalo kľúčenku. Ach, Apple Apple...

Edit 2: Tak už to funguje. Musel som vypnúť kľúčenku aj v telefóne, aj v MBP a znova zapnúť a aktivovať

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Takto to vyzerá s výdržou batérie po prechode na iOS11. Spravil som screen, keď som večer odložil telefón a ráno, keď som vstal. Takže som “veľmi spokojný”. Ale ako tvrdím už dlho, iPhone je najhorší telefón, aký som mal, čo sa týka výdrže. Možno 4S je výnimka.

ObrázekObrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Niečo máš zle, toto nie je normálne. Ja hoc kedy keď mám večer 100 % mám aj ráno. Skús pred spaním vyhodiť všetky appky z multitasku a tak vyskúšaj.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Multitasking mám prázdny aj cez deň. Už som si tak zvykol automaticky zatvárať appky. A pred spaním to robím tiež, takže tým to neni. Len neviem, čo také môžem mať zle. Robil som čistú inštaláciu v DFU bez obnovy.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Hm, tak to je zvláštne potom. A údaje o spotrebe batérie hovoria čo?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Jedine Viber tam je, no to som volal niekoľko hodín včera. Ale nový systém mám iba 2 dni zatiaľ.Obrázek

Nothing147
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv zář 06, 2012 3:54 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Nothing147 »

Nefunguje mi push u aplikace Mail, nevíte co s tím někdo ? Mám nainstalovanou i aplikaci Gmail a posílám si furt zkušební emaily a přijde to jen do aplikace Gmail a v Mail aplikaci se email objeví až když ji otevřu .

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Nativna appka Mail podporuje push len pre konto exchange a tusim este yahoo. Ale gmail nie. Ten len v 15 min. intervaloch najmenej.

@serwo: a ked pozries presne casy? Kolko bol viber vyuzivany a kolko bezal na pozadi? Nemoze to byt v tom?
serwo píše:Ale nový systém mám iba 2 dni zatiaľ
A to je ďalšia vec. Nainštalovaním a spustením iPhonu sa naštartovanie nekončí. On sa zo začiatku ešte indexuje. Niekedy to môže trvať aj dlhšie a vôbec nie je výnimka, keď sa nový telef. v prvé dni trošku zahrieva. Aj keď pri novom štarte a prázdnom telef. je vňom asi menej dát, ale aj tak. Tak ešte počkaj pár dní a uvidíš.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Dobre, vďaka. Tak počkám a uvidím, či sa spamätá po pár dňoch.

A viem, že to je otázka na iné fórum, ale mám Tapatalk Pro a vôbec mi nechodia hlásenia z fóra pri nových príspevkoch sledovaných tém, iba maily idú. Má niekto podobný problém?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ja myslim ze to pre toto forum nefunguje. Mam pocit ze sa to tu uz riesilo.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

mirmo80 píše:Nativna appka Mail podporuje push len pre konto exchange a tusim este yahoo. Ale gmail nie. Ten len v 15 min. intervaloch najmenej.

Praveze mne funguje push pre gmail normalne a Exchange konto blbne takym stylom, ze telefon len pipne a na lockscreene sa neobjavi nahlad mailu(pre vsetky ostatne konta to funguje normalne). Az ked vleziem do Mail.app tak tam vidim vsetky neprecitane mailyTento problem mam uz od iOS10.
Na 11ke mam zase take spravanie, ze ked cez force touch dam precitat jeden mail, zmiznu vsetky(to na iOS10 nebolo).
Update som robil vzdy cez OTA...
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

A to konto gmail nemas nastavene uz strane dlho? Lebo kedysi kedysi to fungovalo ale uz dlho nie. Bolo to nejak tak, ze ked to google vypol (push) tak kto si to nechal nastavene tak mu to slo. Ale neviem ako je to dnes a ako sa to sprava po updatoch. Ale dnes je pre gmail nastavenie len fetch.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od pistak »

Vtedy sa to tusim viazalo nejak na zariadenie. Keby ze svoj gmail nastavim v iP3gs co mam este odlozeny, tak tam mi exchange funguje s push. V novych zariadeniach to uz nejde s tym istym gmail uctom.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Ináč, je to chyba iPhonu, resp. Mail app? Maily mi normálne prídu do schránky “prijaté” a aj mi to telefón oznámi. Ale tie maily, ktoré mám kategorizované, teda tie, ktoré mi Gmail triedi na základe pravidiel do zložiek/podzložiek, tak na tie nie som ani upozornený a ani mi neprejdú, kým manuálne neotvorím konkrétnu zložku a až vtedy mi do nej nahádže príslušné maily. Mám IMAP a pravidlá mám nastavené na serveri. Zaujímavé, že MBP s tým problém nemá a tam keď otvorím Mail app, tak mi prejdú všetky správy hneď a do všetkých schránok a zložiek.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Pre exchange konto sa da nastavit ktore zlozky sa maju tiez syncovat push. Vtedy pridu maily aj do zloziek. Pre gmail to nejde.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Max87 »

mirmo80 píše:A to konto gmail nemas nastavene uz strane dlho? Lebo kedysi kedysi to fungovalo ale uz dlho nie. Bolo to nejak tak, ze ked to google vypol (push) tak kto si to nechal nastavene tak mu to slo. Ale neviem ako je to dnes a ako sa to sprava po updatoch. Ale dnes je pre gmail nastavenie len fetch.

Mam to nastavovene od iP3GS/iP4 a vzdy davam update a obnovu zalohy, takze je to mozne, ze mi to ide kvoli tomu :)
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

mirmo80 píše:Pre exchange konto sa da nastavit ktore zlozky sa maju tiez syncovat push. Vtedy pridu maily aj do zloziek. Pre gmail to nejde.
No Gmail nepodporuje push. To znamená ale, že potom by mi to nemalo fungovať ani na MBP, nie?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Síce Mac nemám ale myslím si, že app Mail v iPhone a v Mac-u asi nebudú ponúkať úplne identické funkcie. Predsa len v iPhone to bude skôr prispôsobené ako pre mobilné zariadenia a v Mac-u to bude fungovať plnohodnotne. Keď chceš push maily, tak vyskúšaj app Outlook.
Ale už sme moc OT od témy iOS 11.

@Max87: je to možné
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Dobre, díks.

Tak naspäť k téme. Čo sa týka iOS 11, tak ďalší nedostatok, ktorý som postrehol, je nemožnosť zdieľať VPN pripojenie cez hotspot.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Mne to funguje. Pokiaľ zapnem v iPhone VPN tak iPadom sa k mobilu pripojím. Ak to teda myslíš takto.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od rony »

serwo píše:Jaj, dobre. Ďakujem.

Kde vlastne sú uložené heslá pre Safari autofill? Ja som mal za to, že v kľúčenke, ale o všetky som prišiel po update. Kľúčenku mám synchronizovanú, heslá od wifi v nej sú, ale autofil nie. Na MBP mi autofill normálne funguje. Dokonca pozerám, že keď si chcem zobraziť heslá z webu, tak už je to samostatná ponuka v nastaveniach a nie ako v iOS10, kde to bolo pod Safari nastaveniami.



klucenka sa uklada do zalohy ak ju mas pod heslom. je mozne, ze ak sa len prihlasis do iCloud ale bez zalohy, tak hesla sa neprenesu do noveho pristroja?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Golf »

Nastavení / Účty a hesla / Hesla k aplikacím a webům

Dával jsem "jako nový" a vše se po přihlášení k účtu přeneslo...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

mirmo80 píše:Mne to funguje. Pokiaľ zapnem v iPhone VPN tak iPadom sa k mobilu pripojím. Ak to teda myslíš takto.
Som v zahraničí a spravím napr. test, že na telefóne zapnem VPN (SK server), otvorím stránku whatsmyip a IP mám slovenskú. Keď sa pripojím na telefón s MBP a tam overím IP, tak nesedí s telefónom. Ale teda internet funguje, no s tým, že VPN fachá len na telefóne.

rony píše:klucenka sa uklada do zalohy ak ju mas pod heslom. je mozne, ze ak sa len prihlasis do iCloud ale bez zalohy, tak hesla sa neprenesu do noveho pristroja?
Editoval som príspevok, že už to funguje. Musel som však vypnúť kľúčenku v iCloud na telefóne a na MBP a znova zapnúť a už sa to synclo potom, takže mám chvalabohu všetky heslá obnovené.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Tak mas serwo pravdu. iPhone ukaze ze ip je v helsinkach ale pripojeny tablet uz je na svk. Nikdy som to takto neoveroval. Pred tym to teda fungovalo? Je jedno na akom webe preverim aka je moja ip adresa?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Hej, je jedno, kde overíš adresu. Ja len do Google dám vyhľadať whatsmyip. No v iOS 10 to nešlo tiež. Naposledy to fungovalo v 9, tak som dúfal, že v 11 to hádam opravia a zasa nič.

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Onygzzer »

Mizí vám někomu pořád info z lockscreenu? Mě jo - 11.1.1 :-(
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od serwo »

Aj mne mizne. Ale neviem, či to tak je úmyselne alebo je to bug, lebo dá sa to vytiahnuť zospodu prstom nahor.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

A ja mám ďalší bug v poslednej bete. V docku na ipade ostáva "visieť" appka z handoff.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Onygzzer píše:Mizí vám někomu pořád info z lockscreenu? Mě jo - 11.1.1 :-(

Pozor. Tu je voči ios10 a menej rozdiel.
Na lockacreene máš už vždy len nové upozornenia -ktoré prišli od posledného použitia telefónu. A keď ich nepozrieš a tel opäť zamkneš a pozrieš -na lockacreene už nebudú. Lebo nie sú aktuálne.
Ak ich chceš vidieť -musíš odomknúť tel - potiahnuť zvrchu lockacreen a uvidis ich.
Alebo pred odomknutím lockscreen potiahnuť hore -aby sa ti zobrazili staršie notifikácie.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: iOS 11 - novinky, zkušenosti

Příspěvek od Onygzzer »

Ale mě zmizí uplně všechno. Zůstane jen tapeta. Hodiny jsou pryč a všechno.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

Odpovědět