Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Odpovědět
abé
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 04, 2017 11:21 am

Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od abé »

Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB. potřebuji poradit, mám v počítači staré iTunes a když starý iPhone budu synchronizovat, tak jak potom postupovat dále, abych nepřišel o vše, co mám v mobilu? Mám ve starém i aplikaci Safety P+V na fotky, která je zaheslovaná a nevím, jak ty fotky z toho do počítače dostat a nebo zda se to pak podaří sesynchronizovat s novým iPhonem 7. Trochu problém, 3GS dodělává a sama se vypne, nebo třeba dobu nenaskočí , nevím ,jak dál. Poradí někdo. Jsem prosím totální začátečník po těch letech, tak to potřebuji polopaticky vysvětlit a jestli by byl někdo ochoten dát na sebe mobil, abych mu mohl popřípadě zavolat, byl bych moc rád. Děkuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od rony »

1. upgradni itunes v pocitaci
2. pripoj 3gs, ale hlavne si prever ci ti ho synchronizuje a zalohuje do itunes
3. pripoj k tomu istemu itunes novy iphone, mal by zobrazit ze aha novy ifon ale ja tu mam aj zalohu stareho 3gs, nechces ju dodat do tohto noveho? a ty povoes yes.

ps: nedam ti mobil a nebudem konzultovat inde ako tu pod tvojim prispevkom :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od wolf »

Ot:nemuzu se nevyjadrit-prechod z 3gs na 7,to je mazec!to pak dej vedet dojmy,osobne bych to prirovnal k presednuti z trabanta do ferrari :)

abé
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 04, 2017 11:21 am

Re: Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od abé »

Copak, to je docela dobré přirovnání, ale myslím, že ruce mám šikovné. Jen ty věci z jednoho dostat do druhého. Co tu kolega popisuje a co jsem i pročítal jinde, jako kdybych snad měl úplně jiný iTunes. Mám ten poslední 12.5.5 , oba mobily na něm, ale nic to nikde nepíše, zda chci něco z jednoho na druhý.

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od M@YO »

Dnes som tiez presiel z 3GS (5.1.1) na 7 (10.1.1) a zatial zmiesane pocity, nemozem jednoznacne povedat ze trabant -> ferrari:)
V iTunes ked dam restore, tak ponukne len z rovnakeho modelu. Tiez sa mi nepodarilo natrafit na ponuku migracie. Ale neriesil som, tych par veci som si nastavil rucne a dotahalo zo synchronizacie
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

nvy
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pát zář 24, 2010 9:25 pm

Re: Přechod z iPhone 3GS - iOS6.1.6. - na iPhone 7, 32GB.

Příspěvek od nvy »

Já jsem v loni přecházel s 3GS na 6S+ a žádný problém. Byl jsem jenom překvapen, že mne tam začali jít aplikace které byly aktualizované na vyšší verzi a na 3gs už nešli.

Odpovědět