Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Odpovědět
Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od Honánek »

Prosím zkušenější uživatele o radu. Mám iPhone 7 a přestala fungovat synchronizace, resp.vyskočí hláška, že tento PC již není autorizován pro přenos položek a ukončí synchronizaci. Když ho chci autorizovat tak to napíše, že PC již je autorizován, a tak pořád dokola. Nepomůže ani když PC deautorizuji a zase autorizuji. V mém účtu je jen jedno zařízení a to právě tento PC. Předem moc díky

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od jackherrer »

deautorizuj pocitac a zaroven odstran na sprave apple id na webu ten pocitac.. az potom jej zkus znovu autorizovat
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od Honánek »

Omlouvám se za prodlevu s odpovědí. Tak jsem udělal přesně podle rady a stále to samé :-( Fouňa se sice do iTunes zálohuje ale nesynchronizuje...pořád ta hláška s autorizací.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od jackherrer »

Skrytý text (Ctrl-A)

tak to bude na neco "nasilnejisho".. ehm.. mas doma sroubovak (idealne Torx 15)? opatrne jej uchop obouma rukama a nasledne jej vsi silou vraz do vsech USBcek, mozna i trosku zakvedlej.. problem vyresen, ted uz nemuzes synchronizovat ani zalohovat do PC vubec :D - VTIP - NEDELEJ TO :D


mas aktualni(=12.5.5) verzi itunes?

takle: nemas tam nahodou nejakou polozku, kterou si stahoval z jineho apple ID a ktera by to mohla blokovat? driv to hazelo chybu, ze se neda jen zkopirovat do knihovny PC kdyz nekoresponduje s tvym (autorizovanym) apple id - ted uz to treba haze tu tvoji chybu a sync neprobehne vubec (domnenka).. musel bys tu appku smazat a stahnout znovu ze sveho uctu

dalsi vec: deautorizuj vsechny PC > iTunes > nahore v menu Účet > Zobrazit můj účet > zadej heslo > Odstranit autorizaci všech počítačů; kompletne odinstaluj itunes a vsechny apple softwary a opetovne je nainstaluj; autorizuj pocitac a zkus sync

mozny bypass:(precteno z apple diskuze viz nize): v prvni rade odklikni aby se ti iphone syncoval pri kazdej pripojeni do PC, potom udelej zmenu v hudbe nebo ve fotkach a dej pouzit (NE synchronizovat), kluci psali, ze sync probehne v pohode

https://discussions.apple.com/thread/5337084?tstart=0
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od Honánek »

Díky moc radu, udělal jsem postupně první dvě rady a nic, u třetí jsem přidal fotky k symchronizaci, a ta proběhla v pořádku. Při opětovné synchronizaci však zase ta hláška a přerušení synchronizace z důvodu autorizace....jsem z toho jelen

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od jackherrer »

a davas pouzit nebo sychnronizovat?
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od Honánek »

Dávám synchronizovat

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od jackherrer »

a kdyz udelas zmenu a das jen Pouzit? sync probehne ze?

popravde uz nic v zaloze krome smazani itunes knihovny a zalozeni nove (po zaloze vseho) nemam :/
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Re: Prosba o radu - nefunguje synchronizace iP7

Příspěvek od Honánek »

Přesně tak no :-(

Odpovědět