TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Odpovědět
Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Příspěvek od Qwizz »

Zdravím,
omlouvám se že opět během pár dní píši, nicméně konečně jsem se odhodlal na přechod na iOS 10.2 (dříve 9.3.2). Všechno jede zatím jak má, co baterie, to uvidím, ale zjistil jsem, že pokud probudím telefon horním tlačítkem (jak to mám ve zvyku), a poté přiložím prst na TouchID, tak se ve více jak 90% objeví stiskněte tlačítko ...... ale telefon se neodemkne. Pokud ale probudím Home buttonem a nechám prst na tlačítku, odemkne se většinou úspěšně skrz TouchID. Je to bug nebo chyba? Na předchozím iOS mi to rozhodně nedělalo a ať jsem probudil čímkoliv, když jsem přiložil prst tak z 99% se to odemklo. Setkal se s tímto už někdo?

Děkuju předem za odpověď
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

tatamuk
Host
Host
Příspěvky: 80
Registrován: stř zář 28, 2011 7:09 am

Re: TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Příspěvek od tatamuk »

To si děláš legraci? O tom už toho bylo napsáno tolik, že by byl zázrak, aby jsi odpověď nenašel.
MacBook Air - iPhone 2,3,4,5,6,7,8 - iPad Mini - ATV - iPod Shuffle - Apple Watch - AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Příspěvek od Jadro »

Neni to tim, ze na 10 nestaci po probuzeni power tlacitkem prst polozit, ale je treba stisknout tlacitko? Tedy presne to, co se pise na displeji?
Mozna taky zalezi jestli je zapnute probuzeni zvednutim. Nastaveni - Zobrazeni a jas

Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

Re: TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Příspěvek od Qwizz »

Pardon, už můžete lock, mělo to být pod tlačítkem plochyže?
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: TouchID po přechodu na iOS 10(.2)

Příspěvek od ls8 »

Jenom pro info - tohle chování se mění v Settings - General - Accessibility - Home Button - Rest Finger to Open.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět