Obnova ip pres itunes a knihovna fotografii na icloudu

Odpovědět
Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Obnova ip pres itunes a knihovna fotografii na icloudu

Příspěvek od Ladin »

Dobry den, chci udelat restore ip s dfu s obnovou ze zalohy v itunes. Mam zapnutou knihovnu fotografii na icloudu. Pro provedeni obnovy pres itunes jsou v ip rovnou uz i vsechny fotky, nicmene zacne "altualizace" popr "priprava na odeslani" foto v knihovne fotografii. Muj dotaz je jestli si to pouze zkontroluje s cloudem nebo to tam zacne vsechno znovu odesilat a dublovat? Nikdy jsem to nenechal ze strachu dobehnout a radsi hned po obnove vypnul v ip fotoknihovnu, vsechny fotky smazal a pak zase knihovnu zapnul a nechal stahnout z cloudu....ale to je vopruz.....

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: Obnova ip pres itunes a knihovna fotografii na icloudu

Příspěvek od Ladin »

Tak odpovědi jsem se nedočkal tak jsem to zkusil.... Takže, pokud si zálohujete celý svůj iphone přes itunes a máte současně zapnutou knihovnu fotografii na icloudu tak po kompletním obnovení z itunes, kdy se Vám tam natáhnou rovnou i všechny fotky, začne iphone syncovat s icloudem...vše jakoby znovu odešle (u mě to bylo např 30GB - a že skutečně data proudila) nicméně ve výsledku k žádné duplikace nedošlo pořád mám fotek stejně...

Odpovědět