Padání aplikací po aktualizaci - iOS

Odpovědět
Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

Padání aplikací po aktualizaci - iOS

Příspěvek od Qwizz »

Zdravím,
mám iPhone SE s iOS 9.3.2, na 10 nehodlám zatím upgradovat. Nicméně už u 2 aplikací během uplynulého měsíce (ta druhá dnes ráno) se mi stane, že přes App Store klasicky dojde aktualizace, provede se bez problémů, ale když pak chci spustit aplikaci, tak se ukáže animace, ale pak se hned ukáže zase Home screen s ikonkama, když pustím znovu, opakuje se to. Přeinstalace nepomáhá. V multitasking menu se nicméně aplikace objeví.

Jde o aplikace iŠkola (používám často, mrzí mě dost že to nejede) a appka 2Do. Appky byly staženy v rámci seriálu o free aplikacích na LSA.cz.

Nevíte někdo, co se stalo za problém?

Děkuju
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Padání aplikací po aktualizaci - iOS

Příspěvek od misha »

no, zrejme autor provedl kompilaci pro ios10 a zapomel udelat otestovani funkcnosti na ios 9. me takhle trebas na ios10 nejde spustit prehravac hudby tuneshell

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Padání aplikací po aktualizaci - iOS

Příspěvek od mike-biker »

Pokud neplánuješ z nějakých velmi závažných důvodů JB, pak nevidím důvod zůstávat tvrdohlavě na IOS 9.
Veškeré řeči o nestabilitě nového IOS jsou většinou jen ojedinělé nepodložené a vesměs zavádějící informace, podle nichž byl nejstabilnější OS 1.0.0 a každý další byl horší a horší. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Qwizz
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: čtv úno 25, 2010 5:14 pm

Re: Padání aplikací po aktualizaci - iOS

Příspěvek od Qwizz »

No, první věc, znám dost lidí, kterým se po přechodu na iOS 10 smrskla výdrž ze 2 dnů na jeden, a to vyzkoušeli už všechno, co tu kdo radil, takže bych to nerad riskoval, že zrovna já budu mít to "štěstí".

Nelíbí se mi design widgetů, líbí se mi ten na iOS 9, ale ty šedý obdélníky prostě nepřekousnu + mi vadí že odstranili Slide to unlock. Nerad bych se pouštěl do debaty, komu to připadá nebo nepřipadá důležité, pro mě je to holt krok zpět. O stabilitě nemám názor, ale není to rozhodně důvodem, proč nepřecházím. Tím se tu nechci nikoho dotknout, prosím to berte jen jako můj názor :)
iPhone SE 16GB Gold iOS 11
Apple Watch 42mm hliník, Space Grey, WatchOS 4
Airpody

Odpovědět